Uždaroji akcinė bendrovė "RAVARA" — įmonės kodas 144990932
- Įmonės kodas
- 144990932
- PVN nr.
- LT449909314
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Gubernijos Sodų 9-oji g. 35, LT-76134, 76134 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Nov 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 112 689 | 214 882 | 48 529 | 32 396 | 9 682 | 31 118 | 23 050 | 0 |
| Visos pajamos | 112 689 | 214 882 | 48 529 | 32 396 | 9 682 | 31 118 | 23 050 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 16 549 | 1 517 | 0 | 515 | 3 699 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 23 367 | 0 | 0 | 12 429 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 16 549 | 1 441 | 0 | 515 | 3 514 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 23 367 | 0 | 0 | 12 429 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 59 070 | 56 557 | 40 232 | 31 259 | 19 515 | 14 578 | 9 782 | 9 782 |
| Trumpalaikis turtas | 29 127 | 22 999 | 29 513 | 35 373 | 32 393 | 69 558 | 77 324 | 77 324 |
| Visi įsipareigojimai | 114 189 | 89 960 | 71 061 | 80 192 | 72 207 | 97 543 | 107 995 | 107 995 |
| Nuosavas kapitalas | −25 992 | −10 404 | −1 316 | −419 | 58 | 6 950 | 3 367 | 3 367 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "RAVARA" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 107 995 €, o nuosavas kapitalas — 3 367 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Kas čia rajone" | Šiauliai | 4 714 | 2 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "VIZVOLA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga "THEL" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga "AUTOMOBILIAI IR LAIKAS" | Vilnius | 0 | −12 | — |
| UAB "Muzikinis ritmas" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "Tavo Vizija" | Vilnius | 0 | −1 041 | 1 |
| UAB "Muzikos forma" | Raudondvario k. | 0 | −278 | 1 |
| VšĮ "Pozitiva" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 12. vieta — TOP 23 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "RAVARA" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "RAVARA" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "RAVARA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "RAVARA"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "RAVARA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "RAVARA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą