Kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas įmonės Lietuvoje (EVRK 1039)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
72
Bendra apyvarta
207,4 mln €▲ 12,1%
Darbuotojai
1 472
Medianinė marža
2,5%
Augimas (metinis)
+12,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 77 įmonių — EVRK 1039
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kėdainių konservų fabrikas" | Kėdainių r. sav. | 47 225 962 | 2 342 594 | 255 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jovaigė" | Kretingos r. sav. | 18 189 268 | 2 144 482 | 75 | |
| 3 | UAB "FUDO" | Kaunas | 17 861 399 | 526 993 | 87 | |
| 4 | UAB "GRANEX" | Kaunas | 17 235 894 | 747 033 | 102 | |
| 5 | UAB Green Factory Baltic | Kauno r. sav. | 15 196 114 | 1 144 717 | 112 | |
| 6 | UAB Kvedarų ūkis | Kėdainių r. sav. | 12 139 524 | 24 778 | 21 | |
| 7 | UAB "ADEX LT" | Varėna | 11 414 781 | 190 090 | 67 | |
| 8 | UAB "Dehidra" | Širvintų r. sav. | 11 341 523 | −2 339 128 | 147 | |
| 9 | UAB "PAJUVA" | Panevėžys | 10 321 503 | 369 403 | 186 | |
| 10 | ZMFOOD, UAB | Šiauliai | 8 928 062 | 717 583 | 61 | |
| 11 | UAB "Grybora" | Švenčionių r. sav. | 8 335 196 | 142 314 | 5 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vėtrija" | Alytus | 8 266 074 | 76 874 | 24 | |
| 13 | UAB "Tandemus" | Varėna | 7 723 221 | 139 720 | 43 | |
| 14 | UAB "Geld Baltic" | Panevėžys | 2 818 566 | −389 071 | 37 | |
| 15 | UAB "Aljasas" | Vilnius | 2 205 500 | −120 511 | 36 | |
| 16 | UAB "Nutvila" | Širvintų r. sav. | 1 598 570 | 20 822 | 10 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vilroka" | Rokiškis | 1 437 415 | 145 376 | 17 | |
| 18 | UAB "Impelis LT" | Kėdainių r. sav. | 1 019 238 | 56 193 | 15 | |
| 19 | UAB Nordic Berry | Vilnius | 899 576 | 25 413 | 7 | |
| 20 | MB "Freskofiorito.com" | Kaišiadorių r. sav. | 532 658 | 2 514 | 21 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kvalitetas" | Kėdainių r. sav. | 475 954 | 37 254 | 8 | |
| 22 | UAB "Aronia LT" | Kauno r. sav. | 416 312 | 109 | 4 | |
| 23 | UAB "Bravo idėja" | Šilutė | 333 713 | 26 018 | 9 | |
| 24 | UAB "Enbuva" | Šilutės r. sav. | 236 559 | 832 | 22 | |
| 25 | UAB "Mėlynė" | Kauno r. sav. | 162 060 | 3 305 | 4 | |
| 26 | MB Riešutų epocha | Tauragė | 156 235 | −18 860 | 5 | |
| 27 | Jurbarko rajono Klausučių žemės ūkio bendrovė | Jurbarko r. sav. | 137 557 | 14 584 | 5 | |
| 28 | MB Sotukai | Kelmė | 103 647 | 8 343 | 1 | |
| 29 | Mažoji Bendrija Traškuva | Mažeikių r. sav. | 97 463 | −30 919 | 1 | |
| 30 | UAB "Pilviškių ūkis" | Vilkaviškio r. sav. | 94 615 | −1 627 | 5 | |
| 31 | UAB "Pjauk grybą" | Anykščių r. sav. | 92 029 | 3 248 | 1 | |
| 32 | UAB EvroAuto | Raseinių r. sav. | 44 850 | 15 950 | 1 | |
| 33 | MB Lėtas maistas | Klaipėda | 43 925 | 1 668 | 1 | |
| 34 | UAB "AM VILTĖJA" | Vilnius | 43 672 | −19 401 | 2 | |
| 35 | MB Agro Industries | Ignalinos r. sav. | 42 782 | 75 | 1 | |
| 36 | UAB "Sitia" | Utenos r. sav. | 40 567 | −32 879 | 4 | |
| 37 | MB Marmellata | Kauno r. sav. | 39 560 | 15 521 | — | — |
| 38 | UAB "Mamos uogienė" | Vilniaus r. sav. | 37 219 | 938 | 2 | |
| 39 | UAB Restoranas lokys | Vilnius | 36 855 | 991 | 3 | — |
| 40 | MB Džiovinukas | Jurbarkas | 33 455 | 3 985 | — | |
| 41 | MB "4 lapeliai" | Alytaus r. sav. | 27 966 | 285 | 1 | |
| 42 | MB Biržų kaimo | Biržų r. sav. | 25 831 | 178 | 1 | |
| 43 | MB "Iešmelis" | Jonavos r. sav. | 25 524 | 2 569 | 1 | |
| 44 | MB "Myliu ekomaistą" | Vilnius | 22 400 | −11 821 | 4 | |
| 45 | MB Stalitaster | Kėdainių r. sav. | 19 865 | 12 385 | — | |
| 46 | MB "Šalčio skoniai" | Šilutės r. sav. | 18 844 | 617 | — | — |
| 47 | UAB Minimania LT | Kaunas | 16 412 | −7 936 | 1 | |
| 48 | UAB "Taraila" | Varėnos r. sav. | 11 530 | −84 126 | 1 | |
| 49 | UAB "LiQberry" | Vilnius | 10 763 | −2 417 | 2 | |
| 50 | MB Eduverde | Kaunas | 9 751 | 11 535 | — | |
| 51 | UAB Fructus AG | Kauno r. sav. | 9 600 | −1 487 | 1 | |
| 52 | Uždaroji akcinė bendrovė "Paslaugos žemdirbiams" | Kauno r. sav. | 9 245 | −21 045 | 2 | |
| 53 | Asociacija "Kuriame kartu" | Mažeikių r. sav. | 7 140 | 0 | — | |
| 54 | MB "Lioskoniai" | Alytus | 6 889 | 797 | — | |
| 55 | MB "O jeigu daržovės" | Kaunas | 5 788 | 1 099 | — | — |
| 56 | MB "Meškuolis" | Trakų r. sav. | 4 982 | 708 | — | |
| 57 | Fermentė MB | Kaunas | 4 318 | −2 111 | — | — |
| 58 | MB Rasų džemai | Vilnius | 4 007 | 136 | — | |
| 59 | MB Rauga | Kaunas | 3 907 | 1 215 | 1 | |
| 60 | MB "Marichan" | Vilniaus r. sav. | 3 473 | −5 781 | 3 | — |
| 61 | MB Solid ground | Ignalinos r. sav. | 2 620 | −8 464 | — | |
| 62 | UAB "Kepynė" | Kėdainių r. sav. | 2 479 | 498 | 1 | |
| 63 | MB LioDot | Šakių r. sav. | 2 322 | −1 075 | — | — |
| 64 | MB "Skonio ekspresija" | Kalvarijos sav. | 2 238 | 662 | — | |
| 65 | MB Gerai Visiems LT | Vilnius | 2 037 | −32 551 | — | — |
| 66 | VšĮ "Kultūros kalnelis" | Lazdijų r. sav. | 1 678 | 0 | — | |
| 67 | UAB "Sojos imperija" | Naujoji Akmenė | 1 661 | −12 240 | — | — |
| 68 | MB "Liofis" | Raseinių r. sav. | 1 135 | −2 372 | — | — |
| 69 | MB "Čiumba" | Druskininkai | 1 076 | −384 | — | |
| 70 | MB "Elkimus" | Klaipėda | 1 000 | −888 | — | |
| 71 | MB Miško mėlynė | Rokiškis | 974 | −908 | — | |
| 72 | MB Fungu forest | Vilnius | 40 | −4 575 | — | — |
| 73 | Žemės ūkio agroserviso kooperatyvas "Dalksna" | Ukmergės r. sav. | 0 | −100 649 | — | — |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė "Veivinta" | Utena | 0 | 0 | — | |
| 75 | MB "Biožaliava" | Kėdainių r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 76 | UAB "Eivinus" | Kalvarijos sav. | 0 | −200 | — | |
| 77 | MB Moonberries | Šilutės r. sav. | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kėdainių r. sav. | 6 | 60 883 022 | 300 | 5,5% |
| Kaunas | 8 | 35 133 151 | 191 | 3,0% |
| Varėna | 2 | 19 138 002 | 110 | 1,7% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 18 189 268 | 75 | 11,8% |
| Kauno r. sav. | 6 | 15 793 331 | 123 | 2,0% |
| Panevėžys | 2 | 13 140 069 | 223 | −5,1% |
| Širvintų r. sav. | 2 | 12 940 093 | 157 | −9,7% |
| Šiauliai | 1 | 8 928 062 | 61 | 8,0% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 8 335 196 | 5 | 1,7% |
| Alytus | 2 | 8 272 963 | 24 | 0,9% |
| Vilnius | 8 | 3 168 378 | 51 | −1,4% |
| Rokiškis | 2 | 1 438 389 | 17 | 10,1% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 532 658 | 21 | 0,5% |
| Šilutė | 1 | 333 713 | 9 | 7,8% |
| Šilutės r. sav. | 2 | 255 403 | 22 | 1,8% |
| Tauragė | 1 | 156 235 | 5 | −12,1% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 137 557 | 5 | 10,6% |
| Kelmė | 1 | 103 647 | 1 | 8,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 94 615 | 5 | −1,7% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 92 029 | 1 | 3,5% |
| Raseinių r. sav. | 2 | 45 985 | 1 | 35,6% |
| Ignalinos r. sav. | 2 | 45 402 | 1 | 0,2% |
| Klaipėda | 2 | 44 925 | 1 | 3,8% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 40 692 | 5 | 2,5% |
| Utenos r. sav. | 1 | 40 567 | 4 | −81,0% |
| Jurbarkas | 1 | 33 455 | — | 11,9% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 27 966 | 1 | 1,0% |
| Biržų r. sav. | 1 | 25 831 | 1 | 0,7% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 25 524 | 1 | 10,1% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 11 530 | 1 | −729,6% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 7 140 | — | — |
| Šakių r. sav. | 1 | 2 322 | — | — |
| Kalvarijos sav. | 1 | 2 238 | — | — |
| Druskininkai | 1 | 1 076 | — | — |
| Širvintos | 1 | — | 49 | — |
| Marijampolės sav. | 1 | — | 1 | — |
| Panevėžio r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1030 — Vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas
- 1031 — Bulvių perdirbimas ir konservavimas
- 1032 — Vaisių, uogų ir daržovių sulčių gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba
- 1010 — Mėsos perdirbimas ir konservavimas ir mėsos produktų gamyba
- 1011 — Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas
- 1012 — Paukštienos perdirbimas ir konservavimas
- 1013 — Mėsos ir paukštienos produktų gamyba