Vilkaviškio r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
414
Bendra apyvarta
227,0 mln €▲ 3,3%
Darbuotojai
1 574
Medianinė marža
1,5%
Augimas (metinis)
+3,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Vilkaviškio r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Eudara" | Vilkaviškio r. sav. | 47 300 383 | 78 315 | 15 | |
| 2 | UAB "Hexa Europe" | Vilkaviškio r. sav. | 37 250 723 | 23 369 | 1 | |
| 3 | Žemės ūkio kooperatyvas "Vilkaviškio grūdai" | Vilkaviškio r. sav. | 22 369 258 | 842 458 | 14 | |
| 4 | UAB "Trading House Uzkimyoimpeks-Lithuania" | Vilkaviškio r. sav. | 19 759 696 | −120 147 | 1 | — |
| 5 | UAB "SAgra" | Vilkaviškio r. sav. | 9 113 495 | 3 935 | 3 | |
| 6 | Žemės ūkio kooperatyvas "Senoji kryžkelė" | Vilkaviškio r. sav. | 8 253 726 | 317 272 | 41 | |
| 7 | UAB "Grupinis pirkimas" | Vilkaviškio r. sav. | 7 002 532 | 233 903 | 10 | |
| 8 | UAB "Srovė" | Vilkaviškio r. sav. | 6 825 825 | 74 912 | 82 | |
| 9 | UAB TRIPLAN LT | Vilkaviškio r. sav. | 6 814 035 | 776 206 | 55 | |
| 10 | Adverzia, UAB | Vilkaviškio r. sav. | 5 725 438 | 29 796 | 1 | |
| 11 | Žemės ūkio kooperatyvas "MELBRAS" | Vilkaviškio r. sav. | 4 706 884 | 281 409 | 27 | |
| 12 | UAB "Provincijos mėsa" | Vilkaviškio r. sav. | 4 334 977 | 265 013 | 49 | |
| 13 | UAB "Emiva" | Vilkaviškio r. sav. | 4 091 966 | 59 965 | 17 | |
| 14 | UAB "Dermex" | Vilkaviškio r. sav. | 3 476 699 | 2 317 | 20 | |
| 15 | UAB "Pro colore" | Vilkaviškio r. sav. | 3 391 174 | 166 161 | 49 | |
| 16 | UAB "Gintarius" | Vilkaviškio r. sav. | 3 015 186 | 164 355 | 4 | |
| 17 | UAB "Armindas" | Vilkaviškio r. sav. | 2 987 474 | 32 835 | 32 | |
| 18 | UAB "Sigarnas" | Vilkaviškio r. sav. | 2 830 098 | 143 217 | 33 | |
| 19 | UAB "Ebresa" | Vilkaviškio r. sav. | 2 318 160 | 108 633 | 31 | |
| 20 | Žemės ūkio kooperatyvas "Normas" | Vilkaviškio r. sav. | 2 298 291 | 26 828 | 34 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "Simedva" | Vilkaviškio r. sav. | 1 928 248 | 19 442 | 35 | |
| 22 | UAB "ECOCOCON" | Vilkaviškio r. sav. | 1 871 996 | 95 820 | 24 | |
| 23 | UAB "Argo logistika" | Vilkaviškio r. sav. | 1 751 781 | 2 402 | 24 | |
| 24 | UAB "Hertransus" | Vilkaviškio r. sav. | 1 710 369 | −273 820 | 29 | |
| 25 | UAB "Remna" | Vilkaviškio r. sav. | 1 680 740 | 14 655 | 11 | |
| 26 | UAB "Tauretransa" | Vilkaviškio r. sav. | 1 664 380 | 77 807 | 20 | |
| 27 | UAB "Transaudra" | Vilkaviškio r. sav. | 1 590 266 | 141 190 | 26 | |
| 28 | UAB "Remavita" | Vilkaviškio r. sav. | 1 581 769 | 13 643 | 10 | |
| 29 | UAB "Gemavila" | Vilkaviškio r. sav. | 1 441 245 | 33 141 | 18 | |
| 30 | UAB "Gilės grindys" | Vilkaviškio r. sav. | 1 345 215 | 22 584 | 15 | |
| 31 | Kooperatinė bendrovė "Gižai" | Vilkaviškio r. sav. | 1 334 109 | 40 882 | 3 | |
| 32 | Uždaroji akcinė bendrovė "DAMSA" | Vilkaviškio r. sav. | 1 102 606 | 4 170 | — | |
| 33 | UAB "Prospectum" | Vilkaviškio r. sav. | 1 086 658 | 26 085 | 16 | |
| 34 | UAB "Tuomstata" | Vilkaviškio r. sav. | 1 064 580 | 84 961 | 6 | |
| 35 | UAB "Gardulis" | Vilkaviškio r. sav. | 1 063 174 | 12 051 | 12 | |
| 36 | UAB "Romudava" | Vilkaviškio r. sav. | 1 048 617 | 18 646 | 14 | |
| 37 | Žemės ūkio kooperatinė bendrovė "Suvalkijos pašarai" | Vilkaviškio r. sav. | 983 236 | 60 002 | 2 | |
| 38 | UAB "Statkasta" | Vilkaviškio r. sav. | 941 047 | 33 650 | 13 | |
| 39 | UAB "Nice Cars" | Vilkaviškio r. sav. | 933 265 | 7 779 | 4 | |
| 40 | UAB "Alco transport" | Vilkaviškio r. sav. | 906 649 | 3 999 | 7 | |
| 41 | UAB "Remyra" | Vilkaviškio r. sav. | 895 181 | −9 139 | 9 | |
| 42 | UAB "EGVISTA" | Vilkaviškio r. sav. | 882 837 | −111 032 | 12 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "Topneta" | Vilkaviškio r. sav. | 841 990 | 81 628 | — | |
| 44 | UAB "Urbanavita" | Vilkaviškio r. sav. | 836 012 | −2 250 | 12 | |
| 45 | UAB "Ketrida" | Vilkaviškio r. sav. | 793 336 | 36 392 | 7 | |
| 46 | UAB "Tomdeka" | Vilkaviškio r. sav. | 778 025 | −58 212 | — | — |
| 47 | UAB "Kalnorė" | Vilkaviškio r. sav. | 756 270 | 1 956 | 5 | |
| 48 | MB "Eurodelt" | Vilkaviškio r. sav. | 749 464 | −54 | 28 | |
| 49 | UAB "TIMAKA" | Vilkaviškio r. sav. | 737 647 | 23 119 | 12 | |
| 50 | MB "Kamaniukė" | Vilkaviškio r. sav. | 676 361 | 11 739 | 11 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "KYBARTŲ DARNA" | Vilkaviškio r. sav. | 639 072 | 2 550 | 29 | |
| 52 | UAB "Venka" | Vilkaviškio r. sav. | 635 252 | 261 002 | 2 | |
| 53 | UAB Akas auto | Vilkaviškio r. sav. | 602 655 | 52 264 | 2 | |
| 54 | UAB "Traders group" | Vilkaviškio r. sav. | 576 656 | −2 415 | 5 | |
| 55 | UAB "Valnanera" | Vilkaviškio r. sav. | 560 970 | −131 137 | 1 | |
| 56 | UAB "Tiresta" | Vilkaviškio r. sav. | 559 544 | −166 503 | — | |
| 57 | MB "Tumoris" | Vilkaviškio r. sav. | 558 362 | 8 224 | 11 | |
| 58 | MB "SPORTIX GROUP" | Vilkaviškio r. sav. | 537 691 | 138 182 | — | |
| 59 | UAB Tvorų grupė | Vilkaviškio r. sav. | 535 956 | 42 898 | 3 | — |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEVILSTA" | Vilkaviškio r. sav. | 515 487 | 24 769 | 3 | |
| 61 | UAB "Holkas" | Vilkaviškio r. sav. | 512 260 | 18 400 | 8 | |
| 62 | UAB "BALTFUR" | Vilkaviškio r. sav. | 494 530 | 26 822 | 12 | |
| 63 | UAB "Hidrotechnika" | Vilkaviškio r. sav. | 493 642 | 69 088 | 12 | |
| 64 | UAB "Transgiedra" | Vilkaviškio r. sav. | 490 172 | −46 806 | 6 | |
| 65 | UAB "Lebora" | Vilkaviškio r. sav. | 482 542 | 110 698 | 6 | |
| 66 | MB "CARSZONE" | Vilkaviškio r. sav. | 449 793 | 5 818 | — | — |
| 67 | UAB "Bilsta" | Vilkaviškio r. sav. | 446 275 | −57 068 | 13 | |
| 68 | Uždaroji akcinė bendrovė "Eglė" | Vilkaviškio r. sav. | 434 324 | 1 816 | 8 | |
| 69 | UAB "AC transport" | Vilkaviškio r. sav. | 427 634 | 26 827 | 8 | |
| 70 | Žemės ūkio kooperatyvas "Olrevita" | Vilkaviškio r. sav. | 426 987 | 155 742 | 13 | |
| 71 | UAB "Hidrozona" | Vilkaviškio r. sav. | 426 901 | 1 271 | 14 | |
| 72 | UAB "Adjura" | Vilkaviškio r. sav. | 414 513 | 2 643 | 6 | |
| 73 | Individuali įmonė | Vilkaviškio r. sav. | 412 439 | 53 168 | 9 | |
| 74 | MB Bio timber | Vilkaviškio r. sav. | 395 238 | 71 755 | 1 | |
| 75 | UAB "Šypsnis" | Vilkaviškio r. sav. | 390 703 | −23 569 | 5 | |
| 76 | UAB "Mobvita" | Vilkaviškio r. sav. | 365 272 | −15 107 | 2 | |
| 77 | UAB "Vilkaviškio prekyba" | Vilkaviškio r. sav. | 349 491 | 7 700 | 4 | |
| 78 | UAB "Ugmirada Transport" | Vilkaviškio r. sav. | 329 671 | −71 757 | 6 | |
| 79 | UAB "Artitransa" | Vilkaviškio r. sav. | 317 909 | −62 540 | 5 | |
| 80 | UAB "Arbovita ir Ko" | Vilkaviškio r. sav. | 309 524 | 36 877 | 5 | |
| 81 | UAB Scankesta | Vilkaviškio r. sav. | 305 858 | 1 918 | 17 | |
| 82 | Individuali įmonė | Vilkaviškio r. sav. | 295 744 | 22 661 | 9 | — |
| 83 | UAB "Audrena" | Vilkaviškio r. sav. | 283 333 | −31 064 | 5 | |
| 84 | Dvi rankos MB | Vilkaviškio r. sav. | 280 569 | 12 951 | 1 | |
| 85 | MB "Deimastos transportas" | Vilkaviškio r. sav. | 280 306 | −25 729 | 4 | |
| 86 | UAB Akstato | Vilkaviškio r. sav. | 269 195 | 16 878 | 4 | |
| 87 | UAB "Detransa" | Vilkaviškio r. sav. | 258 884 | −42 015 | 5 | |
| 88 | UAB "Autoferma" | Vilkaviškio r. sav. | 256 122 | 1 899 | 6 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "EKVILA" | Vilkaviškio r. sav. | 255 166 | 26 913 | 10 | |
| 90 | UAB "Rotvila" | Vilkaviškio r. sav. | 254 535 | 14 407 | 4 | |
| 91 | MB "AVT Auto" | Vilkaviškio r. sav. | 251 897 | 5 662 | — | |
| 92 | Uždaroji akcinė bendrovė "Labora" | Vilkaviškio r. sav. | 251 520 | −13 463 | — | |
| 93 | UAB "Gintarita" | Vilkaviškio r. sav. | 244 678 | 1 136 | 3 | |
| 94 | Viešoji įstaiga Alvito Šv. Kazimiero namai | Vilkaviškio r. sav. | 243 576 | 0 | 10 | |
| 95 | UAB GRAND APARTAMENTAI | Vilkaviškio r. sav. | 233 061 | 68 835 | 4 | |
| 96 | UAB "Kvarcitas ir ko" | Vilkaviškio r. sav. | 222 694 | 451 | 7 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "Almanto servisas" | Vilkaviškio r. sav. | 218 990 | −30 825 | 2 | |
| 98 | VšĮ Šeimos sveikatos priežiūros centras | Vilkaviškio r. sav. | 218 838 | 7 148 | 14 | |
| 99 | MB Agmokymai | Vilkaviškio r. sav. | 207 341 | 79 260 | — | — |
| 100 | UAB "Ridaiva" | Vilkaviškio r. sav. | 206 203 | −7 129 | 8 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 36 | 18 150 395 | 4,6% |
| 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais | 11 | 10 170 088 | 0,6% |
| 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba | 12 | 2 872 397 | −1,0% |
| 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai | 11 | 1 974 373 | 0,6% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 68 | 988 019 | 0,0% |
| 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla | 13 | 89 957 | 0,0% |
Vilkaviškio r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.