UAB Nikovila Medical — įmonės kodas 302534714
- Įmonės kodas
- 302534714
- PVN nr.
- LT100005559214
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkai
- Miestas
- Šalčininkai
- Adresas
- Šalčininkai, Pamūrinės g. 1, LT-17126, 17126 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4646 — Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Aug 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 694 068 | 1 070 362 | 658 042 | 998 319 | 1 126 795 | 902 426 | 214 260 | 224 300 | 2 499 | 150 |
| Visos pajamos | 694 068 | 1 070 362 | 658 042 | 998 319 | 1 126 795 | 902 426 | 214 260 | 224 300 | 2 499 | 150 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 80 231 | 6 736 | 48 937 | 73 086 | 0 | 0 | 164 710 | 44 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 17 307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 908 | 132 657 | 0 | 0 | 15 178 |
| Grynasis pelnas | 0 | 70 785 | 5 726 | 41 562 | 64 123 | 0 | 0 | 162 235 | 44 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 17 307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 908 | 132 657 | 0 | 0 | 15 178 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 4 319 | 4 432 | 4 028 | 3 832 | 4 721 | 4 239 | 123 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 283 926 | 326 981 | 205 174 | 462 740 | 344 312 | 275 312 | 44 455 | 103 857 | 62 349 | 86 |
| Visi įsipareigojimai | 202 803 | 175 186 | 47 249 | 263 441 | 189 341 | 208 503 | 106 911 | 3 955 | 47 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 85 442 | 156 227 | 161 953 | 137 131 | 159 692 | 70 324 | −62 333 | 99 902 | 62 302 | 86 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 473 NACE 4646 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Nikovila Medical 2024 m. nurodė 150 € apyvartą, tai yra 94,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Šalčininkai. Įmonė metus baigė patyrusi 15 178 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 86 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Ecotech LT" | Vilnius | 205 | −29 284 | 1 |
| UAB "Medicinos įrangos sprendimai" | Kaunas | 50 | −17 | — |
| UAB "BIOVIPAS" | Vilnius | 280 | −1 462 | — |
| UAB "MDP-Group" | Vilnius | 336 | −74 887 | 1 |
| UAB "Arisofija" | Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 341 | −6 319 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "DAVALIS" | Klaipėda | 348 | −18 705 | — |
| UAB "HEACO Baltic" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 412 | −14 449 | — |
| MB "Medlas" | Vilnius | 580 | −1 196 | — |
Įtraukta į reitingus
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Šalčininkai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Šalčininkai) 2023 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Šalčininkai) 2023 m.
- 63. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės prekyba veiklos srityje 2023 m.
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.
- 67. vieta — Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.
- 62. vieta — Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.
- 25. vieta — Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
- 25. vieta — Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 40. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Nikovila Medical apyvarta?
2024 m. UAB Nikovila Medical nurodė 150 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Nikovila Medical dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 15 178 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Nikovila Medical?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Nikovila Medical?
Pagrindinė veiklos sritis – „Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba“ (EVRK 4646), įsikūrusi Šalčininkai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Nikovila Medical?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą