UAB "Puikus servisas" — įmonės kodas 303081163
- Įmonės kodas
- 303081163
- PVN nr.
- LT100009274412
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkai
- Miestas
- Šalčininkai
- Adresas
- Šalčininkai, Vilniaus g. 71-1, LT-17124, 17124 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jun 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 473 | 14 549 | 26 382 | 17 526 | 26 966 | 30 357 | 34 084 | 38 854 | 24 944 | 47 797 |
| Visos pajamos | 6 473 | 14 549 | 26 382 | 17 526 | 26 966 | 30 357 | 34 084 | 38 854 | 24 944 | 47 797 |
| Pelnas prieš mokesčius | 975 | 2 404 | 4 996 | 0 | 3 591 | 2 396 | 1 663 | 536 | 1 081 | 6 592 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 926 | 2 284 | 5 246 | 2 651 | 3 411 | 2 326 | 1 580 | 509 | 1 027 | 6 262 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 7 589 | 5 873 | 4 157 | 12 441 | 241 | 0 | 6 361 |
| Trumpalaikis turtas | 9 308 | 4 691 | 11 587 | 10 042 | 14 208 | 16 498 | 14 878 | 21 987 | 23 039 | 23 296 |
| Visi įsipareigojimai | 5 486 | 0 | 615 | 4 008 | 3 047 | 1 295 | 6 379 | 779 | 563 | 410 |
| Nuosavas kapitalas | 3 822 | 3 330 | 10 972 | 13 623 | 17 034 | 19 360 | 20 940 | 21 449 | 22 476 | 29 247 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Puikus servisas" 2024 m. nurodė 47 797 € apyvartą, tai yra 91,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkai. Įmonė uždirbo 6 262 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 13,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 33,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 410 €, o nuosavas kapitalas — 29 247 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "7 mėnuliai" | Šalčininkai | 25 550 | 4 209 | — |
| UAB ALEVAS | Vilnius | 47 808 | −1 351 | 2 |
| MB "Šimelionis" | Vilnius | 47 837 | −2 015 | — |
| MB Maik asset management | Vilnius | 47 750 | 24 411 | — |
| UAB "Dan Holdings" | Kaunas | 47 894 | 9 556 | 1 |
| UAB "Fenerė" | Vilnius | 47 695 | 16 | 3 |
| UAB "Health Optimizing Franchise" | Vilnius | 47 900 | 118 | 1 |
| UAB "Domus future service" | Vilnius | 47 685 | −25 116 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — TOP 12 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkai) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkai) 2024 m.
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — TOP 13 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkai) pagal apyvartą 2023 m.
- 94. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Puikus servisas" apyvarta?
2024 m. UAB "Puikus servisas" nurodė 47 797 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Puikus servisas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 262 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 13,1%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Puikus servisas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Puikus servisas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Šalčininkai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Puikus servisas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą