Grūdų malimo produktų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1061)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
17
Bendra apyvarta
148,5 mln €▼ 0,4%
Darbuotojai
795
Medianinė marža
2,2%
Augimas (metinis)
−0,4%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 20 įmonių — EVRK 1061
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Malsena plius" | Elektrėnų sav. | 42 381 712 | 1 751 900 | 101 | |
| 2 | OHO GROUP UAB | Kauno r. sav. | 29 325 958 | 2 814 475 | 198 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Galinta ir partneriai" | Kaunas | 27 093 791 | 449 394 | 72 | |
| 4 | UAB "Grainmore" | Trakų r. sav. | 20 099 000 | 1 717 000 | 105 | |
| 5 | Cerera foods, UAB | Kauno r. sav. | 8 887 336 | 899 042 | 54 | |
| 6 | UAB "Ekofrisa" | Prienų r. sav. | 7 559 369 | −344 929 | 59 | |
| 7 | Tasty Foods, UAB | Trakų r. sav. | 5 978 582 | 229 013 | 52 | |
| 8 | UAB "USTUKIŲ MALŪNAS" | Pasvalio r. sav. | 3 609 990 | 4 302 | 60 | |
| 9 | UAB "INGMARTUS" | Kauno r. sav. | 1 184 358 | −10 343 | 14 | |
| 10 | UAB "Senasis PAVENTYS" | Šiaulių r. sav. | 1 150 113 | 31 083 | 44 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "Grūdmalta" | Pasvalys | 602 193 | −23 264 | 8 | |
| 12 | MB "Pranciškaus malūnas" | Kaunas | 416 747 | 1 111 | 12 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltsoja" | Kauno r. sav. | 403 058 | 32 414 | 8 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mūšos malūnas" | Pasvalys | 279 788 | −15 770 | 9 | |
| 15 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "VISOLA" | Vilniaus r. sav. | 108 106 | −85 693 | 5 | |
| 16 | UAB "Aluonos grūdai" | Kėdainių r. sav. | 79 677 | −121 560 | 13 | |
| 17 | Mažeikių rajono žemės ūkio bendrovė "Derlius" | Mažeikių r. sav. | 13 360 | 0 | 1 | |
| 18 | UAB Hamster lab | Kaišiadorių r. sav. | 10 206 | 4 748 | 1 | — |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "NAPRAFORGO" | Panevėžio r. sav. | 7 784 | −3 693 | — | |
| 20 | MB Maltuva | Panevėžio r. sav. | 678 | 336 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Elektrėnų sav. | 1 | 42 381 712 | 101 | 4,1% |
| Kauno r. sav. | 4 | 39 800 710 | 274 | 8,8% |
| Kaunas | 2 | 27 510 538 | 84 | 1,0% |
| Trakų r. sav. | 2 | 26 077 582 | 157 | 6,2% |
| Prienų r. sav. | 1 | 7 559 369 | 59 | −4,6% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 3 609 990 | 60 | 0,1% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 1 150 113 | 44 | 2,7% |
| Pasvalys | 1 | 279 788 | 9 | −5,6% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 108 106 | 5 | −79,3% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 678 | — | — |
| Marijampolė | 1 | — | 2 | — |
| Vilnius | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai grūdų malimo produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 15 įmonių grūdų malimo produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės grūdų malimo produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai grūdų malimo produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 16 įmonių grūdų malimo produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės grūdų malimo produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai grūdų malimo produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 15 įmonių grūdų malimo produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės grūdų malimo produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1062 — Krakmolo ir krakmolo produktų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba
- 1010 — Mėsos perdirbimas ir konservavimas ir mėsos produktų gamyba
- 1011 — Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas
- 1012 — Paukštienos perdirbimas ir konservavimas
- 1013 — Mėsos ir paukštienos produktų gamyba
- 1020 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas
- 1030 — Vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas