Statybų projektų plėtra įmonės Lietuvoje (EVRK 6812)
Sekcija M — Nekilnojamasis turtas
Aktyvios įmonės (2024)
948
Bendra apyvarta
700,0 mln €▼ 12,2%
Darbuotojai
1 978
Medianinė marža
3,9%
Augimas (metinis)
−12,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 6812
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Eika Group" | Vilnius | 80 795 789 | 10 673 544 | 42 | |
| 2 | UAB "Hanner" | Vilnius | 53 825 121 | 64 279 013 | 42 | |
| 3 | UAB "CITUS CONSTRUCTION" | Vilnius | 22 905 590 | 136 637 | 24 | |
| 4 | UAB "Merko būstas" | Vilnius | 22 473 982 | 2 975 165 | 5 | |
| 5 | UAB "YIT Lietuva būstas" | Vilnius | 20 094 000 | 1 617 000 | 1 | |
| 6 | UAB "Teikonta" | Vilnius | 13 864 967 | 10 207 | 9 | |
| 7 | UAB "DG Paupio verslo namai" | Vilnius | 13 753 569 | 3 964 708 | 0 | |
| 8 | UAB "Promola" | Vilnius | 13 728 012 | 8 053 875 | 1 | |
| 9 | UAB Omberg Construction | Vilnius | 12 747 555 | −533 831 | 20 | |
| 10 | UAB "Skroblų projektas" | Vilnius | 12 660 829 | 3 463 409 | 1 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "CCM Baltic" | Šiauliai | 12 393 101 | 97 542 | — | — |
| 12 | UAB "DG Paupys" | Vilnius | 12 144 800 | 2 306 409 | 0 | |
| 13 | UAB "Gominsta" | Vilnius | 11 167 511 | 3 230 780 | 2 | |
| 14 | UAB "IREC Baltic" | Vilnius | 10 857 759 | 288 488 | 16 | |
| 15 | UAB "Vestata" | Vilnius | 9 983 288 | −17 152 | 8 | |
| 16 | UAB "Ekodena" | Kaunas | 9 714 061 | 1 465 996 | 20 | |
| 17 | UAB "Aitvarų projektai" | Vilnius | 9 590 321 | 2 786 741 | 1 | |
| 18 | UAB "Sklypų partneriai" | Vilnius | 9 426 747 | 251 312 | 7 | |
| 19 | UAB "Kerų kerai" | Vilnius | 9 202 126 | 183 942 | 1 | |
| 20 | UAB "Senojo miesto idėjos" | Vilnius | 8 826 754 | 924 589 | 1 | |
| 21 | UAB "Vileišio krantas" | Vilnius | 7 005 064 | 306 895 | 1 | — |
| 22 | UAB "ScandiPark" | Vilnius | 6 792 065 | 1 204 253 | 1 | |
| 23 | ReVINGIS2, UAB | Vilnius | 6 693 000 | 1 883 000 | 1 | |
| 24 | UAB "Harmony Construction" | Kaunas | 6 558 683 | −740 847 | 98 | |
| 25 | UAB "Santariškių namai" | Vilnius | 6 402 513 | 962 273 | 1 | |
| 26 | UAB "Gingera" | Kaunas | 6 390 880 | 2 273 119 | 16 | |
| 27 | UAB "VPSP 1" | Vilnius | 5 920 656 | 559 195 | — | — |
| 28 | UAB Skanseno namai | Vilnius | 5 844 312 | 3 022 824 | 1 | |
| 29 | UAB "Elpekas" | Klaipėda | 5 603 447 | 155 511 | 9 | |
| 30 | UAB "Sorensen Invest" | Palanga | 5 510 201 | −977 007 | 2 | |
| 31 | UAB "YIT namai" | Kaunas | 4 838 000 | −488 000 | 1 | |
| 32 | UAB "Gelinvesta" | Vilnius | 4 479 801 | 1 693 362 | 1 | |
| 33 | UAB "IMORTA" | Vilnius | 4 213 259 | 478 826 | 1 | |
| 34 | UAB "Bastionų namai" | Vilnius | 4 050 829 | 4 437 362 | 1 | |
| 35 | UAB "Palatinas" | Vilnius | 4 017 740 | −166 242 | 1 | |
| 36 | UAB "Ikeira" | Vilnius | 4 010 711 | 858 066 | 1 | |
| 37 | UAB "NT statybų valdymas" | Vilnius | 4 000 926 | −71 667 | 5 | |
| 38 | UAB COC Group | Vilnius | 3 974 405 | 256 745 | 1 | |
| 39 | UAB Juozapavičiaus139A | Kaunas | 3 671 566 | 137 671 | 3 | |
| 40 | UAB "Projekto savininkas" | Vilnius | 3 620 883 | −255 192 | 2 | |
| 41 | UAB "Jomanto parkas" | Vilnius | 3 609 000 | 654 000 | 1 | |
| 42 | UAB Garda group | Vilniaus rajono savivaldybės teritorija | 3 608 538 | −909 489 | 1 | |
| 43 | UAB "LANDESA" | Vilnius | 3 410 790 | 24 752 | 7 | |
| 44 | UAB "LORD-UK" | Klaipėda | 3 396 729 | 1 991 | 9 | |
| 45 | UAB "NT kryptis" | Kaunas | 3 388 258 | 860 799 | 3 | |
| 46 | UAB "Algirdo turtas" | Vilnius | 3 383 669 | −155 098 | 1 | — |
| 47 | UAB "Arko AG" | Vilnius | 3 367 244 | 1 451 734 | 1 | |
| 48 | UAB "CS Construction" | Vilnius | 3 358 315 | 1 130 894 | — | |
| 49 | UAB "Almata" | Klaipėda | 3 248 828 | 698 913 | 5 | |
| 50 | UAB RE-SPV-2 | Vilniaus r. sav. | 3 144 450 | −130 744 | 4 | |
| 51 | UAB "J29C" | Kaunas | 3 123 207 | 111 893 | 1 | |
| 52 | UAB NewReal Investicija | Kaunas | 3 077 195 | 75 304 | 3 | |
| 53 | UAB Romvio | Vilniaus m. sav. | 3 073 127 | 255 630 | 10 | |
| 54 | UAB "Centromera" | Kaunas | 2 956 295 | 518 968 | 6 | |
| 55 | UAB "Domus firma" | Kaunas | 2 874 370 | 1 114 072 | 4 | |
| 56 | UAB "MBS BALTIC" | Kaunas | 2 865 701 | 686 599 | 1 | |
| 57 | UAB "Šeškinės projektai" | Vilnius | 2 711 013 | 572 169 | 4 | |
| 58 | UAB "NGroup" | Vilnius | 2 692 717 | 171 196 | 5 | |
| 59 | UAB "Hanika" | Palanga | 2 578 513 | 835 902 | 3 | |
| 60 | UAB LG-Statyba Group | Kaunas | 2 528 268 | 519 670 | 5 | |
| 61 | UAB Vytauto 4 | Kaunas | 2 453 135 | 1 112 039 | 1 | |
| 62 | UAB "Saulės sonata" | Druskininkai | 2 423 350 | 117 938 | 4 | |
| 63 | UAB "Statybos investicijų valdymas" | Telšiai | 2 407 776 | −26 869 | 4 | |
| 64 | UAB "Budrio" | Vilnius | 2 400 000 | 102 040 | 2 | |
| 65 | UAB "Užupio sodas" | Vilnius | 2 384 310 | 248 961 | 1 | |
| 66 | UAB "Prosoda" | Vilnius | 2 285 049 | 1 189 819 | 1 | |
| 67 | UAB "Vilniaus verslo parkas" | Vilnius | 2 223 398 | −778 042 | — | |
| 68 | UAB Naujamiesčio NT | Vilnius | 2 201 394 | 6 418 660 | 1 | |
| 69 | UAB "Leratus" | Vilnius | 2 195 733 | 35 742 | 1 | |
| 70 | UAB "Ajerų vilos" | Palanga | 2 191 587 | 146 381 | 4 | |
| 71 | UAB "Modulerus" | Jonava | 2 186 319 | 18 380 | 5 | |
| 72 | UAB "Kapsų 11" | Vilnius | 2 183 104 | 139 994 | 1 | |
| 73 | UAB Homa development | Vilnius | 2 149 850 | 12 507 | 13 | |
| 74 | UAB "Vanagas Asset Management" | Vilnius | 2 134 121 | 8 223 559 | 1 | |
| 75 | UAB "Europos 4" | Vilnius | 2 132 602 | −617 139 | 1 | |
| 76 | UAB Urban LIVE | Vilnius | 2 121 465 | 2 239 075 | 6 | |
| 77 | UAB "INFRA PROJEKTAI" | Vilnius | 2 100 000 | −44 352 | 2 | |
| 78 | UAB "Ginduliai" | Klaipėdos r. sav. | 2 062 978 | 382 165 | 2 | |
| 79 | UAB "Ramiga" | Kaunas | 2 051 165 | 1 026 | 39 | |
| 80 | Energetikos klasteris, UAB | Kaunas | 2 002 048 | 594 337 | 4 | — |
| 81 | UAB Victory Development III | Vilnius | 1 966 343 | 217 922 | 1 | — |
| 82 | UAB "Jursta" | Vilniaus r. sav. | 1 957 488 | −9 842 | 32 | |
| 83 | UAB "Namai Akademijoje" | Kaunas | 1 923 444 | 67 470 | 1 | |
| 84 | UAB "Krastas" | Vilnius | 1 909 274 | 52 194 | 5 | |
| 85 | UAB "Volberna" | Vilnius | 1 818 124 | 36 445 | 1 | |
| 86 | UAB "Visi statybos darbai" | Ukmergė | 1 815 619 | 88 965 | 60 | |
| 87 | MB Vytauto 134A | Kaunas | 1 801 603 | −1 080 | 1 | |
| 88 | UAB "Rezu" | Vilnius | 1 788 504 | 550 | 3 | |
| 89 | UAB "Stavasta" | Vilnius | 1 735 077 | 162 833 | 15 | |
| 90 | UAB "Kalvos namai" | Vilnius | 1 711 800 | −759 092 | 1 | |
| 91 | UAB "Dvibutis" | Vilnius | 1 711 344 | 39 123 | 5 | |
| 92 | UAB "IREC K15" | Vilnius | 1 686 969 | 374 007 | 2 | |
| 93 | UAB "Liepų terasos" | Klaipėda | 1 658 515 | −666 689 | 7 | |
| 94 | UAB "Baltica stella" | Vilnius | 1 630 890 | 691 496 | 1 | |
| 95 | UAB "House makers" | Kauno r. sav. | 1 617 567 | 440 188 | 2 | |
| 96 | UAB "ITR grupė" | Švenčionių r. sav. | 1 569 522 | 69 627 | 19 | |
| 97 | UAB "RETRUS" | Kaunas | 1 490 282 | 518 493 | — | |
| 98 | UAB "Kauno kotedžai" | Kauno r. sav. | 1 480 599 | 34 102 | 4 | |
| 99 | UAB "Neveronių plėtra" | Kaunas | 1 449 168 | −1 568 | 3 | |
| 100 | UAB "KNS investicija 2" | Vilnius | 1 419 445 | 12 314 118 | 1 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 547 | 530 336 629 | 919 | 2,9% |
| Kaunas | 138 | 88 254 162 | 422 | 3,8% |
| Klaipėda | 48 | 16 828 377 | 104 | 5,2% |
| Palanga | 20 | 14 142 549 | 43 | 6,7% |
| Kauno r. sav. | 34 | 9 188 235 | 59 | 10,9% |
| Vilniaus r. sav. | 27 | 7 539 743 | 91 | 3,8% |
| Klaipėdos r. sav. | 19 | 4 546 985 | 29 | 0,6% |
| Vilniaus rajono savivaldybės teritorija | 1 | 3 608 538 | 1 | −25,2% |
| Vilniaus m. sav. | 7 | 3 150 026 | 12 | 9,2% |
| Druskininkai | 7 | 2 536 012 | 13 | 1,1% |
| Telšiai | 2 | 2 432 181 | 5 | −44,3% |
| Jonava | 2 | 2 186 319 | 5 | 0,8% |
| Ukmergė | 2 | 1 847 745 | 61 | 14,1% |
| Neringa | 8 | 1 682 637 | 7 | 23,3% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 1 569 522 | 19 | 4,4% |
| Šiauliai | 14 | 1 488 428 | 32 | 7,0% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 1 395 079 | 22 | 2,8% |
| Elektrėnų sav. | 4 | 1 070 597 | 6 | −11,2% |
| Trakų r. sav. | 5 | 1 065 532 | 8 | 5,2% |
| Alytus | 6 | 795 943 | 17 | 34,5% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 662 626 | 18 | −4,7% |
| Pasvalys | 2 | 606 467 | 2 | 24,1% |
| Biržų r. sav. | 1 | 583 322 | 14 | 2,0% |
| Jonavos r. sav. | 2 | 447 381 | 2 | 13,8% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 309 255 | 6 | 0,0% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 197 655 | 1 | −28,6% |
| Kretingos r. sav. | 2 | 192 163 | 8 | 11,8% |
| Trakai | 1 | 154 777 | 1 | −9,7% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 3 | 137 700 | 4 | 202,4% |
| Gargždai | 1 | 124 051 | 2 | 36,0% |
| Prienų r. sav. | 1 | 122 657 | 2 | −73,0% |
| Kėdainiai | 1 | 106 935 | 3 | −3,6% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 92 637 | 1 | 321,9% |
| Širvintų r. sav. | 2 | 82 645 | 1 | 12,4% |
| Radviliškis | 1 | 79 362 | 1 | 15,6% |
| Panevėžys | 5 | 73 340 | 4 | 35,1% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 68 595 | 2 | 45,5% |
| Raseiniai | 1 | 49 580 | 2 | −279,8% |
| Šakių r. sav. | 1 | 45 108 | 6 | −97,3% |
| Biržai | 1 | 43 469 | 1 | 41,1% |
| Marijampolės sav. | 3 | 36 091 | 1 | 63,0% |
| Mažeikiai | 1 | 30 975 | 3 | −89,4% |
| Anykščiai | 1 | 30 206 | — | −4,2% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 18 524 | 1 | −387,8% |
| Vilkaviškis | 1 | 15 789 | — | 3,5% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 11 313 | — | 48,5% |
| Utena | 1 | 9 800 | 6 | — |
| Raseinių r. sav. | 1 | 5 698 | — | — |
| Skuodo r. sav. | 1 | 4 108 | 1 | — |
| Šilutė | 2 | 3 100 | 1 | — |
| Švenčionys | 1 | 802 | 2 | — |
| Marijampolė | 3 | 218 | 2 | — |
| Joniškio r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Birštonas | 1 | — | 4 | — |
| Tauragė | 1 | — | — | — |
| Šiaulių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Telšių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Radviliškio r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Lazdijų r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai statybų projektų plėtra veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių statybų projektų plėtra veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės statybų projektų plėtra veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės statybų projektų plėtra veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai statybų projektų plėtra veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių statybų projektų plėtra veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės statybų projektų plėtra veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės statybų projektų plėtra veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai statybų projektų plėtra veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių statybų projektų plėtra veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės statybų projektų plėtra veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės statybų projektų plėtra veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 6811 — Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas
- 6800 — Nekilnojamojo turto operacijos
- 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
- 6830 — Nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį
- 6831 — Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla
- 6832 — Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį