MB "Ventos saulė" — įmonės kodas 304492897
- Įmonės kodas
- 304492897
- PVN nr.
- 304492897
- Regionas / savivaldybė
- Akmenės r. sav.
- Miestas
- Venta
- Adresas
- Akmenės r. sav., Venta, Žemaičių g. 26, LT-85326, 85326 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Mar 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 6 380 | 9 030 | 2 425 | 300 | — | 6 536 | 425 |
| Visos pajamos | — | 6 380 | 9 030 | 2 425 | 300 | — | 6 536 | 425 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 8 190 | 2 | 249 | 0 | 2 107 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 823 | 0 | 283 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 662 | 7 780 | 2 | 249 | 0 | 2 002 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 823 | 0 | 283 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 10 440 | 6 961 | 3 481 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 9 | 5 386 | 13 293 | 12 885 | 3 134 | 11 177 | 9 283 | 9 000 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 000 | 9 105 | 9 105 |
| Nuosavas kapitalas | 9 | 5 386 | 13 293 | 12 885 | 3 134 | −1 823 | 178 | −105 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 119 NACE 2512 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Ventos saulė" 2024 m. nurodė 425 € apyvartą, tai yra 93,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Metalinių durų ir langų gamyba“ veiklos srities įmonių Akmenės r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 283 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 105 €, o nuosavas kapitalas — −105 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalinių durų ir langų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Anrista" | Vilnius | 270 | −651 | — |
| UAB "STIALA" | Vilnius | 240 | −807 | 1 |
| UAB "SKARDESA" | Vilnius | 726 | −82 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Albra" | Ignalina | 1 027 | 1 537 | — |
| UAB "Gražlita" | Mažeikiai | 2 505 | 2 793 | — |
| UAB Alumresta | Vilnius | 3 000 | −39 612 | 1 |
| UAB "Saurika" | Vijūkų k. | 3 727 | −9 697 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "GRIGORIS" | Vilnius | 5 736 | 1 613 | — |
Įtraukta į reitingus
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2023 m.
- 22. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Akmenės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Ventos saulė" apyvarta?
2024 m. MB "Ventos saulė" nurodė 425 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Ventos saulė" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 283 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Ventos saulė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalinių durų ir langų gamyba“ (EVRK 2512), įsikūrusi Venta, Akmenės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Ventos saulė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą