Uždaroji akcinė bendrovė "NOSTRA SEDES" — įmonės kodas 171646234
- Įmonės kodas
- 171646234
- PVN nr.
- LT716462314
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Šiaulių g. 29, LT-82142, 82142 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Dec 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 409 230 | 319 687 | 468 494 | 114 205 | 69 570 | 12 126 | 500 |
| Visos pajamos | 409 230 | 319 687 | 468 494 | 114 205 | 69 570 | 12 126 | 500 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 4 641 | 0 | 0 | 13 991 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 151 650 | 53 657 | 0 | 30 345 | 16 587 | 0 | 209 483 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 3 945 | 0 | 0 | 13 991 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 151 650 | 53 657 | 0 | 30 345 | 16 587 | 0 | 209 483 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 13 | 8 | 6 | — |
| Ilgalaikis turtas | 203 352 | 397 250 | 370 376 | 368 779 | 402 090 | 372 043 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 289 680 | 207 757 | 117 163 | 116 117 | 116 044 | 119 772 | 5 647 |
| Visi įsipareigojimai | 1 122 813 | 1 382 774 | 1 261 081 | 1 287 234 | 1 295 970 | 1 287 274 | 1 111 197 |
| Nuosavas kapitalas | −629 781 | −683 438 | −679 493 | −709 838 | −685 336 | −702 959 | −1 105 550 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 609 NACE 4100 įmonių (2021).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "NOSTRA SEDES" 2021 m. nurodė 500 € apyvartą, tai yra 95,9% mažiau nei 2020 m. ir užėmė 16 vietą tarp 16 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė metus baigė patyrusi 209 483 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 111 197 €, o nuosavas kapitalas — −1 105 550 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Radviliškio investicija" | Radviliškis | 2 000 | 676 | 1 |
| MB "Seteira" | Radviliškis | 4 930 | 712 | — |
| UAB "Eurostatybos grupė" | Radviliškis | 5 247 | −26 927 | — |
| MB "MG Constructions" | Radviliškis | 31 200 | 1 384 | 1 |
| UAB "Liredas" | Radviliškis | 60 738 | 923 | 1 |
| MB Renostava | Radviliškis | 84 798 | 4 433 | 4 |
| UAB "Apeta" | Radviliškis | 95 093 | 45 527 | 5 |
| UAB Logic Vision | Alytus | 500 | −8 128 | — |
Įtraukta į reitingus
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "NOSTRA SEDES" apyvarta?
2021 m. Uždaroji akcinė bendrovė "NOSTRA SEDES" nurodė 500 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "NOSTRA SEDES" dirba pelningai?
2021 m. įmonė patyrė 209 483 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "NOSTRA SEDES"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "NOSTRA SEDES"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą