UAB "Recon Modul" — įmonės kodas 304563860
- Įmonės kodas
- 304563860
- PVN nr.
- LT100011103418
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Karlų k.
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Rimšės sen., Karlų k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jun 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 290 040 | 1 237 640 | 833 821 | 727 502 | 696 893 | 357 627 | 16 648 | 13 300 |
| Visos pajamos | 290 040 | 1 237 640 | 833 821 | 727 502 | 696 893 | 357 627 | 16 648 | 13 300 |
| Pelnas prieš mokesčius | 18 365 | 336 256 | 0 | 218 179 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 363 827 | 0 | 211 705 | 0 | 213 920 | 118 477 |
| Grynasis pelnas | 16 140 | 291 745 | 0 | 213 323 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 363 827 | 0 | 211 705 | 227 853 | 213 920 | 118 477 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 30 | 35 | 16 | 17 | 17 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 278 134 | 546 911 | 1 024 665 | 1 172 045 | 940 734 | 715 988 | 506 223 | 370 950 |
| Trumpalaikis turtas | 107 408 | 456 808 | 486 178 | 473 312 | 131 017 | 114 347 | 96 479 | 83 736 |
| Visi įsipareigojimai | 269 402 | 462 735 | 1 220 404 | 1 036 095 | 724 428 | 765 530 | 795 612 | 787 569 |
| Nuosavas kapitalas | 116 140 | 508 302 | 203 764 | 430 294 | 222 799 | −5 274 | −219 194 | −337 671 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 260 000 | 260 000 | 260 000 | 260 000 | 260 000 | 260 000 | 260 000 | 260 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 435 NACE 2511 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Recon Modul" 2024 m. nurodė 13 300 € apyvartą, tai yra 20,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 118 477 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 787 569 €, o nuosavas kapitalas — −337 671 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Dekovartai | Kazimieravo k. | 136 280 | 16 667 | 1 |
| UAB "Ertikis" | Varluvos k. | 13 231 | −433 | 1 |
| UAB "Aliuminio profilių pasaulis" | Vilnius | 13 117 | −31 307 | 2 |
| MB "Tecsol LT" | Kaunas | 13 542 | 798 | — |
| Individuali įmonė | Vilnius | 13 851 | 333 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Klaimonta" | Klaipėda | 12 657 | 6 331 | 5 |
| MB Iron style | Kaunas | 13 980 | −2 114 | — |
| MB Metama | Klaipėda | 12 576 | 521 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.
- 11. vieta — TOP 18 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 19 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 34. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2023 m.
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 43 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 2. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 9. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2020 m.
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 9. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Recon Modul" apyvarta?
2024 m. UAB "Recon Modul" nurodė 13 300 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Recon Modul" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 118 477 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Recon Modul"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Recon Modul"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ (EVRK 2511), įsikūrusi Karlų k., Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Recon Modul"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą