Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų pakeleivis" — įmonės kodas 132878683
- Įmonės kodas
- 132878683
- PVN nr.
- LT328786811
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Ramučių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Ąžuolų g. 2, LT-54464, 54464 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5630 — Gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jul 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 53 531 | 48 995 | 53 120 | 59 796 | 65 227 | 42 857 | 35 292 | 73 223 | 40 851 | 0 |
| Visos pajamos | 53 531 | 48 995 | 53 120 | 59 796 | 65 227 | 42 857 | 35 292 | 73 223 | 40 851 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 60 | 0 | 0 | 1 916 | 3 179 | 3 850 | 986 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 3 763 | 1 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 358 | 7 927 | 0 |
| Grynasis pelnas | 60 | 0 | 0 | 1 916 | 3 179 | 3 670 | 915 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 763 | 1 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 358 | 7 927 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | — |
| Ilgalaikis turtas | 2 362 | 1 618 | 874 | 178 | 137 | 448 | 317 | 4 947 | 4 577 | 4 577 |
| Trumpalaikis turtas | 4 576 | 3 208 | 2 294 | 4 060 | 6 692 | 8 672 | 10 533 | 2 468 | 809 | 748 |
| Visi įsipareigojimai | 3 893 | 3 475 | 3 488 | 2 630 | 1 964 | 563 | 1 378 | 1 347 | 7 355 | 7 294 |
| Nuosavas kapitalas | 3 045 | 1 453 | −171 | 1 743 | 4 922 | 8 592 | 9 507 | 6 149 | −1 778 | −1 778 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 480 | 3 480 | 3 480 | 3 480 | 3 480 | 3 480 | 3 480 | 3 480 | 3 480 | 3 480 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 295 NACE 5630 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų pakeleivis" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 8 „Gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 294 €, o nuosavas kapitalas — −1 778 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Skonio harmonija" | Garliava | 827 | 1 | — |
| MB Mdu bar | Smiltynų I k. | 16 261 | 4 877 | — |
| UAB "Bijura" | Giraitės k. | 20 769 | −19 164 | — |
| UAB "Esartė" | Vandžiogala | 26 515 | 1 941 | 1 |
| UAB "Gardus alus" | Pamaišupio k. | 35 283 | −27 033 | 5 |
| UAB "Omrama" | Neveronių k. | 36 271 | 280 | 2 |
| UAB "Kamaiva" | Ramučių k. | 37 301 | −14 560 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "MIRA" | Vilnius | 0 | 489 | 2 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų pakeleivis" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų pakeleivis" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų pakeleivis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų pakeleivis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla“ (EVRK 5630), įsikūrusi Ramučių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų pakeleivis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą