UAB "Rezonansas" — įmonės kodas 304538394
- Įmonės kodas
- 304538394
- PVN nr.
- 304538394
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Naujasodžio k.
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Linkmenų sen., Naujasodžio k., Ežerų g. 9, LT-30215, 30215 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8559 — Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue May 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 993 | 2 407 | 5 342 | 6 976 | 12 972 | 6 352 | 230 |
| Visos pajamos | — | 993 | 2 407 | 5 342 | 6 976 | 12 972 | 6 352 | 230 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 463 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 1 298 | 2 603 | 5 721 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 186 | 6 032 | 0 | 0 | 0 | 2 990 | 463 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 500 | 3 508 | 1 513 | 5 964 | 7 947 | 15 290 | 11 394 | 10 711 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 4 194 | 8 231 | 1 449 | 764 | 589 | 1 480 | 1 260 |
| Nuosavas kapitalas | 2 500 | −686 | −6 718 | 4 515 | 7 183 | 12 904 | 9 914 | 9 451 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 921 NACE 8559 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Rezonansas" 2024 m. nurodė 230 € apyvartą, tai yra 96,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 5 „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 463 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 260 €, o nuosavas kapitalas — 9 451 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Noriu mokytis" | Didžiasalio k. | 17 485 | −3 091 | 3 |
| MB Framerland | Sabališkės k. 10 | 26 526 | −62 | — |
| Paveldimo vėžio asociacija | Vilnius | 230 | −124 | — |
| Viešoji įstaiga "OM projektas" | Kaunas | 237 | 0 | 2 |
| Verslo informacijos agentūra, UAB | Kaunas | 240 | −3 775 | 2 |
| Viešoji įstaiga "Gimtasis žodis" | Vilnius | 241 | −20 510 | — |
| VšĮ "Švietimo iniciatyva Vilnis" | Vilnius | 245 | 0 | — |
| Antakalnio darželio bendruomenės tėvų asociacija | Kaunas | 214 | 21 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 10 įmonių švietimas veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 6. vieta — TOP 10 įmonių švietimas veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Rezonansas" apyvarta?
2024 m. UAB "Rezonansas" nurodė 230 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Rezonansas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 463 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Rezonansas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Rezonansas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ (EVRK 8559), įsikūrusi Naujasodžio k., Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Rezonansas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą