UAB "Statybų srautas" — įmonės kodas 145883940
- Įmonės kodas
- 145883940
- PVN nr.
- LT458839418
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Metalistų g. 2A, LT-78107, 78107 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Mar 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2018)
——
Grynasis pelnas (2018)
−253 €▲ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2018, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 131 857 | 106 400 | — | — |
| Visos pajamos | 131 857 | 106 400 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 15 486 | 68 621 | 1 604 243 | 253 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 15 486 | 68 621 | 1 604 243 | 253 |
| Ilgalaikis turtas | 162 081 | 66 141 | 66 141 | 66 141 |
| Trumpalaikis turtas | 87 574 | 22 432 | 22 198 | 21 945 |
| Visi įsipareigojimai | 185 624 | 93 163 | 1 697 172 | 1 697 172 |
| Nuosavas kapitalas | 64 031 | −4 590 | −1 608 833 | −1 609 086 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 882 NACE 4100 įmonių (2018).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 253 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 697 172 €, o nuosavas kapitalas — −1 609 086 €.
Išsami analizė
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Statybų srautas" dirba pelningai?
2018 m. įmonė patyrė 253 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Statybų srautas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Statybų srautas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą