MB Workluksa — įmonės kodas 305728681
- Įmonės kodas
- 305728681
- PVN nr.
- 305728681
- Regionas / savivaldybė
- Plungės r. sav.
- Miestas
- Nugarių k.
- Adresas
- Plungės r. sav., Paukštakių sen., Nugarių k., Babrungo g. 8, LT-90486, 90486 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7820 — Laikinojo įdarbinimo agentūrų veikla ir kitas darbo jėgos teikimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Apr 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 39 265 | 40 331 | 21 067 |
| Visos pajamos | — | 39 265 | 40 331 | 21 067 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 6 990 | 10 228 | 1 372 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 800 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 6 640 | 9 717 | 1 302 |
| Grynasis nuostolis | 3 800 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 3 450 | 2 936 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 7 375 | 12 352 | 11 590 |
| Visi įsipareigojimai | 3 700 | 4 435 | 3 145 | 467 |
| Nuosavas kapitalas | −3 700 | 2 940 | 12 657 | 14 059 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 289 NACE 7820 įmonių (2024).
Trumpai
MB Workluksa 2024 m. nurodė 21 067 € apyvartą, tai yra 47,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Laikinojo įdarbinimo agentūrų veikla ir kitas darbo jėgos teikimas“ veiklos srities įmonių Plungės r. sav.. Įmonė uždirbo 1 302 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 6,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 467 €, o nuosavas kapitalas — 14 059 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Laikinojo įdarbinimo agentūrų veikla ir kitas darbo jėgos teikimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Farnus" | Kaunas | 20 822 | −7 132 | — |
| UAB "UTENOS VARTAI" | Utena | 21 372 | −3 293 | 2 |
| UAB "Globaltransa" | Vilnius | 21 700 | 2 331 | 2 |
| MB Bodera | Vilnius | 20 000 | 5 299 | — |
| UAB "Dirsa" | Kaunas | 20 000 | 8 394 | 1 |
| UAB "Klaimeris" | Kaunas | 19 670 | 4 386 | 2 |
| UAB "Stadera" | Marijampolė | 22 620 | −21 697 | 3 |
| UAB "Novilus" | Alytus | 19 352 | −11 760 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — TOP 19 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Plungės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — TOP 18 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Plungės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Workluksa apyvarta?
2024 m. MB Workluksa nurodė 21 067 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Workluksa dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 302 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 6,2%.
Kiek darbuotojų turi MB Workluksa?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Workluksa?
Pagrindinė veiklos sritis – „Laikinojo įdarbinimo agentūrų veikla ir kitas darbo jėgos teikimas“ (EVRK 7820), įsikūrusi Nugarių k., Plungės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Workluksa?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą