Uždaroji akcinė bendrovė "Degesa" — įmonės kodas 187855844
- Įmonės kodas
- 187855844
- PVN nr.
- LT878558415
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Sabalunkų k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Salako sen., Sabalunkų k., Pakrantės g. 6, LT-32214, 32214 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5520 — Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jun 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 119 932 | 108 275 | 105 610 | 41 768 | 43 072 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 119 932 | 108 275 | 105 610 | 41 768 | 43 072 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 42 671 | 945 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 60 057 | 21 156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 40 705 | 802 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 60 057 | 21 156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 7 | 7 | 7 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 142 652 | 126 617 | 105 158 | 101 099 | 96 804 | 95 673 | 95 673 | 95 673 | 95 673 | 95 673 |
| Trumpalaikis turtas | 254 264 | 250 264 | 245 346 | 252 100 | 255 063 | 253 996 | 253 996 | 253 996 | 253 996 | 253 996 |
| Visi įsipareigojimai | 376 505 | 378 896 | 311 814 | 313 707 | 312 291 | 309 554 | 309 541 | 309 541 | 309 541 | 309 541 |
| Nuosavas kapitalas | 19 141 | −2 015 | 38 690 | 39 492 | 39 576 | 40 115 | 40 128 | 40 128 | 40 128 | 40 128 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 34 800 | 34 800 | 34 800 | 34 800 | 34 800 | 34 800 | 34 800 | 34 800 | 34 800 | 34 800 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 333 NACE 5520 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Degesa" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 309 541 €, o nuosavas kapitalas — 40 128 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Nečeskai" | Biržūnų k. | 500 | −1 542 | 1 |
| UAB "TURIST" | Rutuliškių k. 8D | 7 360 | 4 104 | 1 |
| UAB Sapnai | Juodalaukių k. 12 | 57 320 | −6 | 3 |
| Viešoji įstaiga "Vaikų poilsis" | Vilnius | 0 | −57 709 | 4 |
| UAB "ROLVINKAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "GABRETA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "ESINA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Respublikinė mokomoji sportinė bazė" | Palanga | 0 | −8 143 | — |
Įtraukta į reitingus
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 58. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Degesa" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Degesa" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Degesa" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Degesa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla“ (EVRK 5520), įsikūrusi Sabalunkų k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Degesa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą