UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MINTAKA" — įmonės kodas 144725916
- Įmonės kodas
- 144725916
- PVN nr.
- LT447259113
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Vilniaus g. 167, LT-76352, 76352 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6499 — Kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jun 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
228,6 tūkst. €▲ 47,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
3▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 83 053 | 49 279 | 383 194 | 183 362 | 65 259 | — | — | — | — |
| Visos pajamos | — | 83 053 | 49 279 | 383 194 | 183 362 | 65 259 | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 6 284 | 84 835 | 553 986 | 365 235 | 353 690 | 20 493 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 4 680 | 72 234 | 552 044 | 312 873 | 331 234 | 15 498 | 36 346 | 116 299 | 154 814 | 228 569 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 1 752 512 | 1 559 627 | 1 438 887 | 1 438 672 | 955 397 | 912 930 | 878 138 | 869 806 | 920 754 | 902 522 |
| Trumpalaikis turtas | 915 899 | 7 421 | 584 069 | 108 675 | 205 684 | 87 745 | 61 208 | 57 323 | 73 448 | 139 489 |
| Visi įsipareigojimai | 321 529 | 333 001 | 236 868 | 198 391 | 81 352 | 5 419 | 7 390 | 15 064 | 59 323 | 843 |
| Nuosavas kapitalas | 2 346 882 | 1 234 116 | 1 786 161 | 1 349 034 | 1 080 268 | 995 766 | 931 956 | 912 065 | 934 879 | 1 041 168 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 313 333 | 313 333 | 313 333 | 313 333 | 313 333 | 313 333 | 313 333 | 313 333 | 313 333 | 313 333 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 123 NACE 6499 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 228 569 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 843 €, o nuosavas kapitalas — 1 041 168 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2023 m.
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2022 m.
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2022 m.
- 25. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
- 67. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MINTAKA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 228 569 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MINTAKA"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MINTAKA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą“ (EVRK 6499), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MINTAKA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą