Ugdančių patirčių namai — įmonės kodas 305722874
- Įmonės kodas
- 305722874
- PVN nr.
- 305722874
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Seno Strūnaičio k.
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Strūnaičio sen., Seno Strūnaičio k., Seno Strūnaičio g. 1, LT-18132, 18132 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Thu Mar 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 22 010 | 122 045 | 170 034 | 142 278 |
| Visos pajamos | 22 010 | 122 045 | 170 034 | 142 278 |
| Pelnas prieš mokesčius | 11 087 | 0 | 27 208 | 19 259 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 11 132 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 11 087 | 0 | 27 208 | 19 259 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 11 132 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 977 | 5 498 | 17 017 | 14 424 |
| Trumpalaikis turtas | 10 758 | 2 234 | 16 304 | 35 772 |
| Visi įsipareigojimai | 172 | 7 677 | 6 170 | 3 786 |
| Nuosavas kapitalas | 11 187 | 55 | 27 151 | 46 410 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Ugdančių patirčių namai 2024 m. nurodė 142 278 € apyvartą, tai yra 16,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Švenčionių r. sav.. Įmonė uždirbo 19 259 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 13,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 786 €, o nuosavas kapitalas — 46 410 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| ŠVENČIONIŲ RAJONO ŽYDŲ BENDRUOMENĖ | Pabradė | 31 843 | −32 | 2 |
| Asociacija "MENOKLIS" | Vilnius | 141 107 | −5 586 | 4 |
| Šakių rajono neįgaliųjų draugija | Šakiai | 140 646 | 70 323 | 5 |
| Internet Service Provider Association | Vilnius | 139 362 | −6 202 | 1 |
| Viešoji įstaiga Sveikatos fondas | Priekulė | 139 315 | 2 301 | 7 |
| Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacija | Vilnius | 139 044 | 1 455 | — |
| Lindyhop.lt klubas | Vilnius | 145 970 | 15 280 | 2 |
| Viešoji įstaiga "Sėkmės idėja" | Vilnius | 146 645 | 0 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 37. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 59. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 91. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Ugdančių patirčių namai apyvarta?
2024 m. Ugdančių patirčių namai nurodė 142 278 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Ugdančių patirčių namai dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 19 259 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 13,5%.
Kiek darbuotojų turi Ugdančių patirčių namai?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Ugdančių patirčių namai?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Seno Strūnaičio k., Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Ugdančių patirčių namai?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą