Aliejaus ir riebalų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1041)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
18
Bendra apyvarta
81,0 mln €▼ 1,8%
Darbuotojai
278
Medianinė marža
2,1%
Augimas (metinis)
−1,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 20 įmonių — EVRK 1041
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Lomista" | Kaišiadorys | 22 461 436 | −245 873 | 42 | |
| 2 | Komanditinė ūkinė bendrija | Vilnius | 20 401 996 | −2 200 080 | 27 | |
| 3 | UAB "Rietavo veterinarinė sanitarija" | Rietavo sav. | 15 422 071 | 209 778 | 79 | |
| 4 | Allive Europe UAB | Kauno r. sav. | 14 698 716 | 859 198 | 71 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "EKO PIRK" | Vilniaus r. sav. | 4 392 666 | 127 443 | 17 | |
| 6 | UAB "Ekko LT" | Zarasų r. sav. | 1 185 731 | 127 383 | 12 | |
| 7 | UAB "Bioproduktas" | Kauno r. sav. | 993 262 | 2 167 | 5 | |
| 8 | Asb oil MB | Klaipėdos r. sav. | 484 541 | 35 224 | 7 | |
| 9 | M. Vyskupaičio UAB "Mėta" | Vilniaus r. sav. | 389 174 | 3 528 | 8 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vetagra" | Vilniaus r. sav. | 281 314 | −12 260 | 4 | |
| 11 | UAB "PNK Oil" | Klaipėda | 208 571 | 36 155 | 2 | |
| 12 | UAB "Kanapės žiedas" | Marijampolės savivaldybės teritorija | 62 075 | −93 430 | 3 | |
| 13 | UAB "Dijokiukas" | Radviliškio r. sav. | 30 154 | 3 685 | 2 | |
| 14 | MB "Jasiukaičių ūkis" | Lazdijų r. sav. | 7 045 | −9 366 | 2 | |
| 15 | "Agroila", UAB | Marijampolė | 5 011 | 287 337 | 3 | |
| 16 | Hemprena, MB | Vilkaviškis | 4 828 | 120 | — | |
| 17 | MB Onutės ūkis | Kalvarijos sav. | 4 410 | −97 | — | |
| 18 | MB "Esencija" | Mažeikių r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 19 | MB "Ūkis veža" | Kupiškis | 0 | 0 | — | |
| 20 | Žemės ūkio kooperatyvas "TELŠIŲ BIOENERGIJA" | Telšių r. sav. | −266 | −266 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaišiadorys | 1 | 22 461 436 | 42 | −1,1% |
| Vilnius | 1 | 20 401 996 | 27 | −10,8% |
| Kauno r. sav. | 2 | 15 691 978 | 76 | 3,0% |
| Rietavo sav. | 1 | 15 422 071 | 79 | 1,4% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 5 063 154 | 29 | 0,9% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 1 185 731 | 12 | 10,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 484 541 | 7 | 7,3% |
| Klaipėda | 1 | 208 571 | 2 | 17,3% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 30 154 | 2 | 12,2% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 7 045 | 2 | — |
| Vilkaviškis | 1 | 4 828 | — | — |
| Kalvarijos sav. | 1 | 4 410 | — | — |
| Kupiškis | 1 | 0 | — | — |
| Rokiškio r. sav. | 1 | — | — | — |
| Marijampolės sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai aliejaus ir riebalų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 15 įmonių aliejaus ir riebalų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės aliejaus ir riebalų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai aliejaus ir riebalų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 17 įmonių aliejaus ir riebalų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės aliejaus ir riebalų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai aliejaus ir riebalų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 18 įmonių aliejaus ir riebalų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės aliejaus ir riebalų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1042 — Margarino ir panašių valgomųjų riebalų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba
- 1010 — Mėsos perdirbimas ir konservavimas ir mėsos produktų gamyba
- 1011 — Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas
- 1012 — Paukštienos perdirbimas ir konservavimas
- 1013 — Mėsos ir paukštienos produktų gamyba
- 1020 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas
- 1030 — Vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas