UAB "Radviliškio investicija" — įmonės kodas 171648242
- Įmonės kodas
- 171648242
- PVN nr.
- LT716482411
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Agrastų g. 6, LT-82194, 82194 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Mar 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 32 406 | 42 997 | 38 833 | 33 730 | 35 344 | 27 260 | 31 480 | 41 462 | 9 215 | 2 000 |
| Visos pajamos | 32 406 | 42 997 | 38 833 | 33 730 | 35 344 | 27 260 | 31 480 | 41 462 | 9 215 | 2 000 |
| Pelnas prieš mokesčius | 22 135 | 23 370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 21 022 | 22 197 | 12 410 | 6 752 | 9 919 | 6 240 | 9 081 | 11 372 | 661 | 676 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 29 036 | 28 264 | 17 966 | 11 722 | 16 240 | 11 655 | 13 147 | 17 731 | 5 991 | 6 802 |
| Visi įsipareigojimai | 3 622 | 1 241 | 1 583 | 695 | 1 699 | 2 568 | 1 378 | 1 633 | 552 | 614 |
| Nuosavas kapitalas | 25 414 | 27 023 | 18 258 | 11 587 | 15 292 | 11 075 | 13 915 | 16 206 | 5 553 | 6 188 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Radviliškio investicija" 2024 m. nurodė 2 000 € apyvartą, tai yra 78,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 10 vietą tarp 12 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė uždirbo 676 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 33,8%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 614 €, o nuosavas kapitalas — 6 188 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "NOSTRA SEDES" | Radviliškis | 500 | −209 483 | — |
| MB "Seteira" | Radviliškis | 4 930 | 712 | — |
| UAB "Eurostatybos grupė" | Radviliškis | 5 247 | −26 927 | — |
| MB "MG Constructions" | Radviliškis | 31 200 | 1 384 | 1 |
| UAB "Liredas" | Radviliškis | 60 738 | 923 | 1 |
| MB Renostava | Radviliškis | 84 798 | 4 433 | 4 |
| UAB "Apeta" | Radviliškis | 95 093 | 45 527 | 5 |
| UAB "MEDĖ" | Vilnius | 2 000 | −2 967 | — |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Radviliškis) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Radviliškis) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — TOP 21 įmonių statyba veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2024 m.
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 21. vieta — TOP 22 įmonių statyba veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Radviliškio investicija" apyvarta?
2024 m. UAB "Radviliškio investicija" nurodė 2 000 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Radviliškio investicija" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 676 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 33,8%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Radviliškio investicija"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Radviliškio investicija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Radviliškio investicija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą