Kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą įmonės Lietuvoje (EVRK 6499)
Sekcija L — Finansai ir draudimas
Aktyvios įmonės (2024)
369
Bendra apyvarta
400,8 mln €▼ 5,4%
Darbuotojai
557
Medianinė marža
31,3%
Augimas (metinis)
−5,4%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 6499
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bifinity UAB | Vilnius | 123 981 658 | 62 202 036 | 16 | |
| 2 | UAB "Sauliaus investicijos" | Vilnius | 68 732 155 | 767 614 | 2 | |
| 3 | UAB TAGANA INVEST | Vilnius | 57 257 880 | 1 257 133 | 3 | |
| 4 | UAB "Optical Technologies" | Vilnius | 21 218 172 | 1 500 025 | 1 | |
| 5 | UAB Urbanist | Kaunas | 16 180 461 | 590 372 | 4 | |
| 6 | Akcinė bendrovė "Invalda INVL" | Vilnius | 12 395 000 | 5 329 000 | 7 | |
| 7 | UAB HealthNest Capital | Kaunas | 11 723 813 | −747 045 | 1 | — |
| 8 | UAB "SME Finance" | Vilnius | 11 483 787 | 228 593 | 85 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "MINVISTA" | Vilnius | 10 495 484 | 6 967 684 | 3 | |
| 10 | UAB "Aldega" | Vilnius | 9 289 016 | 4 867 350 | 10 | |
| 11 | UAB "Finvex LT" | Vilnius | 9 005 257 | −2 437 369 | 7 | |
| 12 | UAB "Agvika" | Vilnius | 6 216 228 | 582 791 | 23 | |
| 13 | UAB "Žemės vystymo fondas 20" | Jonavos r. sav. | 6 050 492 | −5 219 685 | 1 | |
| 14 | UAB "Iberis invest" | Vilnius | 5 402 370 | 4 223 874 | 1 | — |
| 15 | UAB "VB investicijos" | Vilnius | 4 750 296 | 3 228 700 | 1 | |
| 16 | UAB "J investicijos" | Vilnius | 4 165 874 | 2 262 331 | 1 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė ŽEMĖS ŪKIO PASKOLŲ GARANTIJŲ FONDAS | Vilnius | 2 498 322 | −5 929 705 | 23 | |
| 18 | UAB Cost Management Solutions LT | Vilnius | 2 376 348 | −101 318 | 2 | |
| 19 | TRANS-FI UAB | Vilnius | 2 343 163 | −760 619 | 3 | |
| 20 | UAB "Lotus invest" | Vilnius | 2 336 379 | 2 393 142 | 1 | — |
| 21 | UAB "Neries investicijos" | Vilnius | 1 642 920 | 2 141 780 | 2 | |
| 22 | PayRay UAB | Vilnius | 1 616 745 | −522 884 | 21 | |
| 23 | UAB "Vigara" | Vilnius | 1 606 366 | −9 231 | 1 | |
| 24 | UAB "Finpro LT 1" | Vilnius | 1 470 689 | 63 804 | 11 | |
| 25 | UAB OPS International | Vilnius | 1 407 835 | 204 321 | 19 | |
| 26 | UAB "International METBALTA Invest group" | Vilnius | 1 334 067 | 966 203 | 3 | |
| 27 | UAB "Sekelauskis" | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 279 478 | 1 057 659 | — | — |
| 28 | ScaleWolf Accelerator GP, UAB | Vilnius | 1 264 820 | 376 775 | 3 | |
| 29 | UAB "L Investment" | Vilnius | 1 252 374 | −334 590 | 1 | |
| 30 | UAB OAP GRUPĖ | Vilnius | 1 235 900 | 3 478 641 | 1 | |
| 31 | UAB Darivo Group | Vilnius | 1 021 636 | 1 007 965 | 1 | — |
| 32 | UAB Bsv management | Vilnius | 942 846 | 163 843 | 4 | |
| 33 | "Imlitex Finance", UAB | Kaunas | 905 664 | 27 599 | 1 | |
| 34 | UAB "Martyno investicijų valdymas" | Mažeikiai | 904 332 | 389 343 | 1 | |
| 35 | UAB Finpro LT | Vilnius | 868 476 | 87 272 | 5 | |
| 36 | Whality UAB | Vilnius | 760 438 | 592 192 | — | |
| 37 | UAB Matuda | Vilnius | 648 822 | 71 835 | 1 | |
| 38 | UAB Verslo finansavimo sprendimai | Vilnius | 618 631 | 496 442 | 1 | |
| 39 | UAB "SEB Venture Capital" | Vilnius | 618 409 | −761 194 | — | |
| 40 | "Avagra", UAB | Vilnius | 565 352 | 113 566 | 2 | |
| 41 | GS Invest, UAB | Vilnius | 538 400 | 347 946 | 4 | |
| 42 | UAB QUAY PARTNERS LT | Vilnius | 529 852 | 50 250 | 6 | |
| 43 | Komanditinė ūkinė bendrija | Vilnius | 500 000 | 7 486 675 | — | |
| 44 | Kooperatyvas "Gera mėsa" | Klaipėdos r. sav. | 485 670 | 21 763 | 2 | |
| 45 | Atea Finance Lithuania UAB | Vilnius | 464 834 | 23 840 | 3 | |
| 46 | SH DIGITAL (EUROPE) UAB | Vilnius | 443 324 | 8 349 | 1 | |
| 47 | UAB "Turto lizingas" | Vilnius | 409 142 | 299 685 | 2 | |
| 48 | UAB Holyheld Financial | Vilnius | 400 616 | 1 009 | 1 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė AIM Investicija | Vilnius | 393 513 | 588 659 | 4 | — |
| 50 | Moorwand Lithuania UAB | Vilnius | 340 862 | 4 446 | 4 | |
| 51 | MB "Flow Labs" | Kaunas | 283 721 | 224 741 | — | — |
| 52 | UAB SPINDUVA | Vilnius | 282 955 | 248 550 | 1 | |
| 53 | UAB "ŽVB-3" | Vilnius | 277 826 | 211 430 | 1 | |
| 54 | UAB "M valda" | Mažeikių r. sav. | 250 080 | 226 160 | 2 | |
| 55 | MB "Eurasvaras" | Vilnius | 247 454 | 4 111 | — | — |
| 56 | International Fintech UAB | Vilnius | 241 015 | −1 945 | 3 | |
| 57 | UAB "PEF GP1" | Vilnius | 202 040 | −111 700 | 1 | |
| 58 | Silverbird Europe UAB | Vilnius | 187 932 | −386 365 | 4 | — |
| 59 | UAB "EUROBONDS" | Kaunas | 184 347 | 34 326 | 1 | |
| 60 | UAB "LANDE LT" | Vilnius | 174 809 | 49 333 | 2 | |
| 61 | UAB "RGK Invest" | Kaunas | 157 877 | 1 247 332 | 1 | |
| 62 | UAB "ROS - Capital Management" | Vilnius | 152 015 | 5 315 | 2 | |
| 63 | UAB "SME Finance Group" | Vilnius | 150 682 | 909 709 | 2 | |
| 64 | UAB "Civitta holdings" | Vilnius | 147 325 | 25 543 | 1 | |
| 65 | UAB Contrarian Ventures I | Vilnius | 137 951 | 70 237 | 2 | |
| 66 | UAB "Nextury funds" | Vilnius | 136 496 | −132 107 | 3 | — |
| 67 | UAB "4finance" | Kaunas | 133 163 | 98 680 | 2 | |
| 68 | UAB "Gemini holdingas" | Vilnius | 130 804 | 114 780 | 1 | |
| 69 | MB "Karavelas" | Vilnius | 109 316 | 35 715 | — | |
| 70 | UAB "DG invest" | Vilnius | 108 671 | 41 051 | 1 | |
| 71 | UAB "Dainiaus investicijos" | Vilnius | 107 007 | 2 061 | 1 | |
| 72 | UAB Senamiesčio arkos | Vilnius | 105 332 | 8 785 | 1 | |
| 73 | UAB Findot | Vilniaus r. sav. | 99 754 | 56 343 | 1 | |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kapitalo valda" | Kaunas | 98 625 | −32 463 | 1 | |
| 75 | UAB Yond operations | Vilnius | 96 840 | 36 797 | 1 | |
| 76 | UAB "DEX GlobalPay" | Vilnius | 92 259 | 10 651 | 1 | |
| 77 | UAB Eurodeb | Plungės r. sav. | 87 825 | 41 345 | 2 | |
| 78 | MB Matoli | Vilnius | 87 600 | 31 290 | — | |
| 79 | ASU PROJECTS, UAB | Kaunas | 85 060 | 2 343 | 10 | |
| 80 | UAB "W12 Invest" | Vilnius | 84 916 | 79 818 | 1 | |
| 81 | "Randina", UAB | Vilnius | 84 380 | 77 676 | — | |
| 82 | MB Verslo paskolos | Mažeikių r. sav. | 82 743 | 25 040 | 1 | |
| 83 | UAB "V holding" | Vilnius | 80 776 | 11 874 | 2 | |
| 84 | AB "Baltic mill" | Elektrėnų sav. | 71 521 | 12 202 009 | 1 | |
| 85 | Komanditinė ūkinė bendrija | Vilnius | 68 440 | 2 353 288 | — | |
| 86 | BCC Incorporated, UAB | Vilnius | 64 445 | 59 854 | 1 | — |
| 87 | UAB "INVEX FONDI" | Šiauliai | 62 450 | 23 039 | — | |
| 88 | UAB "Wavebridge EU" | Vilnius | 60 737 | 14 795 | 1 | — |
| 89 | UAB Euronet 360 Finance Limited | Vilnius | 59 658 | 39 882 | 1 | — |
| 90 | UAB "ŽK Invest" | Kaunas | 56 840 | 125 006 | 1 | |
| 91 | UAB "LTM Invest 1" | Klaipėdos r. sav. | 56 289 | −105 407 | 2 | — |
| 92 | UAB "Cross financing company" | Rietavo sav. | 55 753 | −1 017 694 | 2 | |
| 93 | UAB Finbee finance 3 | Vilnius | 55 007 | −1 611 | 1 | — |
| 94 | MB "Investicinė grąža" | Vilnius | 53 520 | 16 758 | — | |
| 95 | Sailrich UAB | Vilnius | 53 000 | 39 378 | 1 | — |
| 96 | UAB "Lafinė" | Vilnius | 51 925 | 21 297 | 3 | |
| 97 | UAB "SĖKMYTĖ" | Vilnius | 47 572 | 112 259 | 1 | |
| 98 | MB "TRADING KLUBAS" | Vilnius | 47 392 | 33 383 | — | |
| 99 | UAB "E-gates" | Vilnius | 45 776 | −33 411 | 1 | |
| 100 | MM Investicijos, UAB | Vilnius | 45 721 | 3 569 030 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 288 | 362 874 236 | 471 | 30,6% |
| Kaunas | 28 | 29 578 922 | 37 | 3,6% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 6 050 492 | 1 | −86,3% |
| Mažeikiai | 1 | 904 332 | 1 | 43,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 541 959 | 4 | −91,4% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 332 823 | 3 | 60,3% |
| Vilniaus r. sav. | 6 | 131 754 | 5 | 199,8% |
| Plungės r. sav. | 1 | 87 825 | 2 | 47,1% |
| Šiauliai | 9 | 68 181 | 12 | 117,6% |
| Rietavo sav. | 1 | 55 753 | 2 | −1 825,4% |
| Anykščiai | 1 | 44 041 | 1 | 28,3% |
| Panevėžys | 2 | 43 296 | 3 | 89,6% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 30 046 | — | 11,2% |
| Alytus | 1 | 30 000 | — | 99,5% |
| Neringa | 1 | 24 509 | 1 | 3,4% |
| Kauno r. sav. | 3 | 17 200 | 2 | 61,7% |
| Klaipėda | 6 | 16 742 | 2 | 0,7% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 10 002 | 2 | 139,8% |
| Tauragė | 1 | 2 660 | 1 | — |
| Elektrėnai | 1 | 815 | — | — |
| Šilalės r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Marijampolės sav. | 1 | 0 | — | — |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | — | 1 | — |
| Pakruojo r. sav. | 1 | — | 2 | — |
| Pasvalio r. sav. | 1 | — | — | — |
| Plungė | 1 | — | 2 | — |
| Utena | 1 | — | 1 | — |
| Vilniaus m. sav. | 2 | — | 1 | — |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
| Gargždai | 1 | — | — | — |
| Palanga | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 6490 — Kita finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą
- 6491 — Finansinė išperkamoji nuoma
- 6492 — Kitas kredito teikimas
- 6400 — Finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą
- 6411 — Centrinė bankininkystė
- 6419 — Kitas piniginis tarpininkavimas
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- 6422 — Finansinių bendrovių tarpininkių veikla