UAB "Arildas" — įmonės kodas 305460258
- Įmonės kodas
- 305460258
- PVN nr.
- LT100014937218
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Romainių Kaimelės k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Užliedžių sen., Romainių Kaimelės k., Kiaunių g. 2-1, LT-54306, 54306 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Feb 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 10 361 | 53 283 | 88 272 | 127 067 | 142 806 |
| Visos pajamos | 10 361 | 53 283 | 88 272 | 127 067 | 142 806 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 30 459 | 42 107 | 48 480 | 55 028 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 144 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 28 993 | 40 002 | 46 056 | 52 277 |
| Grynasis nuostolis | 1 144 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 4 055 | 5 581 | 18 928 | 16 380 | 12 341 |
| Trumpalaikis turtas | 4 438 | 36 679 | 62 336 | 115 171 | 99 799 |
| Visi įsipareigojimai | 7 137 | 11 911 | 10 913 | 15 144 | 14 044 |
| Nuosavas kapitalas | 1 356 | 30 349 | 70 351 | 116 407 | 98 096 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Arildas" 2024 m. nurodė 142 806 € apyvartą, tai yra 12,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 8 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 52 277 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 36,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 25,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 044 €, o nuosavas kapitalas — 98 096 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Edivos stilius" | Domeikavos k. | 51 320 | 14 | — |
| MB Grožio salonas "Skaidra" | Akademija | 44 504 | −7 242 | — |
| MB "Godalėja" | Raudondvario k. | 35 836 | −16 618 | — |
| MB "Daniela beauty" | Vaišvydavos k. | 32 703 | −1 127 | — |
| UAB "Saulės grožis" | Vilnius | 138 207 | −14 065 | 10 |
| UAB "SoLaVi" | Saldenės k. | 148 167 | −29 346 | 6 |
| UAB "BLISS fashion" | Vilnius | 150 713 | −21 830 | 5 |
| MB Malina Beauty Lab | Vilnius | 154 211 | 1 393 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.
- 32. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausi darbdaviai vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — TOP 100 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 26. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausi darbdaviai vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — TOP 100 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 61. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 32. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Arildas" apyvarta?
2024 m. UAB "Arildas" nurodė 142 806 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Arildas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 52 277 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 36,6%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Arildas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Arildas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Romainių Kaimelės k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Arildas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą