Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 6421)
Sekcija L — Finansai ir draudimas
Aktyvios įmonės (2024)
657
Bendra apyvarta
8,0 mlrd. €▼ 2,9%
Darbuotojai
1 055
Medianinė marža
43,8%
Augimas (metinis)
−2,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 6421
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Revolut Holdings Europe UAB | Vilnius | 1 807 850 000 | −517 000 | 2 | |
| 2 | Pinetree Capital UAB | Vilnius | 1 730 621 000 | 35 466 000 | 1 | |
| 3 | UAB "Consul Trade House" | Vilnius | 570 612 000 | −14 658 000 | 14 | |
| 4 | UAB "AGRORODEO PLIUS" | Vilnius | 421 586 000 | −4 141 000 | 2 | |
| 5 | UAB "SBA furniture group" | Vilnius | 357 244 000 | 12 012 000 | 2 | |
| 6 | UAB "AGP INVESTMENTS" | Vilnius | 353 363 283 | 49 475 454 | 7 | |
| 7 | MG investment, UAB | Vilnius | 345 491 000 | 14 277 000 | 4 | |
| 8 | UAB Vingis Invest | Vilnius | 231 216 808 | 1 708 310 | 1 | |
| 9 | ECON GROUP, UAB | Kaunas | 157 065 664 | 47 057 538 | 2 | |
| 10 | "Kinera", UAB | Vilnius | 156 261 000 | 7 496 000 | 2 | — |
| 11 | UAB Velano group | Kaunas | 147 503 452 | 1 216 856 | 1 | |
| 12 | UAB GO Competence Center | Vilnius | 139 923 161 | −1 460 272 | 1 | |
| 13 | UAB "PVVG Holding" | Vilnius | 124 851 833 | 15 040 393 | 1 | — |
| 14 | UAB "Baltic Automotive DC" | Vilnius | 97 074 670 | 429 044 | 2 | |
| 15 | UAB Antler Group | Vilnius | 72 114 000 | 27 828 524 | 9 | |
| 16 | UAB "IPUKIS Group" | Marijampolė | 68 994 218 | 24 113 338 | 4 | |
| 17 | UAB "Publica" | Klaipėda | 68 817 618 | 957 684 | 1 | |
| 18 | Volungė Holdings UAB | Vilnius | 65 562 504 | 13 468 884 | 1 | |
| 19 | Plasta Holdings UAB | Vilnius | 61 747 394 | 656 473 | 3 | |
| 20 | UAB HT invest | Vilnius | 59 264 736 | 965 651 | 5 | |
| 21 | UAB "BIOGROUP BALTICS" | Vilnius | 56 464 062 | 2 973 744 | 10 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vilpros grupė" | Vilnius | 51 258 726 | 1 026 278 | 7 | |
| 23 | UAB Ceres Capital | Vilnius | 50 876 181 | 143 797 | 1 | |
| 24 | UAB OP GRUPĖ | Vilnius | 46 714 867 | 4 537 106 | 2 | |
| 25 | ENTARAS, UAB | Vilnius | 45 731 375 | 45 659 232 | 3 | — |
| 26 | NVP PROJEKTAI, UAB | Vilnius | 45 731 000 | 45 767 000 | 3 | — |
| 27 | PATRIA HOLDINGS, UAB | Vilnius | 45 731 000 | 45 674 000 | 3 | — |
| 28 | UAB "Gindana Holdings" | Klaipėda | 43 526 775 | −32 909 | 2 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "SANITAS" | Kaunas | 43 375 000 | −192 000 | 1 | |
| 30 | UAB KIT invest | Vilnius | 42 913 344 | 232 698 | 2 | — |
| 31 | GP GRUPĖ, UAB | Vilnius | 42 227 000 | 11 270 000 | — | — |
| 32 | UAB "Garant Group" | Klaipėda | 41 171 859 | 121 634 | 1 | |
| 33 | UAB "Žaliosios investicijos" | Vilnius | 38 308 887 | −13 663 123 | 1 | — |
| 34 | FERN Group, UAB | Vilnius | 33 295 097 | −969 480 | 35 | |
| 35 | UAB TRANSINVESTICIJOS | Vilniaus r. sav. | 31 660 270 | 45 088 | 2 | |
| 36 | UAB "European Payments" | Vilnius | 31 155 406 | 4 032 129 | 1 | |
| 37 | UAB "Inter Krasta" | Vilnius | 31 142 908 | −359 756 | 4 | |
| 38 | UAB "Aksa holdingas" | Kaunas | 26 074 316 | −34 671 | 5 | |
| 39 | UAB "Eurazijos prekyba" | Kaunas | 25 908 381 | 363 484 | 3 | |
| 40 | UAB "Joldija holding" | Kauno r. sav. | 21 202 567 | −566 627 | 2 | |
| 41 | UAB DigiPulse | Vilnius | 19 913 873 | 453 286 | 1 | — |
| 42 | UAB "Narhold" | Kaunas | 19 786 489 | 449 081 | 1 | |
| 43 | UAB "investIT" | Vilnius | 18 234 126 | 308 647 | 3 | |
| 44 | UAB "EF grupė" | Vilnius | 18 001 871 | 221 020 | 1 | — |
| 45 | UAB "Dextera holding" | Vilnius | 16 594 755 | 225 578 | 1 | |
| 46 | UAB "Yukon Investment Company" | Vilnius | 15 274 665 | 10 611 141 | 1 | |
| 47 | UAB "Masiva group" | Kaunas | 14 822 185 | 615 | 8 | |
| 48 | PitSpot Partners UAB | Kauno r. sav. | 14 108 206 | 349 662 | 1 | |
| 49 | UAB "ALKONA" | Vilnius | 12 812 174 | 695 150 | 2 | |
| 50 | UAB "Hansos investicijos" | Vilnius | 11 833 340 | 588 698 | 1 | |
| 51 | UAB "FOTONIKOS PARDAVIMŲ PLĖTROS VALDYMAS" | Vilnius | 11 540 411 | 27 701 | — | |
| 52 | UAB Darius Zubas Holding | Vilnius | 9 738 000 | 10 784 000 | 3 | |
| 53 | UAB "E energija" | Vilnius | 9 369 000 | 2 339 000 | 32 | |
| 54 | UAB Agaras Group | Biržų r. sav. | 9 250 988 | 132 523 | — | — |
| 55 | "VĖJO ELEKTRA", UAB | Vilnius | 8 699 375 | 7 078 168 | 2 | |
| 56 | UAB "R-Hold" | Vilnius | 6 595 155 | −2 324 292 | 2 | |
| 57 | UAB "Sajan Group" | Kaunas | 5 058 012 | 5 043 918 | 1 | |
| 58 | UAB "Supraposition" | Vilnius | 4 719 000 | 192 000 | — | |
| 59 | UAB "Kaita Living" | Vilnius | 4 640 295 | 5 819 615 | 1 | |
| 60 | UAB "Skinarta" | Kaunas | 4 502 742 | 3 897 446 | 2 | |
| 61 | Girteka Group UAB | Vilnius | 4 100 886 | 62 212 985 | 5 | |
| 62 | BOF Europa Holding UAB | Vilnius | 4 043 000 | 2 796 000 | — | — |
| 63 | UAB "JM Capital" | Vilnius | 3 818 955 | 425 528 | 1 | |
| 64 | UAB "Minihold" | Kaunas | 3 608 875 | 4 645 722 | — | |
| 65 | Emoti group UAB | Vilnius | 3 570 677 | 720 974 | 10 | |
| 66 | UAB "Nodeta" | Kaunas | 3 496 370 | 3 344 007 | 1 | |
| 67 | UAB ViGo Baltics Upstream | Vilnius | 3 145 436 | −1 472 652 | 1 | |
| 68 | Baltic Rezo UAB | Vilnius | 2 814 387 | −3 466 289 | — | |
| 69 | UAB "Consul Development" | Vilnius | 2 507 550 | 2 466 602 | 1 | |
| 70 | UAB "Consul Properties" | Vilnius | 2 506 222 | 2 460 100 | 1 | |
| 71 | UAB "BPT Optima" | Vilnius | 2 448 000 | 9 066 000 | — | — |
| 72 | UAB "Adampolis holding" | Kaunas | 2 429 020 | 8 605 690 | 29 | |
| 73 | UAB 23 Invest | Vilniaus r. sav. | 2 414 686 | 2 392 072 | 1 | — |
| 74 | UAB Holdco A | Vilnius | 2 370 157 | −37 907 | 3 | |
| 75 | UAB "Elmoris VG" | Vilnius | 2 333 126 | 1 649 260 | 4 | |
| 76 | UAB "Venturecorp Property Holdings" | Vilnius | 2 081 432 | 1 856 251 | 1 | |
| 77 | UAB Kamida Group | Kauno r. sav. | 2 024 923 | 1 832 620 | 31 | |
| 78 | "Airos kapitalas", UAB | Vilnius | 2 004 992 | 4 023 464 | 2 | |
| 79 | Biomapas Holding UAB | Kaunas | 1 883 682 | −2 649 973 | — | — |
| 80 | Kalpa, UAB | Vilnius | 1 864 903 | 4 562 371 | 3 | |
| 81 | UAB All Media Group | Vilnius | 1 707 000 | 33 598 000 | 5 | |
| 82 | UAB Inter Krasta Luxury | Vilnius | 1 696 072 | 9 007 982 | 15 | |
| 83 | UAB JB Holding | Vilnius | 1 402 209 | 2 873 568 | 1 | — |
| 84 | UAB "OPCPA holding" | Vilnius | 1 314 161 | 3 361 717 | 2 | |
| 85 | UAB "Hive finance" | Vilnius | 1 236 814 | −75 852 | 3 | |
| 86 | UAB "5S Group" | Vilnius | 1 230 600 | 20 092 715 | 40 | |
| 87 | UAB HSC Group | Vilnius | 1 215 766 | 1 979 104 | 5 | |
| 88 | "Intero LT", UAB | Šiauliai | 1 111 832 | 20 465 | 10 | |
| 89 | UAB Capital Realty | Vilnius | 920 378 | 60 153 | 5 | |
| 90 | UAB "RAAV investicijos" | Vilnius | 893 742 | 737 819 | 1 | |
| 91 | Brolis Defence Group, UAB | Vilnius | 850 000 | 3 025 853 | 2 | |
| 92 | ScaleWolf VC GP, UAB | Vilnius | 807 362 | 478 015 | 1 | |
| 93 | UAB ROLVAL | Vilnius | 804 856 | 18 338 | 5 | |
| 94 | Akcinė bendrovė "INVL Baltic Farmland" | Vilnius | 649 000 | 895 000 | 1 | |
| 95 | UAB Reston | Klaipėda | 646 244 | 101 022 | 12 | — |
| 96 | UAB "Vėjo trauka" | Kaunas | 611 220 | 609 531 | 1 | |
| 97 | QUANLOOP GROUP UAB | Vilnius | 599 195 | −1 405 933 | 2 | |
| 98 | UAB "TG group" | Kaunas | 589 384 | 550 003 | 6 | |
| 99 | UAB "Monolith LT" | Vilnius | 544 880 | 520 108 | 1 | |
| 100 | UAB "PREF V" | Vilnius | 513 672 | 281 465 | 1 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 454 | 7 283 191 558 | 698 | 37,9% |
| Kaunas | 90 | 415 649 755 | 174 | 89,9% |
| Klaipėda | 32 | 154 678 350 | 48 | 13,1% |
| Marijampolė | 5 | 69 234 218 | 7 | 49,7% |
| Kauno r. sav. | 9 | 37 583 834 | 39 | 25,6% |
| Vilniaus r. sav. | 9 | 34 078 445 | 15 | 49,6% |
| Biržų r. sav. | 1 | 9 250 988 | — | 1,4% |
| Šiauliai | 6 | 1 296 359 | 19 | 101,8% |
| Druskininkai | 2 | 281 300 | 4 | 31,1% |
| Utena | 1 | 254 448 | 1 | −48,2% |
| Kėdainiai | 2 | 248 126 | 6 | 3,7% |
| Neringa | 6 | 192 438 | 6 | 246,1% |
| Vilniaus m. sav. | 2 | 134 940 | 2 | 972,6% |
| Trakų r. sav. | 2 | 85 642 | 2 | 43,8% |
| Palanga | 4 | 38 045 | 4 | 498,5% |
| Panevėžys | 4 | 25 180 | 4 | 13,2% |
| Šakiai | 1 | 23 296 | 3 | 13 547,4% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 2 000 | 2 | — |
| Varėnos r. sav. | 1 | 1 500 | 1 | — |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 500 | 2 | — |
| Mažeikiai | 2 | 0 | 2 | — |
| Elektrėnų sav. | 1 | 0 | — | — |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Tauragės r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Telšiai | 1 | — | — | — |
| Lazdijų r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Ukmergė | 2 | — | 1 | — |
| Kretingos r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Klaipėdos r. sav. | 3 | — | 3 | — |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | 1 | — |
| Naujoji Akmenė | 1 | — | — | — |
| Anykščiai | 1 | — | 1 | — |
| Alytaus r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Plungė | 1 | — | 1 | — |
| Raseiniai | 2 | — | — | — |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Marijampolės sav. | 1 | — | 1 | — |
| Širvintų r. sav. | 2 | — | 3 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 6422 — Finansinių bendrovių tarpininkių veikla
- 6400 — Finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą
- 6411 — Centrinė bankininkystė
- 6419 — Kitas piniginis tarpininkavimas
- 6430 — Trestų, fondų ir panašių finansinių institucijų veikla
- 6431 — Pinigų rinkos ir ne pinigų rinkos investicinių fondų veikla
- 6432 — Patikos, turto ir tarpininkavimo sąskaitų valdymo paslaugų veikla
- 6490 — Kita finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą