Uždaroji akcinė bendrovė "Jata" — įmonės kodas 159784226
- Įmonės kodas
- 159784226
- PVN nr.
- LT597842219
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Šakių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Domeikavos sen., Šakių k., Antanų g. 5, LT-47413, 47413 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Feb 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−2 440 €▼ 182,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 96 506 | 135 255 | 58 980 | 9 331 | 83 944 | 3 443 | 8 986 | 4 048 | — | — |
| Visos pajamos | 96 506 | 135 255 | 58 980 | 9 331 | 83 944 | 3 443 | 8 986 | 4 048 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 42 793 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 16 235 | 0 | 0 | 15 576 | 0 | 0 | 0 | 2 952 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 42 793 | 0 | 1 091 | 18 424 | 0 | 13 656 | 15 780 | 4 377 | 0 | 2 440 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 233 049 | 233 085 | 232 419 | 231 967 | 231 703 | 231 703 | 231 703 | 230 497 | 234 648 | 231 696 |
| Trumpalaikis turtas | 139 230 | 159 048 | 150 305 | 143 834 | 156 337 | 141 118 | 134 645 | 144 616 | 148 688 | 141 893 |
| Visi įsipareigojimai | 66 109 | 69 974 | 61 578 | 73 058 | 69 088 | 67 522 | 76 799 | 89 940 | 92 613 | 82 866 |
| Nuosavas kapitalas | 306 170 | 322 406 | 321 317 | 302 893 | 318 952 | 305 299 | 289 549 | 285 173 | 290 723 | 290 723 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 12 760 | 12 760 | 12 760 | 12 760 | 12 760 | 12 760 | 12 760 | 12 760 | 12 760 | 12 760 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 2 440 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 82 866 €, o nuosavas kapitalas — 290 723 €.
Išsami analizė
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Jata" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 440 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Jata"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Jata"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Šakių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Jata"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą