Švenčionių r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
448
Bendra apyvarta
300,5 mln €▲ 5,6%
Darbuotojai
3 720
Medianinė marža
3,8%
Augimas (metinis)
+5,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Švenčionių r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "INTERSURGICAL" | Švenčionių r. sav. | 178 938 149 | −1 305 384 | 2 263 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "MALTOSA" | Švenčionių r. sav. | 16 430 413 | 1 369 945 | 70 | |
| 3 | UAB "VD PACK" | Švenčionių r. sav. | 11 752 355 | 1 371 414 | 13 | |
| 4 | UAB "Grybora" | Švenčionių r. sav. | 8 335 196 | 142 314 | 5 | |
| 5 | UAB "DELMITA" | Švenčionių r. sav. | 7 364 576 | 197 926 | 72 | |
| 6 | Valstybės įmonė Švenčionėlių miškų urėdija | Švenčionių r. sav. | 5 158 701 | 292 065 | — | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "VĖJINĖ" | Švenčionių r. sav. | 4 757 845 | 900 669 | 50 | |
| 8 | "Geopraktika", UAB | Švenčionių r. sav. | 3 868 635 | 100 693 | 30 | |
| 9 | UAB Plieno studija | Švenčionių r. sav. | 3 632 870 | 441 930 | 4 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Selmina" | Švenčionių r. sav. | 3 258 529 | 83 694 | 30 | |
| 11 | MB "Lithuanian bee" | Švenčionių r. sav. | 3 231 965 | 287 093 | 9 | |
| 12 | MB "Karesta" | Švenčionių r. sav. | 2 425 495 | 100 374 | 20 | |
| 13 | UAB "Retailas" | Švenčionių r. sav. | 2 305 090 | −293 532 | 114 | |
| 14 | UAB "ALVIVA" | Švenčionių r. sav. | 2 186 194 | −59 154 | 94 | |
| 15 | VšĮ Auksiniai metai | Švenčionių r. sav. | 2 158 799 | 113 787 | 40 | |
| 16 | UAB "Nomera" | Švenčionių r. sav. | 1 936 650 | 24 572 | 35 | |
| 17 | UAB "Sakorus" | Švenčionių r. sav. | 1 663 381 | 115 099 | 9 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALOŠA" | Švenčionių r. sav. | 1 625 995 | 31 121 | 36 | |
| 19 | UAB "ITR grupė" | Švenčionių r. sav. | 1 569 522 | 69 627 | 19 | |
| 20 | UAB Gebechem | Švenčionių r. sav. | 1 503 231 | 566 496 | 5 | |
| 21 | UAB "Autofaktas" | Švenčionių r. sav. | 1 474 284 | 120 595 | 26 | |
| 22 | UAB "SK Design" | Švenčionių r. sav. | 1 438 561 | −66 289 | 56 | |
| 23 | MB "Statmetra" | Švenčionių r. sav. | 1 135 872 | 20 731 | 6 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "SEVIKA" | Švenčionių r. sav. | 1 064 992 | 69 980 | 19 | |
| 25 | UAB "Žeimedis" | Švenčionių r. sav. | 1 049 845 | −269 790 | 30 | |
| 26 | MB "Tentinių medžiagų specialistai" | Švenčionių r. sav. | 981 456 | 30 697 | 20 | |
| 27 | UAB RTS Baltic | Švenčionių r. sav. | 978 156 | 56 975 | 16 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "MONBLANA" | Švenčionių r. sav. | 966 210 | 26 184 | 20 | |
| 29 | UAB "WoodBalt" | Švenčionių r. sav. | 886 673 | 213 854 | 12 | |
| 30 | UAB "Gerbūvio komanda" | Švenčionių r. sav. | 863 464 | 44 518 | 9 | |
| 31 | UAB "Arz group" | Švenčionių r. sav. | 845 958 | 23 515 | 4 | |
| 32 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gabmedis" | Švenčionių r. sav. | 829 475 | 178 976 | 6 | |
| 33 | UAB "Pet cura balticum" | Švenčionių r. sav. | 819 867 | 4 720 | 4 | |
| 34 | UAB "Altava" | Švenčionių r. sav. | 813 264 | −1 825 | 23 | |
| 35 | UAB "Alių durpynas" | Švenčionių r. sav. | 800 908 | 13 702 | 20 | |
| 36 | UAB "Kresta" | Švenčionių r. sav. | 785 130 | 40 662 | 19 | |
| 37 | UAB "Renergija" | Švenčionių r. sav. | 759 901 | 40 012 | 9 | |
| 38 | UAB "ALEXA LT" | Švenčionių r. sav. | 741 358 | 39 016 | 16 | |
| 39 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŽALIAMIŠKIS" | Švenčionių r. sav. | 735 472 | −134 840 | 19 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "Cecilija" | Švenčionių r. sav. | 720 904 | 23 022 | 10 | |
| 41 | UAB "Maranas Auto" | Švenčionių r. sav. | 713 465 | 88 472 | 8 | |
| 42 | UAB "Sveikelias" | Švenčionių r. sav. | 710 271 | 423 454 | 1 | |
| 43 | UAB "Pabradės betonas" | Švenčionių r. sav. | 695 687 | 18 344 | 4 | |
| 44 | UAB "PORESTA LT" | Švenčionių r. sav. | 583 986 | −68 771 | 14 | |
| 45 | UAB "Avyga LT" | Švenčionių r. sav. | 546 091 | 165 571 | 12 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "Pabradės kartonas" | Švenčionių r. sav. | 540 675 | 4 922 | 7 | |
| 47 | MB "Marveris" | Švenčionių r. sav. | 540 082 | 210 924 | 6 | |
| 48 | UAB "Žeimenos miškai" | Švenčionių r. sav. | 523 513 | −32 679 | 7 | |
| 49 | MB INSIDER | Švenčionių r. sav. | 519 333 | 28 754 | 8 | |
| 50 | UAB "Longevita" | Švenčionių r. sav. | 501 928 | 6 323 | 5 | |
| 51 | UAB "GEVAIDA" | Švenčionių r. sav. | 493 039 | 48 129 | 3 | |
| 52 | UAB "Transkirda" | Švenčionių r. sav. | 483 364 | 144 337 | 6 | |
| 53 | UAB Monolitas LT | Švenčionių r. sav. | 473 657 | 18 240 | 11 | |
| 54 | MB Aplico | Švenčionių r. sav. | 459 303 | 62 445 | 1 | |
| 55 | MB "Daimedis" | Švenčionių r. sav. | 457 940 | 89 026 | 3 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "Egsis" | Švenčionių r. sav. | 448 709 | 17 184 | 5 | |
| 57 | UAB "SVEIKATA TAU" | Švenčionių r. sav. | 436 198 | −16 079 | 7 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ivastas" | Švenčionių r. sav. | 418 652 | 14 366 | 11 | |
| 59 | MB "Samdera" | Švenčionių r. sav. | 412 331 | −4 790 | 13 | |
| 60 | UAB "Gilista" | Švenčionių r. sav. | 401 733 | 17 399 | 11 | |
| 61 | MB "Eskedar kava" | Švenčionių r. sav. | 394 291 | −46 674 | 12 | |
| 62 | UAB "Adutiškio perlas" | Švenčionių r. sav. | 391 056 | 18 946 | 11 | |
| 63 | UAB "V trade company" | Švenčionių r. sav. | 384 180 | 9 040 | 1 | |
| 64 | MB Aukštaitijos agroservisas | Švenčionių r. sav. | 357 021 | −40 484 | — | |
| 65 | MB "Kavos džiaugsmas" | Švenčionių r. sav. | 347 506 | 30 825 | 3 | |
| 66 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALZAMINTA" | Švenčionių r. sav. | 341 330 | −13 638 | 1 | |
| 67 | UAB Kitata | Švenčionių r. sav. | 336 786 | 33 893 | 7 | |
| 68 | UAB "Alfos verslo grupė Baltijoje" | Švenčionių r. sav. | 321 696 | 6 332 | 2 | — |
| 69 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vaikara" | Švenčionių r. sav. | 319 101 | 176 | 4 | |
| 70 | Kurpių žemės ūkio bendrovė | Švenčionių r. sav. | 295 718 | 14 927 | 7 | |
| 71 | MB "Saugus kelias" | Švenčionių r. sav. | 292 134 | 14 768 | 5 | |
| 72 | UAB "Likasta" | Švenčionių r. sav. | 287 144 | −6 282 | 10 | |
| 73 | UAB "Revaja" | Švenčionių r. sav. | 286 716 | 32 748 | 5 | |
| 74 | UAB All parts connected | Švenčionių r. sav. | 281 728 | 36 360 | 5 | |
| 75 | UAB "FALKON Group" | Švenčionių r. sav. | 274 500 | 50 443 | 1 | |
| 76 | UAB "KERUSTA" | Švenčionių r. sav. | 258 176 | 47 620 | 5 | |
| 77 | Individuali įmonė | Švenčionių r. sav. | 247 501 | 16 363 | 8 | |
| 78 | UAB "Švenčionėlių sveikatos centras" | Švenčionių r. sav. | 245 919 | 86 541 | 7 | |
| 79 | UAB "Ginreda" | Švenčionių r. sav. | 240 717 | −2 626 | 5 | |
| 80 | UAB "Tegitransa" | Švenčionių r. sav. | 239 705 | −15 150 | 3 | |
| 81 | UAB "Nord master" | Švenčionių r. sav. | 232 329 | 20 360 | 1 | |
| 82 | UAB "Šilta šiaurė" | Švenčionių r. sav. | 231 497 | 3 279 | 6 | |
| 83 | UAB "Desala" | Švenčionių r. sav. | 228 047 | 13 576 | 6 | |
| 84 | MB Volauto | Švenčionių r. sav. | 224 563 | 1 609 | — | |
| 85 | Zviki MB | Švenčionių r. sav. | 217 266 | 62 847 | 2 | |
| 86 | UAB "Niyso" | Švenčionių r. sav. | 213 227 | 139 651 | 9 | — |
| 87 | UAB "Žalia smilga" | Švenčionių r. sav. | 212 850 | −6 201 | 11 | |
| 88 | UAB "ŠVENČIONĖLIŲ KERAMIKA" | Švenčionių r. sav. | 211 302 | −15 027 021 | 7 | |
| 89 | UAB Reginos šeimos gydytojo centras | Švenčionių r. sav. | 207 778 | 58 702 | 7 | |
| 90 | UAB "LABANORO DŪDA" | Švenčionių r. sav. | 204 441 | −53 605 | 5 | |
| 91 | UAB "PAS JONUS" | Švenčionių r. sav. | 192 765 | 1 198 | 12 | |
| 92 | UAB "Transporto parkas" | Švenčionių r. sav. | 182 279 | −8 874 | 5 | |
| 93 | UAB ArtfiksaTiles | Švenčionių r. sav. | 180 495 | −16 770 | 2 | |
| 94 | UAB "MANTRA" | Švenčionių r. sav. | 175 501 | −146 508 | 6 | |
| 95 | Astariga, MB | Švenčionių r. sav. | 167 559 | −812 | 2 | |
| 96 | UAB "Hedonė" | Švenčionių r. sav. | 156 324 | 13 420 | 7 | |
| 97 | UAB "Autoauveda" | Švenčionių r. sav. | 148 166 | 16 624 | 1 | |
| 98 | UAB "LIGNIS" | Švenčionių r. sav. | 144 495 | 5 919 | 1 | |
| 99 | MB 4V Team | Švenčionių r. sav. | 143 915 | 23 668 | 3 | |
| 100 | MB "Bonada" | Švenčionių r. sav. | 142 438 | 1 630 | 4 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 22 | 17 005 110 | 2,7% |
| 0220 — Medienos ruoša | 14 | 4 641 393 | 15,4% |
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 14 | 2 985 887 | 2,2% |
| 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra | 13 | 2 378 653 | 3,5% |
| 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba | 13 | 856 176 | 1,2% |
| 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla | 12 | 496 186 | 14,3% |
| 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas | 13 | 477 769 | 27,5% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 42 | 273 085 | −0,1% |
| 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla | 11 | 128 369 | 0,0% |
| 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla | 14 | 50 762 | — |
| 8559 — Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas | 10 | 30 365 | 39,7% |
Švenčionių r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.