UAB "Radosa" — įmonės kodas 304341443
- Įmonės kodas
- 304341443
- PVN nr.
- LT100012725311
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Švenčionėliai
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Švenčionėliai, Žilvičių g. 14-9, LT-18213, 18213 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Aug 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
——
Grynasis pelnas (2023)
0 €▲ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2016–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 653 | 15 875 | 1 770 | 62 727 | 81 880 | 130 | 590 | — |
| Visos pajamos | 1 653 | 15 875 | 1 770 | 62 727 | 81 880 | 130 | 590 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 27 957 | 84 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 408 | 2 709 | 2 181 | 0 | 0 | 10 348 | 125 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 3 | 12 | 8 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 646 | 1 646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 934 | 588 | 18 | 34 165 | 139 662 | 17 560 | 17 425 | 17 425 |
| Visi įsipareigojimai | 117 | 1 151 | 731 | 6 351 | 16 266 | 10 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 463 | 1 083 | −713 | 27 814 | 27 898 | 17 550 | 17 425 | 17 425 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 418 NACE 2511 įmonių (2023).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 17 425 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 48. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 67 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 88. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Radosa" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Radosa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ (EVRK 2511), įsikūrusi Švenčionėliai, Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Radosa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą