UAB "Vilkdara" ir ko — įmonės kodas 285273860
- Įmonės kodas
- 285273860
- PVN nr.
- LT852738610
- Regionas / savivaldybė
- Vilkaviškio r. sav.
- Miestas
- Mažųjų Būdežerių k.
- Adresas
- Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Mažųjų Būdežerių k., Kumečių g. 2, LT-70181, 70181 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4350 — Kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Sep 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−8 421 €▲ 83,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 371 384 | 385 428 | 340 723 | 371 759 | 298 982 | 203 182 | 136 062 | 17 720 | — | — |
| Visos pajamos | 371 384 | 385 428 | 340 723 | 371 759 | 298 982 | 203 182 | 136 062 | 17 720 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 17 103 | 19 744 | 20 313 | 0 | 3 175 | 0 | 26 667 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 730 | 51 414 | 8 421 |
| Grynasis pelnas | 14 538 | 16 704 | 17 266 | 0 | 3 175 | 0 | 26 516 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 035 | 0 | 48 730 | 51 414 | 8 421 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 8 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 33 603 | 22 452 | 17 067 | 24 274 | 12 638 | 7 015 | 4 305 | 2 654 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 229 598 | 300 216 | 189 796 | 151 521 | 202 946 | 151 752 | 204 513 | 94 430 | 4 078 | 4 554 |
| Visi įsipareigojimai | 141 968 | 184 731 | 38 988 | 7 920 | 49 771 | 9 989 | 50 680 | 5 103 | 7 997 | 16 894 |
| Nuosavas kapitalas | 121 233 | 137 937 | 167 875 | 167 875 | 165 813 | 148 778 | 158 138 | 91 981 | −3 919 | −12 340 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 57 NACE 4350 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 8 421 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 16 894 €, o nuosavas kapitalas — −12 340 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Vilkaviškio r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Vilkaviškio r. sav.) 2023 m.
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2022 m.
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 82. vieta — Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 27. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 49. vieta — Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Vilkdara" ir ko dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 8 421 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Vilkdara" ir ko?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Vilkdara" ir ko?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla“ (EVRK 4350), įsikūrusi Mažųjų Būdežerių k., Vilkaviškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Vilkdara" ir ko?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą