UAB "Stadera" — įmonės kodas 304760402

Įmonės kodas
304760402
PVN nr.
LT100011545518
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Draugystės g. 27-47, LT-68239, 68239 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
7820 — Laikinojo įdarbinimo agentūrų veikla ir kitas darbo jėgos teikimas
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Sun Feb 04
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
22,6 tūkst. € 57,5%
Grynasis pelnas (2023)
−21,7 tūkst. € 198,4%
Grynojo pelno marža
−95,9%
Darbuotojai
3 50,0%

Apyvartos raida

2018–2023, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.201820192020202120222023

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−30 tūkst.−20 tūkst.−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.201820192020202120222023

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.201820192020202120222023Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0123201820192020202120222023

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.201820192020202120222023Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201820192020202120222023
Grynosios pardavimo pajamos91 52575 44850 73232 58853 20022 620
Visos pajamos91 52575 44850 73232 58853 20022 620
Pelnas prieš mokesčius29 8542 60125 994023 1920
Nuostolis prieš mokesčius0005 459021 697
Grynasis pelnas25 3762 21124 694022 0420
Grynasis nuostolis0005 459021 697
Vidutinis darbuotojų skaičius332223
Ilgalaikis turtas09 5388 4877 4386 3885 688
Trumpalaikis turtas32 75023 84946 87464 58491 06662 054
Visi įsipareigojimai3963 37163622 75626 15618 141
Nuosavas kapitalas32 35430 03154 72549 26671 29849 601
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 273 NACE 7820 įmonių (2023).

Grynojo pelno marža
−95,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
7 540 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
26,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−43,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

UAB "Stadera" 2023 m. nurodė 22 620 € apyvartą, tai yra 57,5% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 5 vietą tarp 6 „Laikinojo įdarbinimo agentūrų veikla ir kitas darbo jėgos teikimas“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 21 697 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 50,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 141 €, o nuosavas kapitalas — 49 601 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Laikinojo įdarbinimo agentūrų veikla ir kitas darbo jėgos teikimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB LOGSPOTMarijampolė10 14766
UAB "Seraras"Marijampolė9 9323 1432
UAB "Korsas"Marijampolė6 0000
MB NAKA DARBASTrakai23 32810 003
UAB "Oksis"Klaipėda23 332−38 1303
UAB "Globaltransa"Vilnius21 7002 3312
UAB "UTENOS VARTAI"Utena21 372−3 2932
MB WorkluksaNugarių k.21 0671 3021

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra UAB "Stadera" apyvarta?

2023 m. UAB "Stadera" nurodė 22 620 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar UAB "Stadera" dirba pelningai?

2023 m. įmonė patyrė 21 697 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi UAB "Stadera"?

2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB "Stadera"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Laikinojo įdarbinimo agentūrų veikla ir kitas darbo jėgos teikimas“ (EVRK 7820), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą