Tverų bendruomenė — įmonės kodas 171676569
- Įmonės kodas
- 171676569
- PVN nr.
- 171676569
- Regionas / savivaldybė
- Rietavo sav.
- Miestas
- Tverai
- Adresas
- Rietavo sav., Tverai Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Mar 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 733 | 11 255 | 10 509 | 7 981 | 21 531 | 23 574 | 10 502 |
| Visos pajamos | 18 733 | 11 255 | 10 509 | 7 981 | 21 531 | 23 574 | 10 502 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 2 024 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 2 024 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 14 473 | 10 232 | 13 565 | 11 267 | 3 471 | 2 703 | 2 710 |
| Trumpalaikis turtas | 3 993 | 3 348 | 6 730 | 3 796 | 5 920 | 6 603 | 8 824 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 1 479 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 14 473 | 10 232 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Tverų bendruomenė 2024 m. nurodė 10 502 € apyvartą, tai yra 55,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 12 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Rietavo sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Budrikių kaimo bendruomenė | Budrikių k. | 11 103 | 187 | — |
| Vatušių bendruomenė | Vatušių k. | 6 572 | −370 | — |
| Giliogirio bendruomenė | Giliogirio k. | 2 407 | 42 | — |
| Laičiai kaimo bendruomenė | Laičių k. | 10 506 | 0 | — |
| Kidulių bendruomenės centras "Vinkšnupis" | Kidulių k. | 10 495 | 944 | 1 |
| Asociacija "KATUNSKIAI" | Andruškonių k. | 10 484 | 0 | — |
| Draugija "Saulutė" | Plungė | 10 481 | 2 193 | — |
| Kaimų bendruomenė "Sujainiai" | Sujainių k. | 10 528 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — TOP 18 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Rietavo sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — TOP 18 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Rietavo sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Tverų bendruomenė apyvarta?
2024 m. Tverų bendruomenė nurodė 10 502 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Tverų bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Tverų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Tverai, Rietavo sav..
Norite išsamios įmonės analizės Tverų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą