Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas įmonės Lietuvoje (EVRK 6811)
Sekcija M — Nekilnojamasis turtas
Aktyvios įmonės (2024)
1 564
Bendra apyvarta
571,8 mln €▲ 23,2%
Darbuotojai
1 933
Medianinė marža
7,2%
Augimas (metinis)
+23,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 6811
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "KARPIS" | Klaipėda | 75 623 912 | −8 540 312 | 30 | |
| 2 | UAB "Bonum Payments" | Vilnius | 68 038 933 | 21 187 | 4 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Smart & Easy" | Rietavas | 42 432 340 | 2 769 559 | 3 | |
| 4 | UAB "FRC LT" | Kauno r. sav. | 20 021 365 | 698 294 | 1 | |
| 5 | UAB "Bartų valda" | Vilnius | 12 037 031 | 1 668 647 | 1 | |
| 6 | UAB "Paribio 12" | Vilnius | 11 567 936 | 1 507 830 | 2 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "VISORIŲ CENTRAS" | Vilnius | 8 417 293 | 690 173 | 1 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "MINERA" | Vilnius | 7 393 027 | 3 193 118 | 1 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "ANREKA" | Vilnius | 7 138 437 | 998 185 | 18 | |
| 10 | UAB Saulės dukra | Kaunas | 6 935 891 | 1 029 429 | 2 | |
| 11 | UAB "Investica" | Vilnius | 5 810 025 | 606 716 | 7 | |
| 12 | UAB "MIRCON" | Vilnius | 5 750 427 | 162 678 | 9 | |
| 13 | UAB G76 | Vilnius | 5 746 596 | 1 039 906 | 2 | — |
| 14 | MB "TM turtas" | Vilnius | 5 659 423 | 1 101 342 | — | |
| 15 | UAB "SBTF" | Šiauliai | 5 378 427 | 1 069 018 | 4 | |
| 16 | UAB Trečia pamaina | Vilnius | 4 836 077 | 2 090 571 | 1 | — |
| 17 | UAB "Teratus" | Vilnius | 4 659 560 | −29 400 | 1 | |
| 18 | UAB "Senamiesčio loftas" | Kaunas | 4 216 413 | 1 167 193 | 1 | |
| 19 | UAB "DM trade" | Kaunas | 3 943 032 | 3 784 509 | 1 | |
| 20 | UAB "PROINVEST EUROPE" | Kaunas | 3 937 633 | 1 973 433 | 1 | |
| 21 | UAB "Tomturta" | Klaipėda | 3 750 537 | 983 791 | 3 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "Trinapolis" | Vilnius | 3 697 147 | 2 425 764 | 4 | |
| 23 | UAB NT reikalas | Vilnius | 3 673 090 | 163 172 | 2 | |
| 24 | UAB "Kauno LEZ infrastruktūra" | Kauno r. sav. | 3 462 042 | 433 532 | 2 | |
| 25 | UAB "Enorta" | Vilnius | 3 457 474 | −247 229 | 1 | |
| 26 | UAB "NT investicijų sprendimai" | Vilnius | 3 441 898 | −3 740 504 | — | — |
| 27 | UAB "Gabija Business Park" | Vilnius | 3 300 000 | −10 795 | 1 | |
| 28 | UAB Plėtros fondas | Kaunas | 3 242 329 | 92 687 | 3 | |
| 29 | UAB "Kopų žuvėdra" | Klaipėda | 3 037 462 | 7 102 643 | 4 | |
| 30 | MB "Insta projektai" | Vilnius | 2 977 065 | 203 302 | — | |
| 31 | UAB Skoningi Namai | Vilnius | 2 938 430 | 302 920 | 2 | |
| 32 | UAB "Atominis vėjas" | Vilnius | 2 825 853 | 198 686 | 3 | |
| 33 | UAB "Ąžuolo projektai" | Kauno r. sav. | 2 808 397 | 300 939 | 4 | |
| 34 | UAB "Amirex" | Klaipėdos r. sav. | 2 713 344 | −138 668 | 1 | |
| 35 | UAB "Litectus" | Vilnius | 2 705 000 | −5 906 000 | — | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Memel invest" | Vilnius | 2 648 245 | 29 808 | 4 | |
| 37 | UAB "KALNENAILAND" | Vilnius | 2 573 976 | 1 831 738 | 1 | |
| 38 | UAB "Eko žaliavos" | Klaipėdos r. sav. | 2 537 444 | 312 122 | 12 | |
| 39 | MB "Hed NT" | Vilniaus r. sav. | 2 516 286 | 19 192 | — | |
| 40 | UAB "Skvero namai" | Vilnius | 2 512 497 | 431 827 | 2 | |
| 41 | UAB Mana Asset Management | Kaunas | 2 510 941 | 199 369 | 1 | — |
| 42 | UAB "Daermax investments" | Šilutė | 2 437 744 | 350 595 | 2 | |
| 43 | UAB "Linarinas" | Vilnius | 2 408 455 | 925 464 | 1 | |
| 44 | New Era Holding, UAB | Vilnius | 2 399 373 | 614 076 | 3 | |
| 45 | UAB "Pervalkos terasos" | Neringa | 2 386 527 | 238 867 | 3 | |
| 46 | UAB "Savo investicija" | Vilnius | 2 327 028 | 272 021 | 3 | |
| 47 | UAB "Miškų fondas" | Utena | 2 312 717 | −289 262 | 18 | |
| 48 | UAB "Pajūrio rezidencija" | Vilnius | 2 292 546 | −1 468 536 | 4 | |
| 49 | Mažoji bendrija Ela invest | Ignalinos r. sav. | 2 269 936 | 152 726 | — | |
| 50 | UAB "Kamrenta" | Klaipėda | 2 262 309 | 290 355 | 3 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "GS Investicija" | Vilnius | 2 251 509 | 17 802 | 6 | |
| 52 | UAB "Imes group" | Klaipėda | 2 242 503 | 328 333 | 1 | |
| 53 | UAB "Euromeka" | Kaunas | 2 189 394 | 71 643 | 3 | |
| 54 | UAB "Terra prospera" | Vilnius | 2 166 948 | 1 398 066 | 1 | |
| 55 | UAB "BALTIJOS VENDERA" | Kretingos r. sav. | 2 162 606 | 19 161 | 3 | |
| 56 | UAB "Žalgirės miškai" | Lazdijų r. sav. | 2 109 500 | 334 401 | 1 | |
| 57 | EfTEN UNA UAB | Vilnius | 2 085 566 | −129 529 | 1 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTIC REALTY ADVISER" | Vilnius | 2 074 996 | 1 328 382 | — | — |
| 59 | UAB "Nersona" | Vilnius | 2 068 027 | 257 584 | 1 | |
| 60 | UAB "Rumvalda" | Šiauliai | 2 030 538 | 46 308 | 1 | |
| 61 | UAB "Baltic Realty Investments" | Vilnius | 2 002 160 | 671 374 | 5 | |
| 62 | UAB Urban hub holding | Vilnius | 2 001 000 | −257 000 | 1 | |
| 63 | UAB "Pincio prekyba" | Panevėžys | 1 915 240 | 21 318 | 2 | — |
| 64 | UAB "PJE Project" | Klaipėda | 1 870 350 | 1 083 307 | 2 | |
| 65 | UAB "Svencelės sala" | Gargždai | 1 772 851 | 38 428 | 4 | |
| 66 | UAB "Uolanta" | Klaipėda | 1 753 544 | 1 076 | 1 | |
| 67 | UAB "Aštuoni stebuklai" | Vilnius | 1 704 662 | 10 326 | 3 | |
| 68 | UAB SDI (Gedimino) LT | Vilnius | 1 701 133 | 730 913 | 1 | |
| 69 | UAB "NEGRESKO Investicijos" | Vilnius | 1 697 129 | −120 552 | — | — |
| 70 | UAB "Profitas" | Klaipėda | 1 677 800 | 79 072 | 5 | |
| 71 | UAB "Asgaard Property" | Vilnius | 1 676 000 | 697 933 | 3 | |
| 72 | UAB Olfin | Kauno r. sav. | 1 661 321 | 1 011 064 | 3 | |
| 73 | UAB "KA invest" | Vilnius | 1 614 089 | 1 111 992 | 1 | |
| 74 | UAB Lakūnų studijos | Kaunas | 1 598 359 | 94 700 | 1 | |
| 75 | UAB "Armyga" | Mažeikiai | 1 566 822 | 48 354 | 2 | |
| 76 | UAB "Eurinda" | Vilnius | 1 560 367 | −22 877 | 2 | |
| 77 | UAB V24 | Vilnius | 1 507 786 | −208 932 | 3 | |
| 78 | UAB "Kalnėnų idėjos" | Vilnius | 1 486 344 | 86 249 | 1 | |
| 79 | UAB Klaipėdos loftai investicijos | Klaipėda | 1 477 707 | −98 958 | 3 | |
| 80 | PK INVEST UAB | Vilnius | 1 467 214 | 446 915 | 7 | |
| 81 | UAB "SportIN Grupė" | Vilnius | 1 464 731 | 70 400 | 10 | |
| 82 | UAB "GJ Invest" | Klaipėda | 1 460 199 | 1 466 416 | 2 | |
| 83 | UAB "Altas" ir ko | Kaunas | 1 431 785 | −118 550 | 4 | |
| 84 | UAB "Project 19" | Neringa | 1 417 746 | −2 091 147 | 4 | |
| 85 | UAB LiveOn Linkmenu | Vilnius | 1 415 735 | 444 707 | — | |
| 86 | Uždaroji akcinė bendrovė "AL1" | Kaunas | 1 412 415 | 24 857 | 2 | |
| 87 | UAB "Uplia" | Vilnius | 1 403 959 | 57 255 | 4 | |
| 88 | UAB "Giltava" | Vilnius | 1 397 330 | 130 836 | 4 | |
| 89 | UAB High solution | Vilnius | 1 390 014 | 438 015 | 1 | |
| 90 | MB "24 projektai" | Vilnius | 1 347 186 | 100 486 | — | |
| 91 | UAB "Renta plius" | Kaunas | 1 326 113 | 11 813 | 1 | |
| 92 | UAB Laisvės 80 investicijos | Vilnius | 1 306 594 | 172 575 | 1 | |
| 93 | UAB Deal LT | Vilnius | 1 300 298 | 423 568 | 4 | |
| 94 | UAB "Port of Business" | Vilnius | 1 300 000 | 601 777 | 2 | |
| 95 | UAB "Armoverus" | Šiauliai | 1 266 587 | 130 460 | 8 | |
| 96 | UAB "Kurorto investicijos" | Palanga | 1 247 859 | 108 453 | 8 | |
| 97 | UAB "Žemaitijos pramogos" | Klaipėda | 1 243 419 | 459 253 | 3 | |
| 98 | UAB "LORUS CONSTRUCTION" | Alytus | 1 230 923 | 171 638 | 7 | |
| 99 | UAB ZARASŲ PROJEKTAS | Vilnius | 1 215 111 | 889 173 | 1 | |
| 100 | UAB "Standartinės investicijos" | Vilnius | 1 200 976 | 63 059 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 871 | 283 067 631 | 980 | 6,4% |
| Klaipėda | 87 | 106 193 919 | 182 | 3,9% |
| Kaunas | 221 | 50 830 730 | 266 | 8,0% |
| Rietavas | 1 | 42 432 340 | 3 | 6,5% |
| Kauno r. sav. | 36 | 32 357 837 | 45 | 11,6% |
| Vilniaus r. sav. | 41 | 7 764 216 | 29 | 4,4% |
| Šiauliai | 33 | 7 482 481 | 37 | 5,4% |
| Neringa | 18 | 5 382 633 | 30 | 11,6% |
| Klaipėdos r. sav. | 19 | 3 916 873 | 46 | 5,8% |
| Palanga | 23 | 3 233 801 | 36 | 4,6% |
| Utena | 11 | 3 014 826 | 32 | −0,2% |
| Mažeikiai | 11 | 2 772 171 | 22 | 9,6% |
| Gargždai | 5 | 2 464 024 | 9 | 2,2% |
| Kretingos r. sav. | 6 | 2 352 009 | 9 | 0,9% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 2 269 936 | — | 6,7% |
| Lazdijų r. sav. | 2 | 2 115 500 | 2 | 15,9% |
| Alytus | 10 | 1 466 570 | 14 | 13,9% |
| Birštonas | 2 | 1 078 252 | 2 | 5,2% |
| Šakių r. sav. | 7 | 996 861 | 6 | 23,8% |
| Šiaulių m. sav. | 1 | 931 988 | 3 | 13,8% |
| Druskininkai | 3 | 803 324 | 6 | −33,3% |
| Panevėžys | 16 | 730 365 | 14 | 15,5% |
| Panevėžio r. sav. | 10 | 590 203 | 9 | 12,9% |
| Vilniaus m. sav. | 5 | 565 262 | 6 | −275,3% |
| Naujoji Akmenė | 3 | 522 157 | 4 | 1,6% |
| Klaipėdos rajono savivaldybės teritorija | 1 | 511 658 | 1 | 25,4% |
| Švenčionys | 1 | 451 414 | — | 0,3% |
| Vilniaus rajono savivaldybės teritorija | 1 | 449 721 | 1 | 9,6% |
| Plungės r. sav. | 2 | 437 144 | 4 | −23,1% |
| Trakų r. sav. | 3 | 379 803 | 18 | −46,9% |
| Elektrėnų sav. | 3 | 275 710 | 5 | 40,3% |
| Ignalina | 4 | 257 398 | 2 | 28,7% |
| Marijampolės sav. | 3 | 255 561 | 4 | 38,9% |
| Raseinių r. sav. | 3 | 239 257 | 3 | 189,7% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | 218 000 | 1 | 32,5% |
| Akmenės r. sav. | 2 | 208 177 | 8 | −35,8% |
| Molėtai | 1 | 199 434 | 1 | 101,9% |
| Šalčininkai | 3 | 172 400 | 1 | 50,4% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 165 000 | — | −18,2% |
| Prienai | 1 | 162 107 | 1 | 5,1% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 151 009 | 6 | 11,0% |
| Šiaulių r. sav. | 3 | 143 735 | 3 | 41,7% |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 138 825 | 1 | 37,3% |
| Zarasų r. sav. | 2 | 132 000 | 3 | 1,4% |
| Rokiškio r. sav. | 2 | 128 420 | 4 | 11,5% |
| Radviliškio r. sav. | 2 | 115 091 | 5 | 3,4% |
| Utenos r. sav. | 2 | 112 941 | 5 | 7,2% |
| Zarasai | 1 | 110 000 | — | −21,5% |
| Širvintų r. sav. | 3 | 106 164 | — | 23,8% |
| Varėnos r. sav. | 3 | 106 065 | 1 | −154,9% |
| Marijampolė | 6 | 99 337 | 6 | 28,0% |
| Jurbarkas | 1 | 97 000 | — | 19,8% |
| Joniškis | 1 | 74 811 | 1 | −49,2% |
| Alytaus r. sav. | 4 | 71 582 | 4 | 3,2% |
| Telšių r. sav. | 2 | 71 509 | 3 | −38,0% |
| Jonava | 3 | 69 307 | 4 | 17,9% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 60 043 | — | 31,1% |
| Telšiai | 1 | 57 549 | 4 | 293,5% |
| Molėtų r. sav. | 4 | 48 995 | 4 | −65,7% |
| Plungė | 3 | 44 399 | 4 | −224,1% |
| Šilutės r. sav. | 3 | 44 124 | 2 | −165,5% |
| Jonavos r. sav. | 2 | 28 212 | 4 | 53,7% |
| Kupiškis | 3 | 25 850 | 3 | 1 072,0% |
| Kretinga | 5 | 24 973 | 2 | −48,3% |
| Druskininkų sav. | 2 | 18 901 | — | 20,7% |
| Radviliškis | 1 | 15 940 | 1 | 10,0% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 9 910 | 1 | — |
| Ukmergės r. sav. | 2 | 4 959 | 1 | — |
| Trakai | 2 | 4 722 | 1 | — |
| Ukmergė | 2 | 4 212 | 1 | — |
| Tauragė | 1 | 3 500 | — | — |
| Širvintos | 1 | 2 378 | — | — |
| Prienų r. sav. | 1 | 2 320 | — | — |
| Šilutė | 1 | 513 | 1 | — |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 10 | 1 | — |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 2 | 0 | 2 | — |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 0 | — | — |
| Pasvalio r. sav. | 1 | — | — | — |
| Raseiniai | 1 | — | 1 | — |
| Vilkaviškio r. sav. | 2 | — | 5 | — |
| Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
| Elektrėnai | 1 | — | 1 | — |
| Švenčionių r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Anykščiai | 1 | — | — | — |
| Kėdainių r. sav. | 1 | — | 2 | — |
| Šakiai | 1 | — | 1 | — |
| Kaišiadorys | 1 | — | 2 | — |
| Tauragės r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 6812 — Statybų projektų plėtra
- 6800 — Nekilnojamojo turto operacijos
- 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
- 6830 — Nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį
- 6831 — Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla
- 6832 — Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį