Šalčininkai įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
223
Bendra apyvarta
236,7 mln €▲ 12,8%
Darbuotojai
2 294
Medianinė marža
3,5%
Augimas (metinis)
+12,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Šalčininkai: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "LOTOS BALTICA" | Šalčininkai | 66 867 611 | 125 937 | 19 | |
| 2 | UAB "GORTOP" | Šalčininkai | 15 562 265 | 9 840 | 16 | |
| 3 | UAB "Frostma" | Šalčininkai | 11 963 257 | −420 290 | 143 | |
| 4 | UAB "HTR1" | Šalčininkai | 8 297 795 | 138 475 | 119 | |
| 5 | UAB "Vilktra" | Šalčininkai | 7 518 152 | 6 894 | 104 | |
| 6 | UAB "SVAGILAT CORPORATION" | Šalčininkai | 7 405 541 | 1 294 531 | 83 | |
| 7 | UAB "Hogo transport" | Šalčininkai | 6 914 214 | 70 869 | 97 | |
| 8 | UAB "Armidis" | Šalčininkai | 6 597 763 | −56 858 | 94 | |
| 9 | UAB "ESKADRA" | Šalčininkai | 6 592 297 | 244 005 | 91 | |
| 10 | UAB "Prestona" | Šalčininkai | 5 793 185 | 4 739 | 83 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tranita" | Šalčininkai | 5 245 137 | 409 619 | 46 | |
| 12 | UAB "Leverana" | Šalčininkai | 4 896 937 | −42 093 | 42 | |
| 13 | UAB "Fikstra" | Šalčininkai | 3 823 547 | 6 150 | 43 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šalauta" | Šalčininkai | 3 648 663 | 1 843 | 46 | |
| 15 | TP GROUP, UAB | Šalčininkai | 3 342 218 | 169 437 | 9 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jonuta" | Šalčininkai | 3 267 946 | 5 491 | 73 | |
| 17 | Valstybės įmonė Šalčininkų miškų urėdija | Šalčininkai | 3 229 632 | 145 324 | — | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šalmesta" | Šalčininkai | 3 204 349 | 147 325 | 89 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Etanetas" | Šalčininkai | 3 193 017 | 355 528 | 14 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Namesta" | Šalčininkai | 3 143 366 | 221 643 | 30 | |
| 21 | UAB "Lotos Baltica solution" | Šalčininkai | 2 934 617 | 6 800 | 4 | |
| 22 | UAB "Transeita Logistics" | Šalčininkai | 2 772 341 | 27 011 | 5 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šalčininkų autobusų parkas" | Šalčininkai | 2 637 097 | 5 649 | 72 | |
| 24 | MB Darcar | Šalčininkai | 2 625 336 | 31 416 | 2 | |
| 25 | UAB "Troimeta" | Šalčininkai | 2 474 014 | 282 616 | 25 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šalčininkų šilumos tinklai" | Šalčininkai | 2 381 977 | 6 591 | 46 | |
| 27 | UAB "MEDBALT" | Šalčininkai | 1 946 532 | 179 650 | 30 | |
| 28 | MB Libra Logistic | Šalčininkai | 1 930 649 | 109 571 | 1 | |
| 29 | UAB "Sauveta" | Šalčininkai | 1 918 016 | 4 288 | — | — |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sontransa" | Šalčininkai | 1 813 896 | 7 031 | 17 | |
| 31 | UAB "Litkorta" | Šalčininkai | 1 528 426 | 43 739 | 18 | |
| 32 | Uždaroji akcinė bendrovė "Eripo" | Šalčininkai | 1 469 464 | 161 709 | 24 | |
| 33 | UAB RENAGRA | Šalčininkai | 1 455 971 | 254 942 | 16 | |
| 34 | UAB "Delta LT" | Šalčininkai | 1 429 742 | 216 638 | 2 | |
| 35 | UAB "Logistikos linija" | Šalčininkai | 1 300 062 | 8 772 | 5 | |
| 36 | MB "Vorijus" | Šalčininkai | 1 232 757 | −35 039 | 83 | |
| 37 | UAB "Krovas" | Šalčininkai | 1 072 772 | 34 872 | 17 | |
| 38 | Omedica, UAB | Šalčininkai | 1 057 167 | 144 885 | 21 | |
| 39 | Uždaroji akcinė bendrovė "Alekstira" | Šalčininkai | 1 049 047 | 17 508 | 15 | |
| 40 | UAB "Orvėsa" | Šalčininkai | 1 047 519 | 81 220 | 14 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kęsminta" | Šalčininkai | 946 879 | −3 764 | 19 | |
| 42 | UAB "Foresteda" | Šalčininkai | 920 299 | −104 230 | 12 | |
| 43 | UAB "Invest House" | Šalčininkai | 918 833 | 78 334 | 8 | |
| 44 | TPG1, UAB | Šalčininkai | 893 059 | 129 917 | 14 | |
| 45 | UAB "VELO turtas" | Šalčininkai | 884 058 | 1 182 | 16 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tvarkyba" | Šalčininkai | 870 669 | 3 789 | 32 | |
| 47 | UAB "Tolistra" | Šalčininkai | 839 021 | 111 257 | 12 | |
| 48 | UAB Serena Auto | Šalčininkai | 824 901 | −14 245 | 2 | |
| 49 | UAB "Peltakėlis" | Šalčininkai | 806 529 | 751 | 46 | |
| 50 | UAB "Domsana" | Šalčininkai | 789 988 | 106 726 | 23 | |
| 51 | UAB "Ekspresbusas" | Šalčininkai | 781 431 | 89 926 | 19 | |
| 52 | UAB "Artromas" | Šalčininkai | 781 010 | 11 309 | 2 | |
| 53 | UAB "TRANSJARDA" | Šalčininkai | 709 727 | 568 | 21 | |
| 54 | Uždaroji akcinė bendrovė "Alzeta" | Šalčininkai | 603 960 | 31 647 | 14 | |
| 55 | Uždaroji akcinė bendrovė "Transvega" | Šalčininkai | 599 468 | 3 988 | 11 | |
| 56 | Visinčia žemės ūkio bendrovė | Šalčininkai | 571 481 | 97 286 | 2 | — |
| 57 | UAB "DAILITRANSA" | Šalčininkai | 564 699 | 7 524 | 17 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "Autosala" | Šalčininkai | 545 214 | 45 063 | 4 | |
| 59 | UAB Lauvestra | Šalčininkai | 544 868 | 17 287 | 3 | |
| 60 | UAB "Juotada" | Šalčininkai | 543 159 | 6 819 | 2 | |
| 61 | UAB "Ladmina" | Šalčininkai | 501 732 | 3 022 | 24 | |
| 62 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gulija" | Šalčininkai | 465 527 | −20 284 | 12 | |
| 63 | UAB "IRMIRA" | Šalčininkai | 445 922 | 22 639 | 1 | |
| 64 | UAB "Kenforma" | Šalčininkai | 437 003 | 22 918 | 2 | |
| 65 | Uždaroji akcinė bendrovė "Elstatas" | Šalčininkai | 360 046 | 4 462 | 8 | |
| 66 | UAB Get Solutions | Šalčininkai | 359 303 | 65 328 | 3 | |
| 67 | Uždaroji akcinė bendrovė "VEGDA" | Šalčininkai | 341 972 | 4 224 | 8 | |
| 68 | UAB "Vilmodus" | Šalčininkai | 313 076 | −14 571 | 24 | |
| 69 | UAB "PRIMUM Group" | Šalčininkai | 312 221 | 5 214 | 11 | |
| 70 | Uždaroji akcinė bendrovė "Instela" | Šalčininkai | 299 637 | 15 820 | 5 | |
| 71 | UAB "Medvalis" | Šalčininkai | 298 481 | 64 737 | 9 | |
| 72 | UAB "Aleksata" | Šalčininkai | 278 247 | 3 613 | 12 | |
| 73 | Uždaroji akcinė bendrovė "Aluimas" | Šalčininkai | 263 582 | 16 930 | 8 | |
| 74 | UAB "AURUM SCORER" | Šalčininkai | 256 908 | 6 614 | 7 | |
| 75 | MB "Daveda" | Šalčininkai | 253 436 | −62 454 | 8 | |
| 76 | UAB "Sangresta" | Šalčininkai | 245 506 | 11 821 | 7 | |
| 77 | UAB "Vikirta" | Šalčininkai | 239 014 | −3 832 | 5 | |
| 78 | Uždaroji akcinė bendrovė "Amfitrionas" | Šalčininkai | 232 327 | 14 539 | 5 | |
| 79 | UAB "NV kavinė" | Šalčininkai | 224 530 | −7 870 | 4 | |
| 80 | UAB "Magijos turas" | Šalčininkai | 220 857 | −2 971 | 5 | |
| 81 | UAB "Rivana" | Šalčininkai | 214 686 | 2 860 | 3 | |
| 82 | Uždaroji akcinė bendrovė "Genratas" | Šalčininkai | 214 209 | 4 553 | 11 | |
| 83 | Individuali įmonė | Šalčininkai | 209 533 | 43 446 | 2 | |
| 84 | UAB Megavera | Šalčininkai | 198 788 | 64 061 | 3 | |
| 85 | MB "Eurauto" | Šalčininkai | 186 633 | −6 411 | — | |
| 86 | UAB "SA SOLUTIONS GROUP" | Šalčininkai | 184 909 | 36 949 | 3 | |
| 87 | MB Montvela | Šalčininkai | 182 573 | 12 031 | 3 | |
| 88 | Uždaroji akcinė bendrovė "Litabija" | Šalčininkai | 182 075 | 2 812 | 3 | |
| 89 | UAB "Vivaldia" | Šalčininkai | 175 441 | 79 749 | 2 | |
| 90 | UAB "AFID dental" | Šalčininkai | 165 006 | 11 035 | 6 | |
| 91 | UAB "ARASAN" | Šalčininkai | 162 920 | 8 486 | 5 | |
| 92 | UAB "R&S Company" | Šalčininkai | 159 090 | 3 257 | 3 | |
| 93 | UAB "Finjuris" | Šalčininkai | 156 450 | 17 745 | 2 | |
| 94 | UAB "Vitrida" | Šalčininkai | 143 922 | 25 438 | 4 | |
| 95 | UAB ESTRANSTA | Šalčininkai | 142 245 | 11 197 | 5 | |
| 96 | UAB "NESTEKA" | Šalčininkai | 141 608 | 21 676 | 8 | |
| 97 | MB ERKA LT | Šalčininkai | 136 000 | 5 586 | — | |
| 98 | UAB "Gerasima" | Šalčininkai | 135 050 | 7 055 | 6 | — |
| 99 | UAB "DEK vizija" | Šalčininkai | 132 262 | 24 272 | 7 | |
| 100 | UAB "MAILERA" | Šalčininkai | 123 032 | 1 470 | 6 | — |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 29 | 75 346 093 | 1,4% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 11 | 183 660 | 0,0% |
Šalčininkai reitingai
Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Šalčininkai savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Šalčininkai savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.