UAB "Tonbo Imaging" — įmonės kodas 304930349
- Įmonės kodas
- 304930349
- PVN nr.
- LT100012066516
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Vilniaus r. sav.
- Adresas
- Vilniaus r. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7210 — Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Oct 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 1 171 133 | 2 875 109 | 367 984 | 1 526 762 | 3 045 190 | 2 671 |
| Visos pajamos | — | 1 171 133 | 2 875 109 | 367 984 | 1 526 762 | 3 045 190 | 2 671 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 411 427 | 434 885 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 6 458 | 0 | 0 | 586 737 | 424 721 | 601 871 | 5 848 118 |
| Grynasis pelnas | 0 | 364 685 | 381 555 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 6 458 | 0 | 0 | 586 737 | 424 721 | 601 871 | 5 849 949 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 10 | 11 | 9 | 10 | 7 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 028 208 | 3 927 764 | 4 658 293 | 5 052 090 | 5 963 390 | 3 667 |
| Trumpalaikis turtas | 31 456 | 3 341 165 | 673 013 | 535 964 | 2 125 087 | 942 094 | 248 963 |
| Visi įsipareigojimai | 32 188 | 4 002 305 | 3 918 824 | 4 952 480 | 7 285 614 | 7 581 018 | 7 309 811 |
| Nuosavas kapitalas | −3 958 | 360 727 | 740 370 | 153 633 | −271 088 | −872 959 | −7 057 181 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 259 NACE 7210 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Tonbo Imaging" 2024 m. nurodė 2 671 € apyvartą, tai yra 99,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 10 vietą tarp 13 „Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 5 849 949 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 71,4% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 309 811 €, o nuosavas kapitalas — −7 057 181 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Elektronikos perdirbimo technologijos, UAB | Grigaičių k. | 2 542 | −21 512 | 1 |
| VšĮ Šviesos ministerija | Kyviškių k. | 3 622 | 3 313 | — |
| MB "Enzymics" | Nemenčinė | 986 | −27 | — |
| MB "Creative Solutions" | Pagirių k. | 5 245 | −268 | — |
| MB SensoGrafa | Didžiosios Riešės k. | 9 729 | 184 | 2 |
| MB "Verslo piemenys" | Mozūriškių k. | 12 900 | 4 009 | — |
| MB Proints | Daržininkų k. | 19 455 | −2 616 | — |
| "Adscensus", MB | Pagirių k. | 27 798 | 733 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 3. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 5. vieta — TOP 100 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 100 įmonių kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 21. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 52. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2023 m.
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla veiklos srityje 2022 m.
- 11. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 21. vieta — TOP 100 įmonių kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 27. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 58. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2022 m.
- 59. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla veiklos srityje 2022 m.
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 72. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2021 m.
- 43. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 78. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2020 m.
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Tonbo Imaging" apyvarta?
2024 m. UAB "Tonbo Imaging" nurodė 2 671 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Tonbo Imaging" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 849 949 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Tonbo Imaging"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Tonbo Imaging"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla“ (EVRK 7210), įsikūrusi Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Tonbo Imaging"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą