Vatušių bendruomenė — įmonės kodas 300909699
- Įmonės kodas
- 300909699
- PVN nr.
- 300909699
- Regionas / savivaldybė
- Rietavo sav.
- Miestas
- Vatušių k.
- Adresas
- Rietavo sav., Rietavo sen., Vatušių k., Klaipėdos g. 6, LT-90307, 90307 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jul 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 616 | 875 | 5 266 | 2 111 | 727 | 2 898 | 6 572 | 1 000 |
| Visos pajamos | 2 616 | 875 | 5 266 | 2 111 | 727 | 2 898 | 6 572 | 1 000 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 144 | 310 | 0 | 0 | 281 | 821 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 842 | 111 | 0 | 0 | 370 | 255 |
| Grynasis pelnas | 2 144 | 310 | 0 | 0 | 281 | 821 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 842 | 111 | 0 | 0 | 370 | 255 |
| Ilgalaikis turtas | 3 | 3 | 4 927 | 2 466 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Trumpalaikis turtas | 2 362 | 2 672 | 1 830 | 1 722 | 2 003 | 821 | 451 | 197 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 365 | 2 675 | 1 834 | 1 722 | 2 007 | 825 | 455 | 201 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2025).
Trumpai
Vatušių bendruomenė 2025 m. nurodė 1 000 € apyvartą, tai yra 84,8% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 3 vietą tarp 12 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Rietavo sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 255 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 201 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Tverų bendruomenė | Tverai | 10 502 | 0 | — |
| Giliogirio bendruomenė | Giliogirio k. | 2 407 | 42 | — |
| Budrikių kaimo bendruomenė | Budrikių k. | 11 103 | 187 | — |
| Medingėnų seniūnijos ir jos apylinkių tvaraus vystymo bendruomenė | Akmenskinės k. | 1 867 | 0 | — |
| Visuomeninė organizacija "Daugėdų bendruomenė" | Daugėdų k. | 1 687 | 0 | — |
| Žadvainių kaimo bendruomenė | Žadvainų k. | 1 530 | 125 | — |
| X-STARS KLUBAS | Klaipėda | 6 577 | −4 480 | — |
| Vilniaus rajono bitininkų draugija | Nemenčinė | 6 580 | 522 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — TOP 18 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Rietavo sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 8. vieta — TOP 18 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Rietavo sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vatušių bendruomenė apyvarta?
2025 m. Vatušių bendruomenė nurodė 1 000 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Vatušių bendruomenė dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 255 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Vatušių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vatušių k., Rietavo sav..
Norite išsamios įmonės analizės Vatušių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą