Pieno produktų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1051)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
25
Bendra apyvarta
1,1 mlrd. €▲ 52,4%
Darbuotojai
3 548
Medianinė marža
2,2%
Augimas (metinis)
+52,4%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 26 įmonių — EVRK 1051
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Akcinė bendrovė "ŽEMAITIJOS PIENAS" | Telšiai | 306 653 208 | 24 357 282 | 1 279 | |
| 2 | Akcinė bendrovė "Pieno žvaigždės" | Vilnius | 210 362 000 | 10 067 000 | 204 | |
| 3 | Akcinė bendrovė "ROKIŠKIO SŪRIS" | Rokiškis | 189 870 000 | 3 329 000 | 870 | |
| 4 | Žemės ūkio kooperatyvas "Pienas LT" | Kauno r. sav. | 180 769 872 | 10 668 423 | 248 | |
| 5 | AB "VILKYŠKIŲ PIENINĖ" | Pagėgių sav. | 120 873 000 | 3 872 000 | 437 | |
| 6 | UAB "Rokiškio pieno gamyba" | Utena | 95 848 937 | 4 174 942 | 300 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI" | Marijampolė | 61 896 812 | −1 333 911 | 419 | |
| 8 | AB "MODEST" | Tauragė | 52 082 000 | 3 918 000 | 227 | |
| 9 | Akcinė bendrovė-firma "Šilutės Rambynas" | Šilutė | 44 582 566 | 2 764 597 | 161 | |
| 10 | UAB LITAMILK | Vilnius | 44 147 146 | 461 737 | 44 | |
| 11 | Akcinė bendrovė "Kelmės pieninė" | Tauragė | 38 047 000 | 15 860 000 | 20 | |
| 12 | UAB "Kelmės pienas" | Kelmė | 37 616 000 | 1 664 000 | 182 | |
| 13 | UAB "Nordic proteins" | Biržų r. sav. | 28 322 389 | 1 255 512 | 46 | |
| 14 | UAB "Varėnos pienelis" | Varėna | 25 025 997 | 1 069 871 | 151 | |
| 15 | UAB "Belvederio" | Jurbarkas | 13 818 209 | −1 841 318 | 155 | |
| 16 | Žemės ūkio bendrovė "Šaltekšnis" | Kalvarijos sav. | 4 355 149 | 88 716 | 51 | |
| 17 | UAB Ilzenbergo ūkis | Rokiškio r. sav. | 2 584 429 | −178 859 | 29 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "URIGA" | Šakių r. sav. | 2 016 210 | 11 140 | 20 | |
| 19 | MB "Lilės sūriai" | Kėdainių r. sav. | 386 474 | −5 583 | 10 | |
| 20 | Kooperatinė bendrovė "Pieno jūra" | Šilalės r. sav. | 275 567 | −528 | 8 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "SEVINA" | Vilniaus r. sav. | 151 322 | 2 225 | 4 | |
| 22 | MB "Ostvalds fabrica" | Kaišiadorių r. sav. | 92 046 | 3 821 | 1 | |
| 23 | ASOCIACIJA "VALPAINIŲ SŪRIAI" | Kelmės r. sav. | 58 145 | 237 | 3 | |
| 24 | MB "Suri Suri" | Radviliškio r. sav. | 33 937 | 738 | 1 | |
| 25 | UAB Savas darbas | Vilnius | 32 702 | −6 897 | 2 | — |
| 26 | UAB "Karališki sūriai" | Radviliškio r. sav. | 10 217 | −4 774 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Telšiai | 1 | 306 653 208 | 1 279 | 7,9% |
| Vilnius | 3 | 254 541 848 | 250 | 1,0% |
| Kauno r. sav. | 2 | 180 769 872 | 249 | 5,9% |
| Utena | 1 | 95 848 937 | 300 | 4,4% |
| Tauragė | 2 | 90 129 000 | 247 | 24,6% |
| Marijampolė | 1 | 61 896 812 | 419 | −2,2% |
| Šilutė | 1 | 44 582 566 | 161 | 6,2% |
| Kelmė | 1 | 37 616 000 | 182 | 4,4% |
| Biržų r. sav. | 1 | 28 322 389 | 46 | 4,4% |
| Varėna | 1 | 25 025 997 | 151 | 4,3% |
| Jurbarkas | 1 | 13 818 209 | 155 | −13,3% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 4 355 149 | 51 | 2,0% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 2 584 429 | 29 | −6,9% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 386 474 | 10 | −1,4% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 275 567 | 8 | −0,2% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 151 322 | 4 | 1,5% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 92 046 | 1 | 4,2% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 58 145 | 3 | 0,4% |
| Radviliškio r. sav. | 2 | 44 154 | 3 | −22,3% |
| Kupiškio r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai pieno produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 23 įmonių pieno produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės pieno produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės pieno produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai pieno produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 21 įmonių pieno produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės pieno produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai pieno produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 20 įmonių pieno produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės pieno produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės pieno produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1052 — Grietininių ir kitų valgomųjų ledų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba
- 1010 — Mėsos perdirbimas ir konservavimas ir mėsos produktų gamyba
- 1011 — Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas
- 1012 — Paukštienos perdirbimas ir konservavimas
- 1013 — Mėsos ir paukštienos produktų gamyba
- 1020 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas
- 1030 — Vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas