MB "Enzymics" — įmonės kodas 305617542

Įmonės kodas
305617542
PVN nr.
305617542
Regionas / savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Miestas
Nemenčinė
Adresas
Vilniaus r. sav., Nemenčinė, Pušų g. 8, LT-15176, 15176 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
7210 — Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed Sep 02
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
1 511 € 53,2%
Grynasis pelnas (2025)
−405 € 1 400,0%
Grynojo pelno marža
−26,8%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2020–2025, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.202020212022202320242025

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.202020212022202320242025

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.202020212022202320242025Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01122202020212022202320242025

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−15 tūkst.−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.202020212022202320242025Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis202020212022202320242025
Grynosios pardavimo pajamos18 90015 6549861 511
Visos pajamos18 90015 6549861 511
Pelnas prieš mokesčius001 733000
Nuostolis prieš mokesčius03 86805 18927405
Grynasis pelnas001 733000
Grynasis nuostolis03 86805 18927405
Vidutinis darbuotojų skaičius112
Ilgalaikis turtas000000
Trumpalaikis turtas11 13314 2669 0779 0508 645
Visi įsipareigojimai05 00011 400000
Nuosavas kapitalas13 225−12 7889 0779 0508 645

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 259 NACE 7210 įmonių (2025).

Grynojo pelno marža
−26,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−4,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Enzymics" 2025 m. nurodė 1 511 € apyvartą, tai yra 53,2% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 12 vietą tarp 13 „Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 405 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 8 645 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Elektronikos perdirbimo technologijos, UABGrigaičių k.2 542−21 5121
UAB "Tonbo Imaging"Vilniaus r. sav.2 671−5 849 9492
VšĮ Šviesos ministerijaKyviškių k.3 6223 313
MB "Creative Solutions"Pagirių k.5 245−268
MB SensoGrafaDidžiosios Riešės k.9 7291842
MB "Verslo piemenys"Mozūriškių k.12 9004 009
MB ProintsDaržininkų k.19 455−2 616
"Adscensus", MBPagirių k.27 7987333

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Enzymics" apyvarta?

2025 m. MB "Enzymics" nurodė 1 511 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Enzymics" dirba pelningai?

2025 m. įmonė patyrė 405 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima MB "Enzymics"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla“ (EVRK 7210), įsikūrusi Nemenčinė, Vilniaus r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą