UAB "Nareisis" — įmonės kodas 303389378
- Įmonės kodas
- 303389378
- PVN nr.
- LT100009674014
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnų sav.
- Miestas
- Abromiškių k.
- Adresas
- Elektrėnų sav., Elektrėnų sen., Abromiškių k., Gėlių g. 79, LT-26130, 26130 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4312 — Žemės darbai statybos aikštelėse
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Sep 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−3 391 €▲ 90,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 000 | 98 339 | 260 760 | 205 290 | 161 768 | 133 943 | 134 130 | 115 034 | — | — |
| Visos pajamos | 18 000 | 98 339 | 260 760 | 205 290 | 161 768 | 133 943 | 134 130 | 115 034 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 122 | 31 438 | 26 689 | 9 901 | 260 | 8 258 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 13 251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 915 | 35 428 | 3 391 |
| Grynasis pelnas | 0 | 122 | 26 722 | 22 655 | 8 345 | 247 | 7 762 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 13 251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 915 | 35 428 | 3 391 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 10 | 9 | 9 | 10 | 8 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 231 786 | 182 334 | 132 882 | 102 082 | 159 343 | 130 611 | 64 140 | 51 416 | 683 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 17 516 | 53 720 | 91 581 | 70 200 | 152 459 | 57 662 | 135 016 | 152 275 | 134 597 | 20 500 |
| Visi įsipareigojimai | 118 612 | 130 117 | 116 538 | 68 214 | 217 040 | 87 188 | 90 112 | 120 389 | 87 132 | 83 744 |
| Nuosavas kapitalas | 37 967 | 38 089 | 64 811 | 87 466 | 95 811 | 101 890 | 109 652 | 83 737 | 48 309 | 44 918 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 49 232 | 49 232 | 49 232 | 49 232 | 49 232 | 49 232 | 49 232 | 49 232 | 49 232 | 49 232 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 486 NACE 4312 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 3 391 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 83 744 €, o nuosavas kapitalas — 44 918 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2022 m.
- 66. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Nareisis" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 3 391 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Nareisis"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Nareisis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Žemės darbai statybos aikštelėse“ (EVRK 4312), įsikūrusi Abromiškių k., Elektrėnų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Nareisis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą