UAB "Sprendimų valdymo grupė" — įmonės kodas 304916171
- Įmonės kodas
- 304916171
- PVN nr.
- LT100011879513
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškio r. sav.
- Miestas
- Pakiršinio k.
- Adresas
- Radviliškio r. sav., Baisogalos sen., Pakiršinio k., Ateities g. 9A-52, LT-82296, 82296 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4683 — Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Sep 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 13 287 | 255 492 | 178 287 | 38 500 |
| Visos pajamos | 13 287 | 255 492 | 178 287 | 38 500 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 448 | 9 905 | 3 130 | 1 057 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 376 | 9 409 | 2 998 | 1 004 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 3 900 | 4 347 | 9 298 | 9 162 |
| Trumpalaikis turtas | 3 658 | 61 821 | 21 478 | 22 476 |
| Visi įsipareigojimai | 3 682 | 52 883 | 15 201 | 14 654 |
| Nuosavas kapitalas | 3 876 | 13 285 | 16 283 | 17 287 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 374 NACE 4683 įmonių (2021).
Trumpai
UAB "Sprendimų valdymo grupė" 2021 m. nurodė 38 500 € apyvartą, tai yra 78,4% mažiau nei 2020 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė uždirbo 1 004 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,6%. 2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 654 €, o nuosavas kapitalas — 17 287 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Medis group | Pušiniškių k. 1 | 35 235 | 1 469 | 2 |
| UAB "Instona" | Aukštelkų k. | 20 984 | −1 068 | — |
| UAB "Heksas" | Gražionių k. | 225 804 | 6 794 | 8 |
| UAB "Raimesta" | Kaunas | 38 553 | 3 165 | 3 |
| UAB "Nektonas" | Klaipėda | 38 590 | −181 400 | — |
| UAB EUPRAGIA | Vilnius | 38 340 | −9 812 | — |
| UAB "Tonabaltija" | Agurkiškės k. | 38 329 | −34 654 | 1 |
| UAB "Orivesta" | Klaipėda | 38 193 | 18 200 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 69. vieta — Didžiausios Radviliškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Sprendimų valdymo grupė" apyvarta?
2021 m. UAB "Sprendimų valdymo grupė" nurodė 38 500 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Sprendimų valdymo grupė" dirba pelningai?
Taip. 2021 m. įmonė uždirbo 1 004 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,6%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Sprendimų valdymo grupė"?
2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Sprendimų valdymo grupė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ (EVRK 4683), įsikūrusi Pakiršinio k., Radviliškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Sprendimų valdymo grupė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą