UAB Medis group — įmonės kodas 305714984
- Įmonės kodas
- 305714984
- PVN nr.
- LT100013998517
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškio r. sav.
- Miestas
- Pušiniškių k. 1
- Adresas
- Radviliškio r. sav., Tyrulių sen., Pušiniškių k. 1, LT-82467, 82467 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4683 — Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Mar 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 7 680 | 8 008 | 35 235 |
| Visos pajamos | — | 7 680 | 8 008 | 35 235 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 1 469 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 240 | 6 647 | 1 945 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 1 469 |
| Grynasis nuostolis | 5 240 | 6 647 | 1 945 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 20 090 | 19 465 | 13 960 |
| Trumpalaikis turtas | 58 487 | 42 427 | 52 929 | 49 845 |
| Visi įsipareigojimai | 46 812 | 56 515 | 73 173 | 68 286 |
| Nuosavas kapitalas | −5 240 | −9 388 | −11 249 | −10 031 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 309 NACE 4683 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Medis group 2024 m. nurodė 35 235 € apyvartą, tai yra 340,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė uždirbo 1 469 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 68 286 €, o nuosavas kapitalas — −10 031 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Sprendimų valdymo grupė" | Pakiršinio k. | 38 500 | 1 004 | 2 |
| UAB "Instona" | Aukštelkų k. | 20 984 | −1 068 | — |
| UAB "Heksas" | Gražionių k. | 225 804 | 6 794 | 8 |
| ZUMA SOURCING, MB | Vilnius | 35 304 | −13 333 | — |
| UAB "ASPI Litva" | Vilnius | 35 133 | 23 074 | — |
| MB "Gurskalda" | Vilnius | 35 350 | 20 425 | — |
| UAB "HAKAS WINDOWS" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 35 446 | −6 563 | 1 |
| UAB "Nareka" | Vilnius | 35 508 | 37 488 | 3 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Medis group apyvarta?
2024 m. UAB Medis group nurodė 35 235 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Medis group dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 469 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,2%.
Kiek darbuotojų turi UAB Medis group?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Medis group?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ (EVRK 4683), įsikūrusi Pušiniškių k. 1, Radviliškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Medis group?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą