UAB PM Construct — įmonės kodas 305904930

Įmonės kodas
305904930
PVN nr.
LT100014972317
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, J. Totoraičio g. 15, LT-68272, 68272 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4299 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Thu Sep 23
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
11,0 tūkst. € 38,8%
Grynasis pelnas (2024)
1 312 € 144,7%
Grynojo pelno marža
11,9%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2021–2024, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.2021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

011222021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.2021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos16 7617 92311 000
Visos pajamos16 7617 92311 000
Pelnas prieš mokesčius0001 312
Nuostolis prieš mokesčius2 3475 3932 9380
Grynasis pelnas0001 312
Grynasis nuostolis2 3475 3932 9380
Vidutinis darbuotojų skaičius2211
Ilgalaikis turtas0000
Trumpalaikis turtas2 4691 3451 3072 046
Visi įsipareigojimai2 2666 5359 4358 862
Nuosavas kapitalas203−5 190−8 128−6 816
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 209 NACE 4299 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
11,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
11,0 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
433,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

UAB PM Construct 2024 m. nurodė 11 000 € apyvartą, tai yra 38,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 1 312 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 11,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 862 €, o nuosavas kapitalas — −6 816 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Mažoji bendrija "Nitoja"Plungė11 662−3 7751
UAB "BIF"Vilnius11 683−10 7501
Mažoji bendrija Micu statybaVilnius11 8573 5601
UAB "Salana"Vilnius12 6743 1311
MB "Nedvila"Viekšniai13 573148
Uždaroji akcinė bendrovė "Momsta"Vijolių k.14 1291 8641
UAB "Kuvorita"Vilnius14 581−10010
Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Bažava"Simnas7 4170

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra UAB PM Construct apyvarta?

2024 m. UAB PM Construct nurodė 11 000 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar UAB PM Construct dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 312 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 11,9%.

Kiek darbuotojų turi UAB PM Construct?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB PM Construct?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba“ (EVRK 4299), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą