Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 5520)
Sekcija I — Apgyvendinimas ir maitinimas
Aktyvios įmonės (2024)
499
Bendra apyvarta
89,2 mln €▲ 21,2%
Darbuotojai
1 785
Medianinė marža
4,0%
Augimas (metinis)
+21,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 5520
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Sveikatos uostas" | Palanga | 14 713 710 | −810 | 311 | |
| 2 | UAB "BS Real Estate" | Birštonas | 7 283 338 | 1 684 785 | 148 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Klaipėdos" viešbutis | Klaipėda | 7 019 889 | 1 653 793 | 97 | |
| 4 | UAB "Užupio namas" | Vilnius | 2 836 292 | 357 985 | 44 | |
| 5 | UAB "Tarptautinės investicijos" | Vilnius | 1 877 503 | 269 585 | 3 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vitros prekyba" | Kaunas | 1 833 775 | −7 365 | 27 | |
| 7 | UAB "Prointus" | Palanga | 1 824 373 | 42 791 | 19 | |
| 8 | UAB Mozambikas | Kaunas | 1 701 463 | 262 899 | 1 | — |
| 9 | UAB "Neringos apartamentai" | Neringa | 1 535 572 | 9 700 | 26 | |
| 10 | UAB "SVJ009" | Telšiai | 1 492 229 | 131 429 | 3 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė poilsio namai "Baltija" | Palanga | 1 354 534 | 482 953 | 24 | |
| 12 | MB "Palmresort" | Kaunas | 1 350 758 | 400 004 | — | |
| 13 | UAB "Jaukus viešbutis" | Vilnius | 1 216 021 | 53 976 | 24 | |
| 14 | UAB "Lausna" | Trakų r. sav. | 1 202 197 | 27 551 | 29 | |
| 15 | UAB "Adenus" | Klaipėda | 955 828 | 120 137 | 17 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "KAROLINOS TURAS" | Vilnius | 916 104 | 268 073 | 17 | |
| 17 | UAB Beno laivynas | Klaipėdos r. sav. | 847 277 | −163 897 | 21 | |
| 18 | UAB "Marių namai" | Neringa | 839 908 | −15 634 | 7 | |
| 19 | UAB "Cryptotekas" | Šiaulių r. sav. | 807 829 | 20 543 | 10 | |
| 20 | UAB "Chaja" | Vilnius | 740 038 | 0 | 2 | — |
| 21 | UAB "SB GROUP" | Mažeikių r. sav. | 704 640 | 26 166 | 1 | |
| 22 | MB "Drangė" | Kelmės r. sav. | 701 308 | 59 385 | 2 | |
| 23 | UAB Domillion | Vilnius | 694 822 | 1 068 | 4 | |
| 24 | UAB "Kornealita" | Visaginas | 647 951 | 25 425 | 22 | |
| 25 | UAB Sedula | Kelmė | 596 877 | 738 | 18 | |
| 26 | UAB "Hostlita" | Vilnius | 596 385 | −22 986 | 10 | |
| 27 | UAB "Reside LT" | Vilnius | 573 554 | 3 148 | 3 | |
| 28 | UAB "Marių pelėdos" | Vilnius | 564 713 | 11 635 | 1 | |
| 29 | VšĮ "Naujosios Akmenės sanatorija" | Naujoji Akmenė | 553 983 | −68 683 | 20 | |
| 30 | UAB "Lik Kaune" | Kaunas | 549 435 | 26 628 | 12 | |
| 31 | UAB "Samogitia LT" | Plungės r. sav. | 510 638 | 68 271 | 9 | |
| 32 | UAB "Lebora" | Vilkaviškio r. sav. | 482 542 | 110 698 | 6 | |
| 33 | UAB "KING MINDAUGAS APARTMENTS & STUDIOS" | Kaunas | 473 742 | 1 257 | 7 | |
| 34 | UAB Rentwest | Molėtų r. sav. | 473 423 | 119 180 | 11 | |
| 35 | UAB "Apartamentų administravimas" | Kauno r. sav. | 445 228 | 28 869 | 5 | |
| 36 | "Ignalinos valda", UAB | Ignalinos r. sav. | 443 619 | 17 261 | 1 | |
| 37 | UAB "AERODREAM" | Trakų r. sav. | 426 950 | 31 945 | 14 | |
| 38 | UAB "Turto ekspertai" | Kauno r. sav. | 404 265 | −53 000 | 6 | |
| 39 | UAB "EGALTO" | Vilnius | 402 413 | 1 439 | 11 | |
| 40 | MB Belaiko | Klaipėda | 401 368 | 51 274 | 12 | |
| 41 | MB Agatos turtas | Vilnius | 394 968 | 62 716 | 8 | |
| 42 | Travel Technology, UAB | Vilnius | 388 092 | 20 034 | 7 | |
| 43 | UAB "Medžiotojų sostinė" | Kėdainių r. sav. | 385 968 | −4 069 | 8 | |
| 44 | UAB "Dubgiris" | Mažeikių r. sav. | 385 626 | 1 102 | 14 | |
| 45 | UAB "Malorija" | Mažeikių r. sav. | 355 275 | 3 683 | 14 | |
| 46 | UAB "Tatjanos dvaras" | Vilnius | 351 116 | −10 790 | 8 | |
| 47 | UAB "NIDOS BANGA" | Vilnius | 341 377 | −48 148 | 6 | |
| 48 | UAB "Sondija" | Kretingos r. sav. | 329 556 | −8 133 | 4 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "Verubė" | Vilnius | 326 259 | 58 808 | 12 | |
| 50 | MB "Poilsio krantas" | Klaipėdos r. sav. | 310 130 | −53 647 | 4 | |
| 51 | UAB "Mevus" | Neringa | 302 500 | 43 114 | 2 | |
| 52 | "Sveika", UAB | Trakų r. sav. | 298 479 | 9 757 | 5 | |
| 53 | UAB "Ineuras" | Kaišiadorių r. sav. | 296 572 | 40 255 | 10 | |
| 54 | UAB "Pakėvio dvaras" | Kelmės r. sav. | 295 969 | 50 154 | 7 | |
| 55 | UAB "Pamario viešnagė" | Neringa | 293 355 | 33 940 | 3 | |
| 56 | UAB "Roko sodyba" | Kaišiadorių r. sav. | 292 912 | −495 041 | — | |
| 57 | UAB "Nemuno pakrantė" | Kaunas | 288 000 | 79 430 | 2 | |
| 58 | Miseta, UAB | Kaunas | 275 988 | 57 369 | 1 | |
| 59 | Uždaroji akcinė bendrovė "JONIŠKIO AUDRUVIS" | Joniškis | 274 006 | −204 | 14 | |
| 60 | "Barono vila", UAB | Anykščių r. sav. | 267 725 | −161 711 | 12 | |
| 61 | MB Pliažo klubas | Ignalina | 262 747 | 240 725 | 1 | |
| 62 | UAB "Gal investicijos" | Vilnius | 256 273 | 14 089 | 5 | |
| 63 | Uždaroji akcinė bendrovė "FELIKSYNAS" | Palanga | 254 709 | 8 587 | 9 | |
| 64 | VšĮ Poilsiavietė "Žilvitis" | Klaipėdos r. sav. | 251 321 | −24 474 | 11 | |
| 65 | MB "Poligonas" | Anykščių r. sav. | 249 956 | 23 026 | 2 | |
| 66 | UAB "Senasis Rambynas" | Pagėgių sav. | 249 266 | 46 890 | 6 | |
| 67 | MB "Poška" | Kaunas | 245 493 | 18 404 | 4 | |
| 68 | UAB "FINSCORE" | Vilnius | 240 017 | −42 794 | 2 | |
| 69 | UAB Kubu namai | Anykščių r. sav. | 235 567 | −15 052 | 9 | |
| 70 | Viešoji moksleivių poilsiavietė "Žilvitis" | Klaipėdos r. sav. | 233 581 | −26 619 | 14 | |
| 71 | UAB GRAND APARTAMENTAI | Vilkaviškio r. sav. | 233 061 | 68 835 | 4 | |
| 72 | UAB "PRODA" | Panevėžys | 231 082 | 24 379 | 7 | |
| 73 | UAB "Mistas" | Šiauliai | 230 692 | 41 069 | 1 | |
| 74 | Viešoji įstaiga "Vislida" | Vilnius | 228 908 | 11 765 | 5 | |
| 75 | UAB "Avi Capital" | Vilnius | 223 919 | 94 070 | 1 | |
| 76 | Aušrinės, MB | Varėnos r. sav. | 223 430 | 76 628 | 2 | |
| 77 | UAB "Bolligers" | Anykščių r. sav. | 218 953 | −198 094 | 9 | |
| 78 | UAB "ECO beauty" | Kaunas | 215 926 | 85 805 | 1 | |
| 79 | UAB "V. R. PARLAMENTAS" | Palanga | 210 334 | 810 | 9 | |
| 80 | UAB CFS Baltia | Vilnius | 204 206 | −25 379 | 5 | |
| 81 | Viešoji įstaiga Liškiavos parapijos centras | Varėnos r. sav. | 204 137 | −21 098 | 9 | |
| 82 | Fargera, UAB | Anykščių r. sav. | 196 096 | 3 110 | 9 | |
| 83 | UAB "NT era" | Vilnius | 195 928 | 65 721 | 1 | |
| 84 | UAB "Arsena" | Vilnius | 195 819 | −10 208 | 4 | |
| 85 | MB "Poilsio laboratorija" | Klaipėda | 194 861 | 82 823 | 1 | |
| 86 | UAB "Nikolas-LT" | Druskininkai | 187 557 | 37 389 | 3 | |
| 87 | UAB "Atokampis" | Kaišiadorių r. sav. | 186 829 | 7 813 | 5 | |
| 88 | UAB "Baltic Airport Services" | Neringa | 185 980 | 15 938 | 4 | |
| 89 | UAB "Pireta" | Vilnius | 181 410 | 15 752 | 9 | |
| 90 | UAB Neorenta | Klaipėda | 180 670 | 28 090 | 3 | |
| 91 | UAB "MXA AGENCY" | Neringa | 179 624 | 29 430 | 3 | |
| 92 | UAB "Goldis" | Vilnius | 173 327 | 3 757 | 2 | |
| 93 | UAB K129 living | Vilnius | 172 593 | 1 318 470 | 5 | |
| 94 | UAB Kemp ir partneriai | Kaunas | 172 433 | 85 825 | 4 | |
| 95 | "Viskas ore", UAB | Vilnius | 170 296 | 30 011 | 2 | |
| 96 | UAB "Ežerų pasaulis" | Utenos r. sav. | 165 826 | −184 036 | 7 | |
| 97 | Viešoji įstaiga "Gintaro poilsiavietė" | Kalvarijos sav. | 163 230 | −726 | 8 | |
| 98 | UAB "Auksinio elnio dvaras" | Telšių r. sav. | 162 946 | 6 518 | 7 | |
| 99 | UAB Tiltų namai | Klaipėda | 162 195 | −18 154 | 5 | |
| 100 | UAB "Montelsa" | Vilnius | 161 313 | 35 | 4 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Palanga | 19 | 18 849 541 | 386 | 2,2% |
| Vilnius | 116 | 16 168 079 | 292 | 2,5% |
| Klaipėda | 25 | 9 711 467 | 154 | 12,8% |
| Kaunas | 42 | 7 791 679 | 78 | 6,9% |
| Birštonas | 3 | 7 376 043 | 149 | 42,8% |
| Neringa | 19 | 4 041 197 | 73 | 3,2% |
| Trakų r. sav. | 6 | 2 079 386 | 51 | 5,4% |
| Klaipėdos r. sav. | 16 | 1 761 180 | 53 | 4,8% |
| Mažeikių r. sav. | 4 | 1 547 702 | 34 | 1,8% |
| Telšiai | 1 | 1 492 229 | 3 | 8,8% |
| Kauno r. sav. | 14 | 1 477 491 | 30 | 0,6% |
| Anykščių r. sav. | 12 | 1 264 050 | 44 | −2,4% |
| Kelmės r. sav. | 5 | 1 088 687 | 12 | 6,2% |
| Ignalinos r. sav. | 11 | 912 966 | 13 | 5,5% |
| Šiaulių r. sav. | 5 | 906 078 | 16 | 2,5% |
| Plungės r. sav. | 6 | 768 519 | 16 | 8,2% |
| Šiauliai | 10 | 758 152 | 18 | 15,8% |
| Molėtų r. sav. | 12 | 748 273 | 20 | 2,3% |
| Visaginas | 3 | 725 658 | 24 | 2,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 3 | 715 603 | 10 | 26,2% |
| Kretingos r. sav. | 9 | 608 152 | 19 | −2,3% |
| Kelmė | 2 | 607 961 | 18 | 36,1% |
| Druskininkai | 5 | 579 024 | 16 | 14,5% |
| Naujoji Akmenė | 1 | 553 983 | 20 | −12,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 7 | 513 587 | 15 | 4,2% |
| Varėnos r. sav. | 5 | 476 089 | 13 | −1,3% |
| Vilniaus r. sav. | 22 | 467 566 | 17 | 0,8% |
| Panevėžio r. sav. | 6 | 466 340 | 13 | 5,9% |
| Kėdainių r. sav. | 4 | 456 418 | 13 | −1,1% |
| Ignalina | 4 | 301 318 | 5 | 38,6% |
| Pagėgių sav. | 2 | 288 335 | 11 | −62,5% |
| Alytaus r. sav. | 6 | 285 981 | 7 | −4,9% |
| Joniškis | 1 | 274 006 | 14 | −0,1% |
| Panevėžys | 3 | 266 705 | 7 | 39,7% |
| Šilutės r. sav. | 9 | 213 355 | 6 | 11,4% |
| Telšių r. sav. | 3 | 211 596 | 9 | 4,3% |
| Utenos r. sav. | 3 | 193 262 | 7 | −53,6% |
| Jurbarkas | 2 | 165 069 | 4 | 8,3% |
| Švenčionių r. sav. | 2 | 161 538 | 7 | 8,6% |
| Širvintų r. sav. | 3 | 155 966 | 7 | −42,4% |
| Šilalės r. sav. | 2 | 154 553 | 8 | 6,9% |
| Jonavos r. sav. | 4 | 153 992 | 9 | 4,7% |
| Alytus | 3 | 153 346 | 6 | −10,8% |
| Raseiniai | 1 | 129 020 | 4 | 10,8% |
| Ukmergės r. sav. | 3 | 102 055 | 1 | 10,2% |
| Šalčininkų r. sav. | 3 | 97 624 | 4 | −4,9% |
| Tauragė | 1 | 90 415 | 4 | 17,0% |
| Elektrėnų sav. | 3 | 85 402 | 2 | 22,7% |
| Kalvarijos sav. | 2 | 72 907 | 6 | 10,6% |
| Lazdijų r. sav. | 7 | 67 912 | 7 | −30,6% |
| Rokiškis | 1 | 67 815 | 7 | 0,5% |
| Zarasų r. sav. | 4 | 64 680 | 4 | −0,0% |
| Rokiškio r. sav. | 2 | 63 259 | 4 | −1,7% |
| Mažeikiai | 2 | 61 021 | 1 | −3,9% |
| Akmenės r. sav. | 2 | 46 616 | 2 | 63,7% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 2 | 39 832 | 1 | 16,8% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 39 407 | 2 | 2,0% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 36 350 | — | 17,7% |
| Plungė | 1 | 34 770 | 1 | 5,1% |
| Prienai | 1 | 29 320 | — | 26,6% |
| Pagėgiai | 1 | 28 575 | — | 2,8% |
| Šilutė | 1 | 25 413 | 1 | −104,2% |
| Vilkaviškis | 1 | 23 210 | — | 31,5% |
| Marijampolės sav. | 2 | 20 708 | — | 5,8% |
| Gargždai | 2 | 19 900 | — | 19,4% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 17 356 | 1 | 0,0% |
| Rietavo sav. | 1 | 17 054 | 2 | −76,3% |
| Druskininkų sav. | 1 | 12 410 | — | 52,7% |
| Šakių r. sav. | 1 | 12 049 | 2 | −211,7% |
| Biržai | 2 | 10 245 | — | 14,6% |
| Utena | 1 | 7 900 | — | — |
| Trakai | 1 | 4 196 | — | — |
| Pasvalys | 1 | 1 668 | — | — |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 86 | — | — |
| Elektrėnai | 1 | 0 | — | — |
| Anykščiai | 1 | — | — | — |
| Neringos savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
| Zarasai | 1 | — | 2 | — |
| Kėdainiai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla veiklos srityje 2022 m.