UAB "Visi sprendimai" — įmonės kodas 300090972
- Įmonės kodas
- 300090972
- PVN nr.
- 300090972
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Stoties g. 5, LT-77156, 77156 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4333 — Grindų ir sienų dengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Feb 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 13 583 | 34 821 | 32 399 | 15 327 | 38 775 | 24 533 | 3 199 | — | 2 044 | 1 200 |
| Visos pajamos | 13 583 | 34 821 | 32 399 | 15 327 | 38 775 | 24 533 | 3 199 | — | 2 044 | 1 200 |
| Pelnas prieš mokesčius | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 80 | 978 | 2 646 | 853 | 171 | 6 552 | 8 | 0 | 0 | 461 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 804 | 2 177 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 11 011 | 11 576 | 10 755 | 9 732 | 22 388 | 20 156 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 18 062 | 16 293 | 55 644 | 29 116 | 9 371 | 20 963 | 19 017 | 8 176 | 5 861 | 5 304 |
| Visi įsipareigojimai | 23 533 | 21 505 | 57 446 | 29 073 | 21 735 | 24 502 | 2 270 | 3 233 | 3 095 | 2 077 |
| Nuosavas kapitalas | 5 540 | 6 518 | 9 164 | 10 019 | 10 187 | 16 739 | 16 747 | 4 943 | 2 766 | 3 227 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 297 NACE 4333 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Visi sprendimai" 2024 m. nurodė 1 200 € apyvartą, tai yra 41,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 8 „Grindų ir sienų dengimas“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 461 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 38,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 077 €, o nuosavas kapitalas — 3 227 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grindų ir sienų dengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "ES paslaugos" | Šiauliai | 1 936 | 2 308 | — |
| UAB "Farnija" | Šiauliai | 379 | −6 292 | 1 |
| MB Dstatybalt | Šiauliai | 2 580 | 703 | 3 |
| MB "Arai statyba" | Šiauliai | 2 600 | −1 948 | — |
| UAB "Šiaulių trinkelė" | Šiauliai | 18 271 | −22 794 | 1 |
| UAB "MP Construction" | Šiauliai | 59 562 | −288 | — |
| MB Grindų daktaras | Kaunas | 1 208 | −5 057 | — |
| Rimo Budrio mažoji bendrija | Joniškis | 1 220 | 29 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Visi sprendimai" apyvarta?
2024 m. UAB "Visi sprendimai" nurodė 1 200 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Visi sprendimai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 461 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 38,4%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Visi sprendimai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Visi sprendimai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grindų ir sienų dengimas“ (EVRK 4333), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Visi sprendimai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą