UAB "Romagis" — įmonės kodas 305089949
- Įmonės kodas
- 305089949
- PVN nr.
- LT100012698714
- Regionas / savivaldybė
- Šiaulių r. sav.
- Miestas
- Ginkūnų k.
- Adresas
- Šiaulių r. sav., Ginkūnų sen., Ginkūnų k., Šapnagių g. 5C, LT-81490, 81490 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8130 — Kraštovaizdžio tvarkymas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Mar 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
——
Grynasis pelnas (2023)
−5 906 €▼ 153,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 50,0%
Apyvartos raida
2019–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 73 509 | 35 218 | 31 379 | 29 904 | — |
| Visos pajamos | 73 509 | 35 218 | 31 379 | 29 904 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 15 705 | 0 | 0 | 11 043 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 798 | 21 960 | 0 | 5 906 |
| Grynasis pelnas | 15 705 | 0 | 0 | 11 043 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 798 | 21 960 | 0 | 5 906 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 8 | 3 | 6 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 5 455 | 11 765 | 12 438 | 7 500 | 7 500 |
| Trumpalaikis turtas | 20 177 | 8 830 | 10 837 | 5 725 | 5 521 |
| Visi įsipareigojimai | 4 427 | 5 328 | 26 926 | 8 736 | 14 437 |
| Nuosavas kapitalas | 18 205 | 15 407 | −6 553 | 4 489 | −1 416 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 412 NACE 8130 įmonių (2023).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 5 906 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 437 €, o nuosavas kapitalas — −1 416 €.
Išsami analizė
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Romagis" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 5 906 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Romagis"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Romagis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kraštovaizdžio tvarkymas“ (EVRK 8130), įsikūrusi Ginkūnų k., Šiaulių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Romagis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą