Uždaroji akcinė bendrovė "ARVI" ir ko — įmonės kodas 165688047
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 165688047
- PVN nr.
- LT656880410
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, J. Basanavičiaus a. 8, LT-68308, 68308 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7010 — Pagrindinių buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jul 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
89,9 tūkst. €▲ 100,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 075 558 | 639 098 | 97 038 | 21 346 | 34 042 | 13 970 | 17 129 | — |
| Visos pajamos | 2 075 558 | 639 098 | 97 038 | 21 346 | 34 042 | 13 970 | 17 129 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 906 566 | 207 273 | 32 647 | 2 534 533 | 0 | 0 | 91 249 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 585 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 402 | 66 256 013 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 906 566 | 207 273 | 29 753 | 2 534 533 | 0 | 0 | 89 880 |
| Grynasis nuostolis | 5 585 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 402 | 66 256 013 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 42 817 250 | 27 923 945 | 40 712 939 | 41 041 921 | 40 866 391 | 40 997 026 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 17 831 702 | 19 410 174 | 12 374 487 | 24 673 135 | 27 626 713 | 27 472 409 | 2 486 154 | 2 577 374 |
| Visi įsipareigojimai | 20 935 169 | 6 737 000 | 12 283 034 | 22 737 708 | 22 981 223 | 23 030 956 | 23 303 835 | 23 305 028 |
| Nuosavas kapitalas | 39 690 553 | 40 597 119 | 40 804 392 | 42 977 348 | 45 511 881 | 45 438 479 | −20 817 681 | −20 727 654 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 000 | 2 900 000 | 2 900 000 | 2 900 000 | 2 900 000 | 2 900 000 | 2 900 000 | 2 900 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 7010 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 89 880 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 23 305 028 €, o nuosavas kapitalas — −20 727 654 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolė) 2024 m.
- 3. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.
- 46. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2021 m.
- 1. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "ARVI" ir ko dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 89 880 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "ARVI" ir ko?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagrindinių buveinių veikla“ (EVRK 7010), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "ARVI" ir ko?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą