MB "Bonada" — įmonės kodas 304733832
- Įmonės kodas
- 304733832
- PVN nr.
- LT100011821318
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Pabradė
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Pabradė, Darbininkų g. 10, LT-18176, 18176 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6832 — Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Dec 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 99 945 | 99 194 | 107 778 | 82 477 | 140 986 | 142 705 | 142 438 |
| Visos pajamos | 0 | 99 945 | 99 194 | 107 778 | 82 477 | 140 986 | 142 705 | 142 438 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 10 731 | 14 377 | 0 | 8 488 | 10 280 | 1 630 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 5 580 | 0 | 0 | 1 937 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 10 731 | 13 658 | 0 | 8 488 | 10 280 | 1 630 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 5 580 | 0 | 0 | 1 937 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 8 649 | 21 440 | 17 752 | 21 323 | 19 972 | 45 917 | 44 214 |
| Trumpalaikis turtas | 1 000 | 6 147 | 11 180 | 24 095 | 19 586 | 24 624 | 22 587 | 22 933 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 19 403 | 26 095 | 21 239 | 22 957 | 18 156 | 32 223 | 29 236 |
| Nuosavas kapitalas | 1 000 | −4 607 | 6 525 | 20 608 | 17 952 | 26 440 | 36 281 | 37 911 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 374 NACE 6832 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Bonada" 2024 m. nurodė 142 438 € apyvartą, tai yra 0,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį“ veiklos srities įmonių Švenčionių r. sav.. Įmonė uždirbo 1 630 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 29 236 €, o nuosavas kapitalas — 37 911 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "PAEŽERIO VAISTINĖ" | Klonėnų vs. 1 | 142 156 | 110 378 | — |
| UAB "VL turto valdymas" | Vilnius | 142 970 | 76 829 | 4 |
| UAB "Namasta" | Kaunas | 140 496 | 15 052 | 1 |
| UAB "Barlitus" | Vilnius | 145 379 | 2 707 | 2 |
| UAB "Ragainės valdos" | Klaipėda | 138 468 | 19 425 | 1 |
| UAB "STIVVF" | Kaunas | 146 632 | 78 819 | 4 |
| MB "Metas NT" | Vilnius | 146 812 | −22 544 | — |
| UAB "Fortun" | Vilnius | 135 917 | 40 032 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — TOP 11 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2024 m.
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2024 m.
- 85. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 2. vieta — TOP 10 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 97. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 23. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 90. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 59. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 75. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Bonada" apyvarta?
2024 m. MB "Bonada" nurodė 142 438 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Bonada" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 630 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,1%.
Kiek darbuotojų turi MB "Bonada"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Bonada"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį“ (EVRK 6832), įsikūrusi Pabradė, Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Bonada"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą