UAB "Rearma Group" — įmonės kodas 306269423
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 306269423
- PVN nr.
- LT100015942613
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Užubalių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Užubalių k., Senasis Ukmergės kel. 4, LT-14302, 14302 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Mar 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−390,5 tūkst. €▼ 107,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
3▲ 50,0%
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 20 400 | — |
| Visos pajamos | 20 400 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 219 656 | 463 519 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 188 019 | 390 542 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 6 374 235 | 8 369 056 |
| Trumpalaikis turtas | 516 905 | 1 875 026 |
| Visi įsipareigojimai | 5 495 538 | 9 094 594 |
| Nuosavas kapitalas | 1 311 981 | 921 439 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 1 500 000 | 1 500 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 390 542 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 50,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 094 594 €, o nuosavas kapitalas — 921 439 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.
- 11. vieta — TOP 19 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 88. vieta — Naujos įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje, veikusios 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Rearma Group" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 390 542 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Rearma Group"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Rearma Group"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Užubalių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Rearma Group"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą