Trakų r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
960
Bendra apyvarta
825,1 mln €▼ 14,6%
Darbuotojai
5 845
Medianinė marža
3,3%
Augimas (metinis)
−14,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Trakų r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "RETAL Lithuania" | Trakų r. sav. | 122 606 461 | 1 788 354 | 241 | |
| 2 | Nemuno banga, UAB | Trakų r. sav. | 105 425 332 | 18 919 749 | 583 | |
| 3 | Akcinė bendrovė "Vilniaus baldai" | Trakų r. sav. | 97 272 000 | 10 097 000 | 446 | |
| 4 | Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "GEALAN BALTIC" | Trakų r. sav. | 46 970 272 | 3 543 402 | 211 | |
| 5 | Oribalt Vilnius, UAB | Trakų r. sav. | 23 992 821 | 404 359 | 55 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Medarvitas" | Trakų r. sav. | 23 080 508 | 365 174 | 132 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "MIKO IR TADO LEIDYKLOS" SPAUSTUVĖ | Trakų r. sav. | 21 841 593 | 103 496 | 149 | |
| 8 | "Kinze Europe", UAB | Trakų r. sav. | 21 630 917 | −1 196 982 | 63 | |
| 9 | UAB "Grainmore" | Trakų r. sav. | 20 099 000 | 1 717 000 | 105 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė Geležinkelio tiesimo centras | Trakų r. sav. | 15 107 000 | −1 830 000 | 213 | |
| 11 | NB eco, UAB | Trakų r. sav. | 14 996 720 | 945 044 | 161 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "NOSTRA" | Trakų r. sav. | 13 924 335 | 498 629 | 43 | |
| 13 | UAB "POLIBARR" | Trakų r. sav. | 10 939 021 | 57 070 | 31 | |
| 14 | UAB "BETONIKA" | Trakų r. sav. | 10 530 000 | −1 427 000 | 86 | |
| 15 | UAB "MDS Terasos" | Trakų r. sav. | 6 750 220 | 455 780 | 23 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gandras" | Trakų r. sav. | 6 243 579 | 45 364 | 22 | |
| 17 | UAB "ALPI BALTIKA" | Trakų r. sav. | 6 198 264 | −55 592 | 23 | |
| 18 | UAB "Insola" | Trakų r. sav. | 5 985 315 | 580 462 | 22 | |
| 19 | Tasty Foods, UAB | Trakų r. sav. | 5 978 582 | 229 013 | 52 | |
| 20 | UAB "ARIATRANS" | Trakų r. sav. | 5 527 044 | 6 529 | 49 | |
| 21 | Valstybės įmonė Trakų miškų urėdija | Trakų r. sav. | 5 326 522 | 376 674 | — | |
| 22 | UAB Karališka kibininė | Trakų r. sav. | 5 056 275 | 468 517 | 133 | |
| 23 | UAB "Žvyro karjerai" | Trakų r. sav. | 5 016 491 | −97 450 | 55 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "POLIVEKTRIS PET" | Trakų r. sav. | 4 893 588 | −85 726 | 59 | |
| 25 | UAB "Bergeta" | Trakų r. sav. | 4 722 652 | 83 298 | 19 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "TRAKŲ VANDENYS" | Trakų r. sav. | 4 695 373 | 4 118 | 100 | |
| 27 | UAB "FishNet" | Trakų r. sav. | 4 527 651 | −386 215 | 21 | |
| 28 | UAB "Materus" | Trakų r. sav. | 4 500 815 | −14 790 | 2 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "GIJONA" | Trakų r. sav. | 4 220 194 | 147 534 | 97 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "Altitudė" | Trakų r. sav. | 3 921 804 | 35 996 | 56 | |
| 31 | UAB "INwood" | Trakų r. sav. | 3 847 795 | 259 396 | 81 | |
| 32 | UAB "VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA" | Trakų r. sav. | 3 816 560 | −468 777 | 83 | |
| 33 | UAB "Dvi jėgos" | Trakų r. sav. | 3 798 673 | 16 009 | 3 | |
| 34 | Kooperatinė bendrovė "Bulvių namai" | Trakų r. sav. | 3 607 224 | 39 613 | 11 | |
| 35 | UAB RND GROUP | Trakų r. sav. | 3 535 277 | 141 432 | 7 | |
| 36 | UAB Bionauda | Trakų r. sav. | 3 518 202 | 320 804 | 7 | |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "LAVEKTA" | Trakų r. sav. | 3 492 193 | 781 651 | 24 | |
| 38 | UAB "Maldis" | Trakų r. sav. | 3 478 439 | −85 924 | 47 | |
| 39 | MB "Fireball Logistics" | Trakų r. sav. | 3 279 715 | 45 440 | 6 | |
| 40 | UAB "MOTECHA" | Trakų r. sav. | 3 278 715 | 57 124 | 15 | |
| 41 | UAB Metasta | Trakų r. sav. | 3 155 234 | 161 825 | 23 | |
| 42 | UAB "Tranida" | Trakų r. sav. | 3 148 200 | 115 099 | 21 | |
| 43 | UAB "LJ logistika" | Trakų r. sav. | 2 936 012 | 34 309 | 18 | |
| 44 | Individuali įmonė | Trakų r. sav. | 2 931 852 | 19 853 | 42 | |
| 45 | TRANSEYE UAB | Trakų r. sav. | 2 789 998 | 57 238 | 25 | |
| 46 | Baltjet UAB | Trakų r. sav. | 2 739 341 | 228 244 | 14 | |
| 47 | "Gusania", UAB | Trakų r. sav. | 2 723 518 | −189 303 | 26 | |
| 48 | UAB "NB mechanika" | Trakų r. sav. | 2 661 590 | −279 563 | 59 | |
| 49 | UAB "Renota" | Trakų r. sav. | 2 543 438 | 139 150 | 1 | |
| 50 | UAB Monohus | Trakų r. sav. | 2 513 652 | 418 320 | 20 | |
| 51 | MONTEM UAB | Trakų r. sav. | 2 383 630 | 69 423 | 8 | |
| 52 | UAB "Repalas" | Trakų r. sav. | 2 315 792 | 101 262 | 13 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "Daturė" | Trakų r. sav. | 2 314 723 | −145 371 | 30 | |
| 54 | UAB "VIREKA" | Trakų r. sav. | 2 288 974 | −26 897 | — | |
| 55 | UAB "Darson Trade" | Trakų r. sav. | 2 263 822 | 230 781 | 2 | |
| 56 | UAB "AMATECHA" | Trakų r. sav. | 2 168 017 | 278 963 | 5 | |
| 57 | UAB "Jariktra" | Trakų r. sav. | 2 161 729 | −144 374 | 34 | |
| 58 | UAB "Anupriškių parkas" | Trakų r. sav. | 2 160 660 | −52 484 | 53 | |
| 59 | UAB "Šventininkų karjeras" | Trakų r. sav. | 2 159 103 | 156 080 | 28 | |
| 60 | UAB "Supergreiti" | Trakų r. sav. | 2 092 725 | 2 805 | 6 | |
| 61 | UAB "Suppleo" | Trakų r. sav. | 2 025 654 | 15 620 | 26 | |
| 62 | UAB "Arimta" | Trakų r. sav. | 1 973 461 | 90 515 | 38 | |
| 63 | UAB "Gervida" | Trakų r. sav. | 1 688 790 | 1 753 | 12 | |
| 64 | Uždaroji akcinė bendrovė "IMGROTA" | Trakų r. sav. | 1 657 691 | −257 755 | 21 | |
| 65 | MB "Trakas" | Trakų r. sav. | 1 574 335 | 69 823 | 16 | |
| 66 | UAB "Bell distribution" | Trakų r. sav. | 1 556 829 | 40 373 | 13 | |
| 67 | UAB "Getpele" | Trakų r. sav. | 1 522 905 | 20 336 | 3 | |
| 68 | UAB "Dynamic Solutions" | Trakų r. sav. | 1 458 572 | 80 356 | 9 | |
| 69 | Lietuvos-Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "VEKA AUTO" | Trakų r. sav. | 1 443 294 | 15 705 | 16 | |
| 70 | UAB "KILIMAI" | Trakų r. sav. | 1 419 097 | 61 407 | 9 | |
| 71 | "Invictus", UAB | Trakų r. sav. | 1 394 679 | −19 745 | 17 | |
| 72 | UAB ALFARDA | Trakų r. sav. | 1 360 292 | 351 810 | 17 | |
| 73 | UAB "PRESTOFLOR" | Trakų r. sav. | 1 351 578 | −522 472 | 12 | |
| 74 | UAB "Stropuva ir ko" | Trakų r. sav. | 1 307 604 | 32 402 | 22 | |
| 75 | UAB "HORVATRA" | Trakų r. sav. | 1 291 051 | 95 788 | 16 | |
| 76 | UAB "Lausna" | Trakų r. sav. | 1 202 197 | 27 551 | 29 | |
| 77 | UAB "Defence Projects" | Trakų r. sav. | 1 174 250 | 33 569 | 2 | |
| 78 | UAB "KAITRA IR KO" | Trakų r. sav. | 1 164 948 | 2 605 | 4 | |
| 79 | UAB Vilniaus laidojimo namai | Trakų r. sav. | 1 151 891 | 33 470 | 16 | |
| 80 | UAB "Jusada valdo" | Trakų r. sav. | 1 150 094 | 9 131 | 1 | |
| 81 | UAB "East European Trade" | Trakų r. sav. | 1 148 534 | 46 051 | 3 | |
| 82 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "KRIKETAS" | Trakų r. sav. | 1 136 694 | 21 138 | 6 | |
| 83 | UAB NORTH SPACE | Trakų r. sav. | 1 110 465 | −65 645 | 19 | |
| 84 | UAB Šarkos namai | Trakų r. sav. | 1 055 932 | 93 251 | 1 | |
| 85 | UAB "Gilarta" | Trakų r. sav. | 991 464 | 9 574 | 11 | |
| 86 | UAB "Sigmista" | Trakų r. sav. | 991 003 | 41 078 | 18 | |
| 87 | UAB "Algameta" | Trakų r. sav. | 981 338 | 33 409 | 3 | |
| 88 | UAB "Dalaina" | Trakų r. sav. | 944 558 | 42 793 | 18 | |
| 89 | "Ekomotus", UAB | Trakų r. sav. | 939 672 | 4 601 | 2 | |
| 90 | Viešoji įstaiga "Šv. Domininko namai" | Trakų r. sav. | 933 918 | 477 243 | 17 | |
| 91 | UAB "Elfanta" | Trakų r. sav. | 906 998 | −123 272 | 27 | |
| 92 | UAB "Junelitus" | Trakų r. sav. | 904 046 | 104 185 | 13 | |
| 93 | UAB "Sostinės kotedžai" | Trakų r. sav. | 894 876 | 172 423 | 1 | |
| 94 | Verslo konsultacinė grupė, UAB | Trakų r. sav. | 881 949 | −24 799 | 3 | |
| 95 | UAB "ARI-LUX" | Trakų r. sav. | 879 324 | −80 798 | 53 | |
| 96 | UAB "Karšta šalta" | Trakų r. sav. | 866 295 | 56 992 | 3 | |
| 97 | UAB "Mijuda" | Trakų r. sav. | 818 861 | 14 155 | 9 | |
| 98 | UAB "Damodara" | Trakų r. sav. | 796 547 | 26 102 | 9 | |
| 99 | UAB "Gidra" | Trakų r. sav. | 758 651 | 9 867 | 11 | |
| 100 | UAB "Dekeris" | Trakų r. sav. | 741 201 | 14 347 | 7 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
Trakų r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Trakų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Trakų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Trakų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Trakų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Trakų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Trakų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Trakų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Trakų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Trakų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Trakų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2019 m.