UAB "Padovinio investicijos" — įmonės kodas 302507165
- Įmonės kodas
- 302507165
- PVN nr.
- 302507165
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Padovinio k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Padovinio k., Mokyklos g. 14, LT-69151, 69151 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6811 — Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu May 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 34 268 | 34 317 | 34 317 | 34 353 | 34 339 | 33 870 | 33 984 | 33 942 | 31 852 | 31 861 |
| Visos pajamos | 34 268 | 34 317 | 34 317 | 34 353 | 34 339 | 33 870 | 33 984 | 33 942 | 31 852 | 31 861 |
| Pelnas prieš mokesčius | 31 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 29 617 | 30 333 | 31 026 | 27 376 | 26 040 | 26 412 | 25 999 | 24 850 | 18 548 | 16 920 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 436 328 | 436 328 | 437 442 | 437 442 | 437 442 | 437 442 | 438 451 | 438 048 | 439 591 | 438 832 |
| Trumpalaikis turtas | 28 214 | 50 314 | 80 258 | 107 464 | 133 412 | 159 864 | 184 811 | 210 004 | 226 677 | 244 453 |
| Visi įsipareigojimai | 9 808 | 1 601 | 1 633 | 1 463 | 1 371 | 1 411 | 1 368 | 1 308 | 976 | 1 075 |
| Nuosavas kapitalas | 454 734 | 485 041 | 516 067 | 543 443 | 569 483 | 595 895 | 621 894 | 646 744 | 665 292 | 682 210 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 371 441 | 371 441 | 371 441 | 371 441 | 371 441 | 371 441 | 371 441 | 371 441 | 371 441 | 371 441 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 740 NACE 6811 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Padovinio investicijos" 2024 m. nurodė 31 861 € apyvartą, tai yra 0,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė uždirbo 16 920 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 53,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 075 €, o nuosavas kapitalas — 682 210 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Butų bankas | Liepynų k. | 223 700 | 55 065 | 1 |
| UAB "Donama" | Vilnius | 31 810 | 10 217 | 2 |
| MB Lg valda | Vilnius | 31 500 | 5 079 | — |
| Artefaktai MB | Klaipėda | 32 370 | −707 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "PROGETA" | Vilnius | 31 301 | −12 654 | 2 |
| UAB "Curro" | Vilnius | 31 286 | 446 010 | 1 |
| UAB "Autovesta projects" | Klaipėda | 31 228 | 30 266 | 1 |
| UAB "Interlina" | Vilnius | 32 500 | 15 992 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 13 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Marijampolės sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 9. vieta — TOP 14 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Marijampolės sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.
- 94. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Padovinio investicijos" apyvarta?
2024 m. UAB "Padovinio investicijos" nurodė 31 861 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Padovinio investicijos" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 16 920 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 53,1%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Padovinio investicijos"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Padovinio investicijos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ (EVRK 6811), įsikūrusi Padovinio k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Padovinio investicijos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą