MB "7 mėnuliai" — įmonės kodas 303207605

Įmonės kodas
303207605
PVN nr.
LT100008332519
Regionas / savivaldybė
Šalčininkai
Miestas
Šalčininkai
Adresas
Šalčininkai, A. Mickevičiaus g. 16-16, LT-17108, 17108 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Mon Dec 16
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
25,6 tūkst. € 13,7%
Grynasis pelnas (2024)
4 209 € 9,2%
Grynojo pelno marža
16,5%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.25 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.25 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.25 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos3 7216 6755 6675 4002 51510 39015 20919 05022 47025 550
Visos pajamos3 7216 6755 6675 4002 51510 39015 20919 05022 47025 550
Pelnas prieš mokesčius5183 78803 27004 1678 5163 5434 0584 433
Nuostolis prieš mokesčius001 74402 33200000
Grynasis pelnas5103 73003 10603 9598 0903 3653 8544 209
Grynasis nuostolis001 74402 33200000
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas3804 3032 2195 6223 0707 46516 12023 59726 02231 497
Visi įsipareigojimai3245171764732536891 2545 3663 9375 203
Nuosavas kapitalas563 7862 0435 1492 8176 77614 86618 23122 08526 294

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
16,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
16,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
16,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "7 mėnuliai" 2024 m. nurodė 25 550 € apyvartą, tai yra 13,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 4 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkai. Įmonė uždirbo 4 209 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 16,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 203 €, o nuosavas kapitalas — 26 294 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Puikus servisas"Šalčininkai47 7976 2624
ŠILUMOS SIURBLIŲ IR VĖDINIMO SISTEMŲ ASOCIACIJAVilnius25 54302
UAB "Julus"Šniūrų k.25 5436 4602
MB "Mokesčiai praktikams"Kaunas25 5372 598
Išmani komanda ik, MBŠiaulių r. sav.25 56511 307
MB "Kreditų ekspertai"Vilnius25 594−6 181
Mažoji bendrija "Dss specialistai"Kaunas25 500−977
VšĮ "Kaišiadorių projektai"Radviliškis25 6009 4042

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "7 mėnuliai" apyvarta?

2024 m. MB "7 mėnuliai" nurodė 25 550 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "7 mėnuliai" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 209 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 16,5%.

Kokia veikla užsiima MB "7 mėnuliai"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Šalčininkai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą