UAB "Saulėgrąža Beauty" — įmonės kodas 305556858
- Įmonės kodas
- 305556858
- PVN nr.
- LT100013212414
- Regionas / savivaldybė
- Trakų r. sav.
- Miestas
- Lentvaris
- Adresas
- Trakų r. sav., Lentvaris, Lauko g. 9-1, LT-25119, 25119 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun May 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 37 576 | 67 087 | 104 076 | 122 429 |
| Visos pajamos | — | 37 576 | 67 087 | 104 076 | 122 429 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 18 728 | 7 063 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 321 | 5 509 | 8 030 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 18 705 | 6 691 |
| Grynasis nuostolis | 5 321 | 5 509 | 8 030 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 5 | 5 | 6 | 7 |
| Ilgalaikis turtas | 3 979 | 4 656 | 2 999 | 3 222 | 6 865 |
| Trumpalaikis turtas | 1 843 | 787 | 3 646 | 9 656 | 12 617 |
| Visi įsipareigojimai | 8 643 | 13 902 | 22 685 | 10 656 | 10 688 |
| Nuosavas kapitalas | −2 821 | −8 329 | −16 359 | 2 346 | 9 037 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Saulėgrąža Beauty" 2024 m. nurodė 122 429 € apyvartą, tai yra 17,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Trakų r. sav.. Įmonė uždirbo 6 691 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų, tai yra 16,7% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 688 €, o nuosavas kapitalas — 9 037 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Mėtiniai projektai | Vilnius | 124 373 | −6 984 | — |
| UAB "SARMA BEAUTY" | Vilnius | 129 886 | 2 984 | — |
| UAB Mobilioji kirpykla | Degulių k. | 113 643 | −94 195 | 6 |
| UAB "Saulės grožis" | Vilnius | 138 207 | −14 065 | 10 |
| UAB "VEKA PRO" | Vilnius | 104 034 | −25 | 5 |
| UAB "Arildas" | Romainių Kaimelės k. | 142 806 | 52 277 | 5 |
| Mažoji bendrija Ali barbershop | Vilnius | 101 273 | −22 690 | 4 |
| MB "Tekila" | Kaunas | 98 512 | −10 438 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Trakų r. sav.) 2024 m.
- 10. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Trakų r. sav.) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Trakų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Trakų r. sav.) 2023 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Trakų r. sav.) 2023 m.
- 12. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Trakų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Didžiausi darbdaviai vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 42. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Saulėgrąža Beauty" apyvarta?
2024 m. UAB "Saulėgrąža Beauty" nurodė 122 429 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Saulėgrąža Beauty" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 691 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,5%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Saulėgrąža Beauty"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Saulėgrąža Beauty"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Lentvaris, Trakų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Saulėgrąža Beauty"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą