Uždaroji akcinė bendrovė "Albra" — įmonės kodas 155615951
- Įmonės kodas
- 155615951
- PVN nr.
- LT556159515
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Laisvės g. 75, LT-30117, 30117 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jun 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 74 543 | 41 724 | 30 389 | 25 395 | 18 505 | 19 344 | 8 814 | 23 244 | 9 100 | 1 027 |
| Visos pajamos | 74 543 | 41 724 | 30 389 | 25 395 | 18 505 | 19 344 | 8 814 | 23 244 | 9 100 | 1 027 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 441 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 537 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 839 | 9 779 | 13 285 | 0 | 7 892 | 4 788 | 11 808 | 5 705 | 3 277 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 2 441 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 537 |
| Grynasis nuostolis | 3 839 | 9 779 | 13 285 | 0 | 7 892 | 4 788 | 11 808 | 5 705 | 3 277 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 620 | 1 504 | 1 075 | 3 453 | 2 254 | 1 579 | 905 | 1 719 | 532 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 26 459 | 25 639 | 29 200 | 35 829 | 38 017 | 38 685 | 42 019 | 38 866 | 37 929 | 39 998 |
| Visi įsipareigojimai | 157 167 | 126 370 | 142 991 | 46 744 | 46 103 | 48 091 | 54 602 | 57 968 | 59 121 | 38 461 |
| Nuosavas kapitalas | −129 088 | −99 227 | −112 716 | −7 462 | −5 832 | −7 827 | −11 678 | −17 383 | −20 660 | 1 537 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 119 NACE 2512 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Albra" 2024 m. nurodė 1 027 € apyvartą, tai yra 88,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Metalinių durų ir langų gamyba“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė uždirbo 1 537 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 149,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 38 461 €, o nuosavas kapitalas — 1 537 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalinių durų ir langų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "SKARDESA" | Vilnius | 726 | −82 | — |
| MB "Ventos saulė" | Venta | 425 | −283 | — |
| MB "Anrista" | Vilnius | 270 | −651 | — |
| UAB "STIALA" | Vilnius | 240 | −807 | 1 |
| UAB "Gražlita" | Mažeikiai | 2 505 | 2 793 | — |
| UAB Alumresta | Vilnius | 3 000 | −39 612 | 1 |
| UAB "Saurika" | Vijūkų k. | 3 727 | −9 697 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "GRIGORIS" | Vilnius | 5 736 | 1 613 | — |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — TOP 13 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2024 m.
- 100. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalina) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 14 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2023 m.
- 86. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausi darbdaviai metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 72. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Albra" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Albra" nurodė 1 027 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Albra" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 537 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 149,7%.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Albra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalinių durų ir langų gamyba“ (EVRK 2512), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Albra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą