UAB "Štadvilių malūnas" — įmonės kodas 304740937
- Įmonės kodas
- 304740937
- PVN nr.
- 304740937
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Štadvilių k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Zarasų sen., Štadvilių k., Upės g. 16, LT-32103, 32103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6811 — Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−1 159 €▲ 26,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 0 | — | 31 000 | — | — | — |
| Visos pajamos | — | 0 | — | 31 000 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 11 866 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 880 | 0 | 2 934 | 1 577 | 1 159 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 10 086 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 880 | 0 | 2 934 | 1 577 | 1 159 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 24 550 | 24 550 |
| Trumpalaikis turtas | 2 497 | 2 497 | 14 362 | 29 348 | 16 021 | 3 611 | 3 898 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 245 | 5 145 | 2 972 | 8 469 | 9 915 |
| Nuosavas kapitalas | 2 497 | 2 497 | 14 117 | 24 203 | 23 049 | 19 692 | 18 533 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 740 NACE 6811 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 1 159 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 915 €, o nuosavas kapitalas — 18 533 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 57. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 83. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Štadvilių malūnas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 159 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Štadvilių malūnas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Štadvilių malūnas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ (EVRK 6811), įsikūrusi Štadvilių k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Štadvilių malūnas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą